Zmiznuté štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
linteo: viem že tvoj čas je vzácny a máš ho málo. ale skús si prečítať tieto stránky a je tam viacero otázok na ktoré nieje odpoved.a tie otázky zaujímajú každého hráča.boli položené v diskusii verejne tak by bolo aspoň čo sa týka slušnosti (s ktorou sa tu ja síce nemám čo oháňať) ale vy hej tak by bolo slušné aj verejne odpovedať.plus tie ktoré ti kládli hráči z ktorými sme na skype v kontakte,kedže tu je to také nemasné neslané, tak aj na tie ktoré ti položili už abbbom spomenutí hráči.
 

DeletedUser

Hosť
Ved prave. Ten svet uz bol neaktivny, ale stale pokracoval a teda, ked sa hraci neprihlasovali, tak barbarili. Ale prihlasit neslo, takze sa to stalo takmer kazdemu.
 

DeletedUser5657

Hosť
Ved prave. Ten svet uz bol neaktivny, ale stale pokracoval a teda, ked sa hraci neprihlasovali, tak barbarili. Ale prihlasit neslo, takze sa to stalo takmer kazdemu.

to je blbosť... a prečo tých posledných 15 hráčov nezbarbarilo? všetci mali rovnaký čas na to aby sa neprihlásili po skončení sveta
 

DeletedUser

Hosť
Automaticke predlzovanie PU. Ak ho mas, nezbarbaris kym sa ti neminu body.
 

DeletedUser10178

Hosť
Automaticke predlzovanie PU. Ak ho mas, nezbarbaris kym sa ti neminu body.

to je blbosť, body mám, automatický PU tiež, pri konci sveta sme boli viacerí on-line do poslednej sekundy - takže všetci rovnako, ale napriek tomu niektorí zbarbarili a niektorí nie. Je to úplne chaotické...
 

DeletedUser

Hosť
Jednoducho v tom maju "trochu" bordel a nikto ma nepresvedci o opaku.
Keby sme zbarbarkoveli vsetci naraz tak som ticho, ibaze 15 ludi tam este stale existuje a zvysok je vymazanych.
Takze polozim nasledujucu otazku verejne a bol by som rad keby tu odznela aj verejna odpoved:
Kto rozhodol ze prave 15 ludi tam este stale existuje ?!
Nie je to nic osobne, pretoze niektorych z nich poznam a som rad ze aspon oni sa uchovali ( neviem ci to nie je len docasne ).
Kmen HRACI mal ku koncu 192 clenov, ostalo ich iba 13 !
Takze za vsetkych zvysnych 179 ludi sa pytam: Ako sme sa previnili ze sme boli bez dovodu vymazani ?
 

DeletedUser

Hosť
S tím premiem to asi taky nebude souviset. Stále mám účet na SK2, ale ještě před týdnem jsem tam měl obrázek a teď ne, asi proto že už nemám premium a nemám ho aktivní
 

DeletedUser9410

Hosť
Opravdu si Innogames myslí že omluvou prostřednictvím Lintea je vše vyřešené? Opravdu nám to má stačit? Myslíte si že když budete dělat mrtvé brouky tak je vše v pořádku? Proč se s námi nikdo nebavíte? Proč má diablo13 několikaměsíční ban (za nadávky se běžně dává na několik dní)? Proč na naše zprávy nereagujete? To opravdu v Innogames není za toto odpovědný a nikdo za to nebude potrestán? Co třeba nám říci že např. herr Franz Beckenbauer - programátor se všem omlouvá a z jeho výplaty poškození hráči obdrží premiáky a on na vlastní náklady zajistí obnovu dat?

Asi spíš platí "už nehraješ tak nás tu moc nes..r"

a co sis myslel? diabol ma asi ban za svoji sprostost...ostatne ty bys mohl o banech rozpravat nemyslis?
na co si stale hrajes? svet je uz skonceny a TY jsi vitez-general tak o co ti stale jde?
chces byt vyznamenany na Rudem Namesti? Nebo co?
zklapni a bez se konecne venovat rodine a pratelum,jak jsi vzdy zduraznoval
adioos

linteo: viem že tvoj čas je vzácny a máš ho málo. ale skús si prečítať tieto stránky a je tam viacero otázok na ktoré nieje odpoved.a tie otázky zaujímajú každého hráča.boli položené v diskusii verejne tak by bolo aspoň čo sa týka slušnosti (s ktorou sa tu ja síce nemám čo oháňať) ale vy hej tak by bolo slušné aj verejne odpovedať.plus tie ktoré ti kládli hráči z ktorými sme na skype v kontakte,kedže tu je to také nemasné neslané, tak aj na tie ktoré ti položili už abbbom spomenutí hráči.

a ty! uz konecne zmlkni ty zradce! zradil jsi AAA a zradis kohokoliv...vsak dobre vis o cem mluvim ty "bojovniku" na baterky
 

DeletedUser

Hosť
a co sis myslel? diabol ma asi ban za svoji sprostost...ostatne ty bys mohl o banech rozpravat nemyslis?
na co si stale hrajes? svet je uz skonceny a TY jsi vitez-general tak o co ti stale jde?
chces byt vyznamenany na Rudem Namesti? Nebo co?
zklapni a bez se konecne venovat rodine a pratelum,jak jsi vzdy zduraznoval
adioos

Asi nechápeš o co jde. Innogames se tenhle průšvih stal už minimálně potřetí. Až nedejbože vyhraješ nějakej svět ty. a za měsíc nebude po tobě nic ačkoliv Innogames tvrdí něco jiného, tak budeš asi nadšenej. Prostě jsme se stále nedověděli ani tady ani ve zprávách supportu kde se stala chyba a zda se nebude opakovat. Já už nehraju, ale spousta hráčů hraje a mělo by je to proto zajímat. S banem máš zkušenosti ty, já ne
 

