Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
alebo podobnú súťaž čo bola pred 3 rokmi.. Súťaž o najkrajšie záhlavia na fórum ktoré by sa používali v priebehu roka... :D takto na začiatok roka by sa to podľa mňa hodilo :D Viď Tu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zdravím, chcel by som sa opýtať, bude aj tradičná "tipovačka" na ZOH ? :)
 

DeletedUser15118

Hosť
Áno s určitosťou bude. Dokončujeme detaily, za pár dní ju určite spustíme. A prezradím, že tentokrát sa oplatí tipovať ! ;)
 

DeletedUser15913

Hosť
Viem že je ešte ďaleko a že tam niesu naši,ale mal by som návrh súťaže MS v Brazílií(futbal). Prebiehať by to mohlo ako prebiehajú olympijské hry.
 

DeletedUser15118

Hosť
Tipovačka na MS vo futbale určite bude. Dokonca tam budú aj bonusove kolá ako najlepší strelec turnaja, hráč s najvyšším počtom asistencií. Na vybrané zápasy aj ďalšie špeciálne aktivity, ktoré môžu priniesť veľa bodov do sútaže. Bude to ešte väčšia a zaujímavejšia súťaž, ako tá aktuálna. Rozhodne sa máte na čo tešiť.
 

DeletedUser15118

Hosť
To by bolo tiež super, mať tú tak dlhodobú súťaž. Niečo určite vymyslime. :)
 

DeletedUser15913

Hosť
A to by bolo dobré. Dali by ste kurzy a mohli by ste vyhrať vy na nás alebo my na vás. Ja by som do toho rozhodne išiel s radosťou. :D :)
 

DeletedUser15118

Hosť
Obávam sa, že niečo také je nemožné. Skúste niečo iné. :)
 

DeletedUser16071

Hosť
A čo také, ako sme upratovali dedinku pred príchodom jari? Napísať príbeh, alebo vytvoriť komiks ...
 
Hore