Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser13550

Hosť
K tej drop-down lište, doteraz sa dala aspoň vypnúť, lebo z toho chytám nervy, ale teraz sa už ani vypnúť nedá a je zapnutá!!! nemala byť náhodou celá tá vyskakovacia lišta odstránená??
 

DeletedUser2

Hosť
Nemala byť odstránená lišta, tá je užitočná, odstránená bola tá možnosť, pretože ju využívalo málo ľudí. Takže si žiaľ budeš musieť na to zvyknúť..
 

DeletedUser4063

Hosť
Moje nervy si na drop-down nezvyknou

Taky se mi to nelíbí. Nevím proč odstranili možnost to vypnout. Dělalo to nějaké problémy že se to odstranilo? A že se to používalo málo to je teda důvod. Furt to tam leze i když nahodou na to najedu a přitom chci jen na lištu s rychlým náhledem a je to nepříjemný když to tam furt leze. A já to tam po tej aktualizaci hledal jak to vypnout. :((((
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2

Hosť
Taky se mi to nelíbí. Nevím proč odstranili možnost to vypnout. Dělalo to nějaké problémy že se to odstranilo? A že se to používalo málo to je teda důvod.

Ako nemyslite si, ja mám na to ten istý názor, celkom dobre nerozumiem, prečo to bolo odstránené, pochybujem, že to tam niekomu zavadzalo..
 

DeletedUser12270

Hosť
Ak som správne pochopil, tak sa zmení celkový vzhľad dediny? :)
 

DeletedUser2

Hosť
Nie dediny, vzhľad v hlavnej budove. Ale podľa mňa je dôležitejšie to, že si aj hráči bez Prémia budú môcť dať grafický balíček. Takže vzhľad hry si vlastne môže upraviť už každý.
 

DeletedUser12270

Hosť
Aha.. No ja som mal voľakedy aktivovaný nejaký balíček, tuším St. Patrick a polovicu animácií to neukazovalo :) Tak som sa na balíčky vykašľal
 

DeletedUser

Hosť
Tak ku tej novej Verzií 8.16

Za veľké plus považujem :

Menej obnovovania a klikania
- Už sa nebude obnovovať celá stránka, keď časovač dosiahne nulovej hodnoty, namiesto toho budú aktualizované iba informácie, ktoré sa zmenili. Hra teda bude vyzerať trochu rýchlejšie (čo sa týka reagovania) a ušetrí vám to tiež napríklad problémy so stratou súradníc či počtu jednotiek, ktoré ste vložili do nádvoria v čase, keď sa stránka obnovila.


Pre mňa veľké a jediné mínus tejto verzie :

- Odstránili sme možnosť "Klasický náhľad (verzia 6.5)", nakoľko sa táto možnosť využívala iba zriedkavo a čas, ktorý sa strávil udržiavaním týchto nastavení, sa teraz uvoľní pre prácu na nových vylepšeniach. Ak by niektorí hráči chceli používať tento vzhľad naďalej, jeho napodobneninu sme nahrali ako .css súbor

A ku verzií 8.15

• Našim cieľom je spustiť prvú globálnu súťaž už začiatkom septembra! - Prešvihol som to ? Alebo to ešte nebolo ?
 

DeletedUser

Hosť
Neprošvihl jsi to, jenom to ještě nezačalo..psali to v tom update 8.16
 
Hore