Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser13186

Hosť
alebo sa zahrat na detektivou a zbiert po pismenach do tabulky kde bi bolo DIVOKE KMENE kazdy bi dostal 1 bod za jednu vec a potreboval bi 40 bodou na jedno pismeno pocitalo bi sa aj lupenie ale 30 krat jedno pismeno aj verbovanie slachtica ale treba ich naverbovat 5 1. miesto 300 2. miesto 200 3. miesto 100 a za ucast 90 PB co poviete vsetci piste
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
K tématu: pato, moc se mi ten návrh nějak nelíbí a moc jsem ho dobře nepochopil.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser14204

Hosť
súťaž o najvtipnejší komentár k obrázku, najlepší príbeh na nejakú tému, vaša najodvážnejšia fotka alebo kto zloží čo najviac slov z vybraných písmen.., skrátka čokoľvek, na čom sa dá zabaviť :D :sekernik:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser13032

Hosť
Návrh na súťaž a zároveň môj návrh do súťaže :)

Súťaž by mala niekoľko kôl dajme tomu.že desať.Hlavnú úlohu by každom kole mal redaktor fóra alebo oprávnená osoba ktorú by určili redaktori.

Každé kolo by pozostávalo s troch či viacerých faktov,no iba jeden by bol správny.

Príklad: A)Sekerník slúži na obranu B)Víťazom sveta9 bol kmeň DRč C)Oddanosť na svete20 klesá 20 až 35 útokom šlachtica

Správnu odpoved,v tomto prípade "C" by hráč napísal na fórum.Samozrejme fakty by mohli byť úplne zo všeobecného života,hráči by museli ukázať vedomosti aj iných smeroch než sú len divoké kmene.

Každé kolo by malo určený čas od kedy do kedy by trvalo a tak isto by sa vždy dopredu informoval čas dalšieho kolo.

Príklad:Prvé kolo od 6.6.2013 20:00 do 7.6.2013 20:00 začiatok druhého kola 8.6.2013 20:00 do 9.6.20.13 20:00

Samozrejme dlžku kôl a rozpetia medzi kolami by určovali samotní redaktori.Rozumné však by bolo aby každé kolo malo rovnakú dlžku a začínalo vždy rovnakom čase.


Odpovede by sa zapisovali do tabulky


Najrýchlejšia správna odpoved : 20+5 =25 bodov
Druhá najrýchlejšia odpoved : 15+5= 20 bodov
Tretia najrýchlejšia odpoved : 10+5:15 bodov
Správna odpoved : 5 bodov (Bodovalo by sa napríklad prvých 15 správnych odpovedí,16 a viac správna odpoved by zostala nebodovaná)
Nesprávna odpoved : - 5 bodov (Risk je zisk a za nesprávnu odpoved by boli odčítané body.)

Každý hráč by začal napríklad zo 100 bodmi a ten kto by mal po skončení súťaže (NAPR. tých 10 kôl) najviac bodov by sa stal víťaz) A prvý traja víťazi by boli ohodnotení PB.
 

DeletedUser13154

Hosť
Moje soutěž

Dobrý den moje soutěž by se týkala historie Divokých kmenů kdo si nejlépe pamatuje jak vše začalo kdy byli založeny (ROK) kým (jméno firmy a zakladatele firmy)kolik světů se odehrálo.

A jaké kmeny vyhráli jednotlivé světy kolik v daném světě bylo možno mýt členů v kmeni jaká rychlost na něm byla, Kdy vznikly a na jakém servru vlajky , jaký byl důvod vzniku vlajek.

Kolik speedu se za historii Divokých kmenů odehrálo jaká byla největší výhra premiovích bodů (PB) , do kolika jazyků byli přeloženy Divoké kmeny kolik jaký kmen měl bodů nevibýrali by se určité nejsilnější kmeny ale mohli by i nejslabší a tak by se soutěž stížila.

Jaký je nejstarší text na Divokých kmenech kdo je nejdéle registrovaný hráč na Divokých kmenech, kdo dal nejvíce peněz do divokých kmenů (za nákup PB) kdo byl v určitý den na na určitém světě první ( Bodově) a nebo také jaké války se vedli a kdo je vyhrál to bude asi vše.

:havranAngel of Death:havran
 

DeletedUser13903

Hosť
Ja by som dal sutaz v umeny. To znamená ze kazdy kto by chcel by nakreslil obrazok ktory by odfotil a dal to na DK forum.
Nakreslil by graficky nahlad dediny. Ten obrazok moze byt aj ked ma dedina 26 bodov a aj ked ma plny pocet bodov v dedine. Cim krajsi obrazok nakreslite tym viac je pravdepodobne ze vyhrate. Bodovanie by bolo podla toho ako by DK team uznal za vhodne.
 

