Diskusia Návrhy na súťaže

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
j samostatný obrázok , trebars nový paladin ... alebo súťaž o krajší výtvor predmetu napr. Mec moze byt niejaký špeciálny atď dalo by sa dačo vytvárať , napr. paladin vyberá meč z kameňa...
 

DeletedUser

Hosť
chystá sa do konca tohto roka ešte nejaké grafická súťaž ?
 

DeletedUser

Hosť
Čoskoro bude Vianočná súťaž a tam bude všeličo :)
Nechajme sa prekvapiť.
 

DeletedUser

Hosť
Ta ja by som privital taku, ze by si pisal list (napriklad vojak pred smrtou)
 

DeletedUser

Hosť
Vianočná súťaž nieje zas pre mňa. Čo tak básnička, hudba, alebo niečo okolo programovania?
 

DeletedUser

Hosť
kubek sa ozval :)) ja by som aj na basnicku siel :)) v grepolise som ich asi 20 zlozil pre jednu dievcinu a sme sa tak nasierali cez basnicky (nic milostne ani pod)
 

DeletedUser

Hosť
mno

Ja by som skôr privítala niečo ohladom kreslenia. Kedže niekto môže vedieť kresliť iný zas programovať a daľší písať texty, tak by sa to mohlo spojiť, 3 súťaže naraz. Ale za každú sekciu by sa dostávaly ceny. Nepríklad zo všetkých 3 súťaží by dostali ceny len tý čo sú na prvom a druhom mieste. Atd... to je už na vás :D :D :P :P
 

DeletedUser

Hosť
By sa mohlo dat nieco ako otazky napr kazdy den alebo tyzden, na ktoru musis odpovedat do 20 minut od otvorenia alebo iny casovi limit.. Za kazdu otazku by sa ziskalo par bodov a po nejakom case by sa body zratali a kto ma najviac dobrych odpovedi vyhrava .. Ceny uz neham na vas.. Akekolvek komentareg, ci rad uvitam
 

DeletedUser9167

Hosť
By sa mohlo dat nieco ako otazky napr kazdy den alebo tyzden, na ktoru musis odpovedat do 20 minut od otvorenia alebo iny casovi limit.. Za kazdu otazku by sa ziskalo par bodov a po nejakom case by sa body zratali a kto ma najviac dobrych odpovedi vyhrava .. Ceny uz neham na vas.. Akekolvek komentareg, ci rad uvitam

zbytočný SPAM , podla mňa :)
 

DeletedUser

Hosť
a čo keby to bolo tak, že vojak by písal list domov, ale nie závet.
 
Hore