Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser

Hosť
No vyskúšal som si tú novú verziu hry 8.16

Chcem sa len opýtať , nevidím tam možnosť Skryť dokončené budovy ... Je tam niečo také kde by som to nastavil ?

Už to mám ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser15000

Hosť
Za toto co dali by som nemcom hlavy poodbijal... verzia pre 7 rocne deti... fakt vyzera to strasne nechcem este ani vidiet mobilnu verziu
 

DeletedUser15131

Hosť
Radšej to vypnite.. ani starý vzhľad sa nedá dať... Toto je presný príklad ako Divoke-Kmene.
 

DeletedUser2

Hosť
Aj tí čo nemajú prémium si teraz môžu vyskúšať grafické balíčky, tak ak by niekomu vadil nový vzhľad, môže si dať iný.

Zopár ich nájdete tu: Grafické balíčky
 

DeletedUser12270

Hosť
:D to čo si INNO myslí, že národy slepnú? :D:D to aj z vesmíru uvidím..
 

DeletedUser2

Hosť
Tak ako som napísal kolegom na českom fóre, ten súbor .css (starý vzhľad, resp. Klasický náhľad -verzia 6.5) vám na požiadanie môžem poslať v tickete. Len ho musíte niekde hostovať...
 

DeletedUser12270

Hosť
Linteo, prosímťa nemáte nejaký novší graf. balíček, na ktorom mi ukáže aj vlajky?
 

DeletedUser2

Hosť
Nemám o tom prehľad, neviem ti povedať, či niečo také existuje. Skús pohľadať na zahraničnom fóre?
 

DeletedUser2502

Hosť
je to zamerene hodne na komerci, teda vsude jsou nejake upozorneni na vyuziti PB.
Zda se mi to hodne vlezle, otravujici a protivne, kdyz to potrebuji, tak si to najdem i napisane malymi pismeny.
---
A zase mi chybi veci, ktere by hru ulehcily a zprehlednily, napriklad prepinani aktivnich dedin primo na mape. Dale castejsi aktualizace stavu v dedine, kdy to ukazuje stav po posledni navsteve.
---
Dale by se mi libilo, kdyby v menu "vyzadovani surovin", se daly dediny setridit jednotlive suroviny podle nejmene a nejvice v dedine. Pokud mi nezalezi na case dodani, tak by to bylo super.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pokud máte zájem o oficiální CSS soubor se starou grafikou, tak jej můžete najít v příloze tohoto příspěvku.

Enjoy! :)
 

Prílohy

  • oldstyle.zip
    60,6 KB · Zobrazenia: 124

DeletedUser11801

Hosť
Ak používaš google chrome stiahni si rozšírenie Stylish. Je tam video návod, takže určite si s tým poradíš :)
 

DeletedUser2

Hosť
Ešte k tomu ale treba aj ďalší súbor, je to grafický balíček. Inak sa vám nebude ukazovať všetka grafika. Niekde ho vyskúšame nahrať a potom si ho odtiaľ môžete stiahnuť.
 

DeletedUser15154

Hosť
Mohli by ste niekto prosím napísať zrozumiteľný návod ako sa dopracujem naspäť k starej grafike? Toto je strašné!
 
Hore