DeletedUser9410

Hosť
ano s banem ma zkusenosti...diky tobe...za celou tu eru na sk2 (a to jsem zacinal od 1.dediny) ale kaslat na to...
vyhrali jste tak se proboha na to uz vykaslete...myslite si ze vam bude nekdo skladat obeti kazdy tyden?
vykasli se na to...svoje PU jsi dostal tak zmlkni a odejdi do ustrani anebo bez hrat dale...
co stale resis? nesouhlasim s tebou a nikdy asi nebudu(coz nevylucuje ze jsi v realu mozna v poho clovek)
ale zde jsme byli jako protivnici a tys me sproste potopil(i to je soucast hry)
mas bojove vysledky a ty se nedaji prehlednout...narozdil od sturko...ani ti nebudu vypravet jak se o tobe a IBS zminoval tesne nez prestoupil k vam...je to nechutne...tohle neni obvykle popichovani,tohle je cista nenavist-sprosta
 

DeletedUser

Hosť
ano s banem ma zkusenosti...diky tobe...za celou tu eru na sk2 (a to jsem zacinal od 1.dediny) ale kaslat na to...
vyhrali jste tak se proboha na to uz vykaslete...myslite si ze vam bude nekdo skladat obeti kazdy tyden?
vykasli se na to...svoje PU jsi dostal tak zmlkni a odejdi do ustrani anebo bez hrat dale...
co stale resis? nesouhlasim s tebou a nikdy asi nebudu(coz nevylucuje ze jsi v realu mozna v poho clovek)
ale zde jsme byli jako protivnici a tys me sproste potopil(i to je soucast hry)
mas bojove vysledky a ty se nedaji prehlednout...narozdil od sturko...ani ti nebudu vypravet jak se o tobe a IBS zminoval tesne nez prestoupil k vam...je to nechutne...tohle neni obvykle popichovani,tohle je cista nenavist-sprosta

Jestli si myslíš že můžu za tvůj ban, tak jsi mimo. Dodnes nevím proč jsi zbarbařil
 

DeletedUser9410

Hosť
protoze jsi me napraskal suportu...a mel jsi pravdu,tehdy jsem mel zastup a podpory jsem zkrizil s utokama...moje chyba...suport mi potvrdil zes me nabonzoval ty...bud v klidu :)
 

DeletedUser

Hosť
1. Jak bych to mohl já vědět?
2. Jak to mohl support potvrdit když tyto informace nesděluje?
3. Nejsi paranoidní?
 

DeletedUser9410

Hosť
1. Jak bych to mohl já vědět?
2. Jak to mohl support potvrdit když tyto informace nesděluje?
3. Nejsi paranoidní?

1.vedel jsi to dobre...tehdy jsme na severu valcili a ja mel tusi marianf v zastupu
2.support to potvrdil protoze... asi vis (ale neznamena to ze by suport nekomu nadrazoval)
3. nejsem...v te dobe se na me seskupili takove problemy z realu ze jsem musel proste vypnout... tim i to zbarbareni...
proc bych zahazoval rozjetou partii jen tak? za dva mesice intenzivnich utoku (cca 15 tis.) jsem ztratil jen 50 vesnic...a pak jsem se stabilizoval...ani jedna dedinka nazmar bylo moje kredum...je to proste tak...celou svoji vyrobu jsem prepnul na obranu :)
 

DeletedUser9410

Hosť
cetl jsem ji..nezlobim se na tebe ani za to udani...tak to proste je,ale ver mi abbba dlouho jsem patral kdo me udal a jediny si vzdy vyskocil ty!
nic ve zlem...hledali jste kazdou skulinku...vsak vim
 

DeletedUser

Hosť
Pánové, uklidněte se trochu. Pokud cítíte nutnost zbytečně osočovat jeden druhého, řešte si to soukromě a ne tady na foru.

J....Ako sme sa previnili ze sme boli bez dovodu vymazani ?

Nikdo nebyl záměrně vymazaný, jak Linteo už napsal - není to chyba slovenského DK Teamu ale Innogames. Opravdu nemáme zájem na tom, abychom si jen tak mazali hráče.


Abbba: Co se týče banu pro diabola - nadávky na foru a osočování DK Teamu.

All: Zde je kontakt na Innogames, můžete napsat přímo jim, my nemáme možnost s tím cokoliv udělat.
 

DeletedUser

Hosť
šalamuuun. moje výsledky vidíš ešte stále v stats. tak si porovnaj moje dobitia nepriatelských dedín a tvoje. abbbu by som tiež na tvojom mieste neobviňoval. na rozdiel od teba neklame!neklamal nás protivníkov,neklamal vlastných ako ty. pretože ty si klamal spojencov,ale aj vlastných súkmenovcov.takže chlape píš si čo chceš. si proste ten porazený ktorý ani nezniesol prehru a nehal svoj kmen napospas osudu.si horšie než zviera. aj to bráni svoje do konca.ty si to ale nedokázal.a vinu zvaluješ na nás. si proste nič. nula,loooser,nooob. jsi pouhá historie ktorá je hanbou DK2.

plutonium serus.možno si moje meno pametáš možno nie.
si zatial prvý kto sa ozval.beriem to tak že si dostal niečo z čoho máš celý suport vybrusliť a je to tvoja prvá úloha ktorú som verejne postrehol.prajem ti veľa zdaru v novej funkcii.ale myslím že hráči čo tu hrali,šírili meno kmeňov kade tade,kupovali premiaky maju právo dostať odpoved od človeka na ktorého sú smerované otázky.je to člen DK teamu Linteo. niesi to ty ani nik iný.a myslím že za ten čas strávený tu si tú odpoved od neho aj zaslúžime.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore