Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser2

Hosť
Mal by prebehnúť menší update novej verzie - tie tlačítka, tak uvidíme.
 

DeletedUser12869

Hosť
Po pol roku prídem... tie tlačidlá sú nezvyk, ale inak žiadnu zásadnú zmenu nevidím. Čiže sa dá povedať, že som spokojný.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som navrhol nech sa dáva špeciálna grafika aj pre hráčov ktorý dosiahli prvé 3 miesta v oceneniach a nie len v top ranku :) dnes už vela hráčov hraje na ocenenie :) a kto by dosiahol 1000b v oceneniach tak by dostal 500PB ako bonus :)
 

DeletedUser

Hosť
Tvoji divokou fantazii bych chtela mit ;)
500 PB snad nedostavaji ani clenove vitezneho kmene...
Verim, ze by administrator mozna i souhlasil, kdyby jsi se nabidnul ze takove mnozstvi PB budes sponzorovat ty osobne ;)
 

DeletedUser7669

Hosť
Mne by sa páčilo keby hráči ktorý vyhrajú svet mali za to ocenenie ( úspechy po novom ) ktoré bude môcť byť v profile ako všetky ostatné ocenenia...
 

DeletedUser12270

Hosť
Mne by sa páčilo keby hráči ktorý vyhrajú svet mali za to ocenenie ( úspechy po novom ) ktoré bude môcť byť v profile ako všetky ostatné ocenenia...

Na toto som myslel aj ja, len som to ešte nespísal :) Bola by to super vec a možno by si hráči aspoň tak často nemenili nicky.. :)
 

DeletedUser

Hosť
Většina změn je pozitivních, až tedy na to překopání dynamického náhledu, to si myslím, že sklidí kritiku, osobně se mně to nelíbí.

- Pridaná možnosť, aby sa vás hra znovu nepýtala, pri míňaní Prémiových bodov. Vaše nastavenia sa dajú zresetovať v nastaveniach.
Co si pamatuji, tak někteří prosazovali, aby měli v nastavení možnost to zkracování budov za PB, měnit suroviny atd. zcela vypnout, že když rychle klikali, tak i přes opětovné ptaní hry klikli na zkrácení stavby budov atd. ač nechtěli a sebralo jim to PB, takhle když se hra ani už nebude znovu ptát a někdo si to zapomene znovu v nastavení nastavit, tak bude dost naštvaný.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Kedysi sa písalo že budú nejaké kmeňové súťaže... neviete niekto niečo o tom ?
 

DeletedUser11286

Hosť
JE to prebraté od International verzie čiže tribalwars.net :) kto to tam hrá tak už je stotožnený s touto verziou a táto verzia je naozaj skvelá :) chce to síce zvyk ale človek si zvykne :) aspoň nebudem musieť hľadať kde čo je keď sa prehlasujem z SK DK na International :D
 

DeletedUser15513

Hosť
Nie že by to bolo zlé, ale hladal som jak pako zoznam priateľov a nie a nie ho nájsť, náhodou neexistuje dajaká aplikácia čo by ponechala starý vzhľad ??? :D
 

DeletedUser15513

Hosť
Hej už som to prekutral :D ale je to určite lepšie ako jedna podobná hra ktorá prešla takouto úpravou :)
 

DeletedUser13675

Hosť
Takže, myslím že budem hovoriť za väčšinu hráčov, ktorí majú nejaký ten rok na DK za sebou, keď poviem, že táto aktualizácia je zatiaľ to najhoršie, čo sa na DK stalo. Už minulá "aktualizácia", kedy sa zrušil náhľad, bola cestou späť, nie dopredu, a táto aktualizácia to definitívne zaklincovala. Hlavne zmenené poradie a poloha ikôn - pripadá mi to ako keby InnoGames prepustilo všetkých svojich game designerov, a namiesto nich najali zakomplexovaných škôlkarov, ktorí pri prehadzovaní ikôn nepoužívali mozog (kto by to nevedel, je to orgán ktorý zrejme zbytočne zaberá miesto v hlave), ale nejaký náhodný generátor poradia.

Rozdelenie oznámení a úspechov, dobre, môže byť, je v tom "poriadok", pokiaľ sa to niekomu páči dobre. Ale pre Boha živého, vráťte polohu ikon na pôvodné miesto, alebo aspoň dajte v nastavení možnosť "starý vzhľad - nový vzhľad", lebo toto, to je niečo strašné.

P.S. "zakomplexovanosť" nie je nadávka ani vulgarizmus, to je plnohodnotná lekárska diagnóza.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10621

Hosť
K premiestneniu záložiek na hornej lište došlo aj pred 3 rokmi a hráči si na to zvykli.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Myslím si, že si dost hráčů bude stěžovat a celkem oprávněně, záleží jak se k tomu INNO postaví.
 

DeletedUser

Hosť
Ja plne suhlasim. Hram DK 5-6 rokov a tieto zmeny su uplne naprd...
 

DeletedUser10621

Hosť
Tiež je to nezvyk že mapu dali hore na lištu ale myslím, že si časom zvyknem.
 
Hore