Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser12899

Hosť
o to zimné logo nieje zlý nápad , ale čo tak spracovať divokého posla v PDF napríklad v adobe indesign .. aby to bolo na štýl časopisu ktorý sa dá vytlačiť aby to nebolo iba také že na internete ale nejako upravený magazín ... :)
 

DeletedUser13000

Hosť
A kebyže dáte súťaž o to , kto najlepšie pomenoval svojho paladina , a prečo mu dal také meno :)? Ten ktorý by dal najlepšie vysvetlenie vyhráva ...

Podľa mňa by niečo s toho mohlo byť :P
 

DeletedUser13032

Hosť
Mohli by ste vymyslieť nejakú súťaž ale takú ktorej by sa mohli zúčastniť slabšie jedince ako som napríklad ja.

Lebo súťaže kde treba niečo graficky vytvoriť sú pre mňa španielska dedina :D
 

DeletedUser

Hosť
Nebolo by od veci nejaký obrázok kreslený rukou teda určite v DK štýle napr. Nejaká dedinka poprípade pochodujúce vojsko za nimi kopec a na kopci napríklad šľachtic. Čisto môj pohľad na takúto súťaž, teda čo si predstavujem ja :P
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim s poslednym prispievatelom - LosGrancosom. Tiez som za sutaz v kresleni. Davno som uz nevyhral ziadne premiaky :D
A inak preco nespravit tematicku sutaz v roznych kategoriach aby sa prejavili aj ti, kt. niesu zdatni v grafike, ci pisani ci v odhadzovani snehu :D ?
Proste, nech ma sancu zahrat si o body cim najvacsi pocet zaujemcov.
 

DeletedUser

Hosť
No jo... a co tak sutaz, v ktorej by sme opisali prve stretnutie s osobou, ktoru sme spoznali na DK... Popripade ak ste este nikoho nestretli, tak opisat vas prvy kontakt s neznamou osobou v tejto hre a opisat vyvoj vasho virtualneho vztahu.... :)
 

DeletedUser13449

Hosť
Nebolo by od veci nejaký obrázok kreslený rukou teda určite v DK štýle napr. Nejaká dedinka poprípade pochodujúce vojsko za nimi kopec a na kopci napríklad šľachtic. Čisto môj pohľad na takúto súťaž, teda čo si predstavujem ja :P

lenže zase tí "viac" talentovo nadaný majú väčšiu šancu vyhrať :)
 

DeletedUser10190

Hosť
Každý má na niečo talent. :)

Niektorým sadne tá súťaž, niektorým zase iná.

A ja sa snáď oprávnene teším na tipovačku k MS 2013 (hokej). : ))))
 

DeletedUser

Hosť
Tak určitě udělejte Velikonoční soutěž.
Můj nápad zní:
Udělat přání k Velikonocům s motivem DK samozřejmě.. :)
Je to pěkné a zároveň lehké.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Veľa krviprelievania v Tábore osadníkov a dostatok vriec so semenami vám praje Jaro987 :D Nejak tak si to predstavuješ ? :D
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Tak k tomu pridam obrazok toho tábora a ktomu nejakych sekernikov a LK :D
 

DeletedUser13186

Hosť
Divoké Kmene Akcia Velmoc Paladina

Ja by som dal zas tabor osadnýkou a tam kto by nazbieral co najviac semien bi vhrral 15 000 PB
prve miesto 2 miesto 10 000 PB 3 miesto 5000 PB toto by hracou zaujalo a v taboroch by bolo po 500 000 surovyn kazdy bi kcel takuto sutaz a viac taborou menej obrany v nych a skuste zalozyt temu kto bi dal like tak potom bi ste to mohli zalozit akcia by trvala 300 hodín dakujem za pohopenie :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Nezneužívaj tlačítko odpovedať s citáciou a nauč sa gramatiku prosím ta :)
 

DeletedUser

Hosť
Súťaž by mohla byť:
-krátka básnička s témou majstrovstvá sveta v hokeji 2013

výhry by mohli byť:
1.miesto- 300 premiovich bodov
2.miesto- 250 premiovich bodov
3.miesto- 200 premiovich bodov
za účasť- 50 prémiovich bodov
 

DeletedUser

Hosť
Podle mě by se hodilo udělat soutěž o nejlepší soutěž..
TO probíhalo nedávno na Grepu, myslím, že za PB vám hráči určitě vymyslí nějaké soutěže.
Výhoda pro všechno.
Pravidla: Každý by měl navrhnout 3 různé soutěže, které se zde ještě neobjevovali.
 
Hore