Diskusia Diskusia k verziám hry

petsu

Reakčné skóre
55
No nedá my nenapisat kritiku na túto novú verziu z dôvodu zastupov. Neviem vôbec aké problémy sa tým myslia ale obmedziť zástupy na 3 je moc. Keby 10 nepoviem ale 3? Neviem ako bude teraz možné si pomáhať zastupmi a kryt účty . Toto doslova núti buď s DK skončiť alebo hrať dual.Fakt ako pri HU sa bežne berie aj 8 zastupov a teraz ako nechápem . Ešte to vidím na zdieľané hesla čo mi tiež nepríde ako najšťastnejšie riešenie . Dúfam že toto ešte zmenia a čím skôr .

Čo sa týka ostatných veci noo také maličkosti ale však prečo nie . V každom prípade ako som už písal pre vzory by boli lepšie keby bolo možné priradiť klávesové skratky ich použiteľnosť by o dosť vzrástla ...

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Snažili sme sa o to, aby to bolo aspoň 5 účtov, ale nakoniec boli nastavené 3 s tým, že sa to môže v budúcnosti ešte zmeniť.

Spýtam sa na tie klávesové skratky pre vzory ;)

petsu

Reakčné skóre
55
Dúfam že sa to zmení a čím skôr lebo toto je dosť obmedzujúce ...

Ok,diky.

DeletedUser18325

Hosť
Klavesove by som aj ja uvital...

Dali by ste mi vediet do osobnej spavy ked k tomuto dojde? Na forko chodim narazovo raz za dlhsi cas...

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Pokiaľ by sa niečo také malo objaviť v hre, budeme o tom informovať v sekcii "Oznámenia" :)
Inak dávame aj odkaz do úvodnej stránky hry, úplne naspodok.

petsu

Reakčné skóre
55
Šľachta je šľachta to nie je pechota podľa mňa odveci že na ňu bude mať vplyv rýchlosť verbovania :/ a bude sa to týkať aj vlajky ?

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
23
Tak mali sme tu nejaké sťažnosti k tomuto (že šľachtic nie je ovplyvnený) :slachtic:. Áno je to ovplyvnené aj vlajkou :rolleyes:

Naposledy upravené :

petsu

Reakčné skóre
55
"Odteraz bude každá úroveň pevnosti predlžovať trvanie kmeňových pevností o 10 %."

Počkať akože čo :D predpokladám že preklep a má tam byť trvanie kmeňových schopnosti :)

petsu

Reakčné skóre
55
Hráči chceli priehľadný náučný a zrozumiteľný systém úloh a vývojári vytvorili toto. Išiel som si to pozrieť a moc tomu nechápem. Úlohy vlastne sú len keci pretože odmeny dostanete za stavanie nehľadiac či úlohy robíte (Čo je aj na druhej strane dobre pre skúsených, keďže nemusia vôbec riešiť nejaké úlohy). Druhá vec je že tie úlohy aj reálne keci sú. Zase nováčika navádzajú robiť začiatočnícke chyby.

Triedenie. Nie, fakt nie je dobré triediť úlohy na farmenie, stavanie a armádu... Triediť môžme pri typoch vojska s tým že si musí vybrať jednu z ciest. Toto je chaotické a delí to niečo čo sa deliť nemá pretože začiatočník tomu nepochopí. Ďalšia vec je že tie úlohy mohli byť spravené ako podkategórie, a nie že musíš kliknúť na danú kategóriu aby sa ti ukázali úlohy danej kategórie. Prečo???

Grafika - hra sa síce snaží stavať na "klasike" ale aj tak by to mohlo byť spravené krajšie. Kľudne aj modernejšie. Nevyzerá to vôbec dobre, je to celé fádne a zašumené...

Pozitíva sa dá nájsť jedine v tom žeby to mohlo mať aj nejaký potenciál. Ale momentálne to vôbec nie je posun k lepšiemu.

Paiton

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
23
Hráči chceli priehľadný náučný a zrozumiteľný systém úloh a vývojári vytvorili toto. Išiel som si to pozrieť a moc tomu nechápem. Úlohy vlastne sú len keci pretože odmeny dostanete za stavanie nehľadiac či úlohy robíte (Čo je aj na druhej strane dobre pre skúsených, keďže nemusia vôbec riešiť nejaké úlohy). Druhá vec je že tie úlohy aj reálne keci sú. Zase nováčika navádzajú robiť začiatočnícke chyby.

Triedenie. Nie, fakt nie je dobré triediť úlohy na farmenie, stavanie a armádu... Triediť môžme pri typoch vojska s tým že si musí vybrať jednu z ciest. Toto je chaotické a delí to niečo čo sa deliť nemá pretože začiatočník tomu nepochopí. Ďalšia vec je že tie úlohy mohli byť spravené ako podkategórie, a nie že musíš kliknúť na danú kategóriu aby sa ti ukázali úlohy danej kategórie. Prečo???

Grafika - hra sa síce snaží stavať na "klasike" ale aj tak by to mohlo byť spravené krajšie. Kľudne aj modernejšie. Nevyzerá to vôbec dobre, je to celé fádne a zašumené...

Pozitíva sa dá nájsť jedine v tom žeby to mohlo mať aj nejaký potenciál. Ale momentálne to vôbec nie je posun k lepšiemu.
Podobné námietky sme už aj my mali . Dúfam že to budú ešte upravovať.