Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser

Hosť
Tak,tak môj názor:
Internet Explorer:-úplná hovadina,je pomalý neprehladný,je tam plno zbytočností a dosť zaostáva za jeho konkurentmi.Absolútne neodporúčam,aj tak vám tam polovica vecí nepôjde,a skripty už vôbec nie.
Mozzila Firefox:Dobrá,až na pár vecí+je o niečo pomalšia ako nasledujúce menované.
Opera:Druhý naj prehliadač premňa ide v pohode všetko prehladné,tak isto až na pár malinkých chýb.
Google Chrome:Dovolím si tvrdiť,najlepší,najprehladnejší,najrýchlejší prehliadač aký kedy bol.

Tak pod toto sa podpíšem ;)
 

DeletedUser

Hosť
zaujíma ma toto :
- Prerobenie fungovania niektorých bonusov

o čo sa konkrétne jedná ?
 

DeletedUser11741

Hosť
:D tajnostkári....

Snáď to bude lepšie :))
A snáď mi to pôjde konečne znova na PSP... -_- ale to mi nejde odkedy sa vylepšilo prihlásenie pre mobile phones :(
 

DeletedUser7068

Hosť
novinky novinky ale to hlavné nezmeníte.

Privítal by som, keby ste dali Pomocníka na farmenie ako súčasť Prémiového účtu. Myslím tým, keď si už zaplatím za PÚ, prečo mám ešte platiť za "pomocníka na farmenie" ?

Je to fakt hlúposť, človek investuje do hry, zaplatí si PÚ, a aj tak nemá túto vymoženosť.

P.S.: Niekedy uvažujem, že v novej verzii sa bude platiť aj za verbovanie jednotiek :(
 

DeletedUser

Hosť
Celkom dobrý nápad veru. Je to síce množstvo peňazí, ale myslím si, že to hravo pokryje všetky náklady kt. sú spojené s DK.
 

DeletedUser12270

Hosť
Ako ten správca účtu vlastne funguje? Mám ho zadara na vyskúšanie, ale sa toho bojím :D:D
 

DeletedUser12270

Hosť
Ja neviem, ešte nikdy som ho nevyužil, takže ani neviem, ako to funguje, ani nič :D
 

DeletedUser13014

Hosť
je nejaka moznost aby sa tu objavil niekde na fore podrobny changelog ... napriklad ake chyby v he boli upravene a podobne ?
 

DeletedUser6537

Hosť
Linteo mapa teraz bude stále 8x8 alebo je to chyba a vráti sa to na 7x7?? :) Myslím toto [SPOIL]
TJAUoaG.png
[/SPOIL]

.. a ešte by som sa chcel spýtať na tieto voľné miesta vedľa "mapa" a názvom dedinky.. Bude tam pridaná nejaká vec ešte? :) [SPOIL]
67eb4120a5884909b1f874e.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser6537

Hosť
Aha :) .. no na opere mi to zobrazilo.. a k tej mapke nevieš niečo bližšie povedať?
 

DeletedUser5401

Hosť
Mapa by měla zůstat 8x8... Asi začli reagovat na to, že rozlišeni stále roste :)
 

DeletedUser6537

Hosť
tak ale to mohli dať radšej 9x9 nech môže byť dedinke v strede a nie 8x8.. však to vyzerá divne.. :(
 

DeletedUser13072

Hosť
U mna ano. Palec hore. Hram na chrome pretoze je to bezchybny prehliadac a tieto nove vymozenosti sa mi pacia.
 
Hore