DeletedUser

Hosť
Ja bi som navrhol súťaž do ktorej bi sa zapojili klany. Išlo bi o uschovanie surovín naplno každí v nejakom klane bi musel mat suroviny naplno.Do určeného času bi museli tieto dediny v klanoch vydržať naplno zo surovinami.Ak bi ich ostalo nerozhodne tak bi nastali bitky klanov víťazní klan bi dostal odmenu :kto bi sa zapojel do tochto nemohol bi puživáť domobranu a tak dalej.Vlastne
prostrieky daka ktorím bi nemohol niekto zaútočiť na iného=kôli surovinám /ak bi všeci hráči nevidržali do niakej určenej dobi tak vihráva ten kto je posleni ako okradnuti o surovini.:sklad:sklad
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser31

Hosť
Dobrý den moje soutěž by se týkala historie Divokých kmenů kdo si nejlépe pamatuje jak vše začalo kdy byli založeny (ROK) kým (jméno firmy a zakladatele firmy)kolik světů se odehrálo.

A jaké kmeny vyhráli jednotlivé světy kolik v daném světě bylo možno mýt členů v kmeni jaká rychlost na něm byla, Kdy vznikly a na jakém servru vlajky , jaký byl důvod vzniku vlajek.

Kolik speedu se za historii Divokých kmenů odehrálo jaká byla největší výhra premiovích bodů (PB) , do kolika jazyků byli přeloženy Divoké kmeny kolik jaký kmen měl bodů nevibýrali by se určité nejsilnější kmeny ale mohli by i nejslabší a tak by se soutěž stížila.

Jaký je nejstarší text na Divokých kmenech kdo je nejdéle registrovaný hráč na Divokých kmenech, kdo dal nejvíce peněz do divokých kmenů (za nákup PB) kdo byl v určitý den na na určitém světě první ( Bodově) a nebo také jaké války se vedli a kdo je vyhrál to bude asi vše.

:havranAngel of Death:havran

Nějaký kvíz by určitě byl dobrý nápad, popřemýšlíme o tom v teamu...

Ja by som dal sutaz v umeny. To znamená ze kazdy kto by chcel by nakreslil obrazok ktory by odfotil a dal to na DK forum.
Nakreslil by graficky nahlad dediny. Ten obrazok moze byt aj ked ma dedina 26 bodov a aj ked ma plny pocet bodov v dedine. Cim krajsi obrazok nakreslite tym viac je pravdepodobne ze vyhrate. Bodovanie by bolo podla toho ako by DK team uznal za vhodne.

Nakreslit náhled dediny? Výborný nápad, určitě se nám něco podobného v budoucnu v nějaké talentové soutěži objeví. Díky za tip!

Ja bi som navrhol súťaž do ktorej bi sa zapojili klany. Išlo bi o uschovanie surovín naplno každí v nejakom klane bi musel mat suroviny naplno.Do určeného času bi museli tieto dediny v klanoch vydržať naplno zo surovinami.Ak bi ich ostalo nerozhodne tak bi nastali bitky klanov víťazní klan bi dostal odmenu :kto bi sa zapojel do tochto nemohol bi puživáť domobranu a tak dalej.Vlastne
prostrieky daka ktorím bi nemohol niekto zaútočiť na iného=kôli surovinám /ak bi všeci hráči nevidržali do niakej určenej dobi tak vihráva ten kto je posleni ako okradnuti o surovini.:sklad:sklad

Tahle soutěž by byla nezajímavá, navíc těžko by hráči věděli, jak si vedou, kdo má kolik surovin atd.
 

DeletedUser10850

Hosť
Ak to tu ešte nebolo čo tak sutaž o najlešpie Dk logo?
Lahke, zapojilo by sa dost ludí. :)
 

DeletedUser15143

Hosť
Ja by som navrhol niečo ohľadom tých príkazov v hlavnej budove v kasárňach atď. myslím to postaviť na stupeň 7 verbovať atď nejaký nový vzhľad toho. Viem že sa to menilo nedávno.

Alebo


Súťaž o to kto vymyslí najlepšiu súťaž.
 

DeletedUser

Hosť
Možno blbosť ale čo tak súťaž o miniComix s tematikou DK
f2xcbcd78y4bberpq95f8x5fppy6nefu.jpg
 

DeletedUser2

Hosť
Ďalšie súťaže budú až v novom roku, teraz si dávame pauzu :)
 
Hore