Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
ALOHA ALL :O)

já bych navrhla soutěž o nej nej nej prezentaci svého kmene třeba v powerpointu...
Aby to nebylo video (které je pro mnohé z nás složité vytvořit), ale zároveň ani "obyč" grafárna typu wallpaper...
 

DeletedUser9167

Hosť
ALOHA ALL :O)

já bych navrhla soutěž o nej nej nej prezentaci svého kmene třeba v powerpointu...
Aby to nebylo video (které je pro mnohé z nás složité vytvořit), ale zároveň ani "obyč" grafárna typu wallpaper...

s tým súhlasim, dobrý nápad v Powerpointe.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem či to už niekto spomínal, ale čo takto sprviť fotky s motívom divokých kmeňov a najoriginálnejšie ohodnotiť?

Edit: Možno by nebolo na zahodenie spraviť fotky typu, kde všade hráme DK :) To by bola podívaná.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser535

Hosť
ALOHA ALL :O)

já bych navrhla soutěž o nej nej nej prezentaci svého kmene třeba v powerpointu...
Aby to nebylo video (které je pro mnohé z nás složité vytvořit), ale zároveň ani "obyč" grafárna typu wallpaper...

Tak toto uznávam ako skvelý nápad na súťaž, ukáže sa tu kreativita hráčov :) :)
 

DeletedUser

Hosť
ALOHA ALL :O)

já bych navrhla soutěž o nej nej nej prezentaci svého kmene třeba v powerpointu...
Aby to nebylo video (které je pro mnohé z nás složité vytvořit), ale zároveň ani "obyč" grafárna typu wallpaper...

Toto sa páči aj mne, snáď nabudúce. :)
 

DeletedUser

Hosť
ALOHA ALL :O)

Pořád mi tane na mysli, že se blíží škola - budete se více věnovat povinné četbě tak literatuře..

Kdysi jednou dávno, jsem na jiném foru navrhovala soutěž "O nejoriginálnější záložku do knihy s tématikou DK" a protože to nebylo zrealiováno (k velké škodě), tak si myslím že by bylo vhodné tento nápad oprášit, vynést na světlo a nenechat ho upadnout v zapomění...

Fantazie a meze se nekladou - vždyť "záložka do knihy" nemusí být jen nudný obdélník, ale může být různě tvarovaná a navíc je to věc praktického využití, která věřím, že by u mnohých z nás našla v knihách, učebnicích či scriptech své uplatnění a místo...
 

DeletedUser535

Hosť
Teraz už prebieha jedna súťaž. Neviem ti povedať, kedy bude ďalšia :)
 

DeletedUser

Hosť
Aká? O najlepší webový projekt s DK tématikou.

Tj. akýkoľvek web súvisiaci s DK(web kmeňa, web s informáciami z DK apod.)
Myslím že takéto niečo tu ešte nebolo ... Básnička, Fotka, Príbeh ... aké otrepané. Čo tak niečo nové? :rolleyes:

Že je to iba pre úzku skupinu ľudí? Kdeže... Dnes už ktokoľvek môže urobiť vlastný web.
 

DeletedUser

Hosť
Mohlo by byť

Cawte, mohli by sme dat basne, pribehy o tazkej jazde o hoci cim
 

DeletedUser11345

Hosť
Aká? O najlepší webový projekt s DK tématikou.

Tj. akýkoľvek web súvisiaci s DK(web kmeňa, web s informáciami z DK apod.)
Myslím že takéto niečo tu ešte nebolo ... Básnička, Fotka, Príbeh ... aké otrepané. Čo tak niečo nové? :rolleyes:

Že je to iba pre úzku skupinu ľudí? Kdeže... Dnes už ktokoľvek môže urobiť vlastný web.

mozme dat, len nie ze to budu posudzovat tak, ze niekto urobi z webnode a bude mat .webnode.sk a dakto bude mat nejaky plateny dizajn...Dajme len, ze sa to bude robit napr. len cez webnode a pod.
 

DeletedUser

Hosť
mozme dat, len nie ze to budu posudzovat tak, ze niekto urobi z webnode a bude mat .webnode.sk a dakto bude mat nejaky plateny dizajn...Dajme len, ze sa to bude robit napr. len cez webnode a pod.

Si normálny?

Ked stránku tak normálne všetko si robiť sám. Žiadne platené webnode ani nič podobné! Jednoducho všetko vlastná práca - HTML, CSS, Java, Flash....
 

DeletedUser12165

Hosť
Súťaž o tipovaní MS v Futbale. (( A čo sa tíka grafických súťží treba dávať súťaže také aby sme to vedeli robiť všetci alebo aspoň že kde v akom programe urobiť niečo čo súvisi s grafikou))
 

DeletedUser

Hosť
Však len nedávno jedna skončila. Teraz bude prestávka so súťažami. :P
 
Hore