Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
A koho to zaujíma ? :) Veď to je tvoj rpoblém, keby si bol pohotový ako ja aj by si niečo vyhral ako ja :D
 

DeletedUser

Hosť
ja by som navrhol tipovaciu sútaž k ME 2012 dokial to este pokracuje:sekernik:
 

DeletedUser12466

Hosť
Mohla by byť súťaž o najlepšiu básničku samozrejme( DK )
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že by ste mohli vymyslieť nejaky test :) Boli by tam otázky ktoré sa týkajú DK napríklad aký má útok LK atď. A aby sa nemohlo podvádzať na každú otázku by bol čas napríklad 8 sekund :)
 

DeletedUser11900

Hosť
mňa by zaujímalo ako by si to chcel zrealizovať ? akože Linteo alebo Vúdce zavolá hráčovi cez skype a začne mu klásť otázky ? :D
 

DeletedUser10850

Hosť
A prečo nie? Nejaký online dotazník a tam bude spustit test,ked sa ti to otvorí tak budeš mat napr. 20 otázok a 10 minut limit potom sa to uzavrie a pošle na kontrolu. ;)
 

DeletedUser11900

Hosť
ako sutaz by to nebolo relevantne pretoze taketo dotazniky sa daju pomerne lahko "oblbnut" a nebolo by fer keby niekto co nevie robit s PC mal 10 sekund a niekto kto to "oblbne" aj 30 minut :D
 

DeletedUser

Hosť
bolo tu niečo na štýl písania denníka s paladinom ... mna k tomu napadlo len tolko že by sa to dalo zrealizovať 12 krát do roka a za každý mesiac by sa hodnotil 1 najlepší až by nakoniec vznikol rok paladina, mohlo by to byť nejak ohraničené príklad 1*A4 viac nie kto by to potom čítal ... do toho by sa dala dať nejaká básnička alebo hoc čo, každí má inú fantáziu .. nejak to vypilujte skritizujte :D ...
 

DeletedUser

Hosť
nooo obrázky z história dk verzia :D

(napr dobývanie JERUZALEMA dk verzia)
 

DeletedUser

Hosť
teraz je vyborna sutaz ale ked date dalsiu tak by sa zislo aspon 25 vyhercov a mensie vyhry pretoze teraz sa zapoji 1 000 ludi a musel by som mat riadny luck aby som vyhral

P.S. prepacte ze pisem bez diakritiky ale v basnicke som ju pouzil 8)
 

DeletedUser

Hosť
Nj. Šak do tejto súťaže sa zapojí možno 200 ľudí si myslím.. Nieto 1000.
 

DeletedUser12556

Hosť
nedali bi ste o najkrajsie logo divokichkmenov....v style zimi
 
Hore