Zmiznuté štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Opravdu si Innogames myslí že omluvou prostřednictvím Lintea je vše vyřešené? Opravdu nám to má stačit? Myslíte si že když budete dělat mrtvé brouky tak je vše v pořádku? Proč se s námi nikdo nebavíte? Proč má diablo13 několikaměsíční ban (za nadávky se běžně dává na několik dní)? Proč na naše zprávy nereagujete? To opravdu v Innogames není za toto odpovědný a nikdo za to nebude potrestán? Co třeba nám říci že např. herr Franz Beckenbauer - programátor se všem omlouvá a z jeho výplaty poškození hráči obdrží premiáky a on na vlastní náklady zajistí obnovu dat?

Asi spíš platí "už nehraješ tak nás tu moc nes..r"
 

DeletedUser

Hosť
ani sa nevyjadria. iba ťa bloknú. to je ich sposob. a vymazať kritiku.je pondelok. maju vela práce. som zvedavý na zajtrajšok. myslím že už sem nebudem mať právo vstúpiť.ale i tak som zvedavý na odpoved. ked sme lamky kritizovali samotný vúúúúúúúúúúdce bol geroj.teraz čuší. asi má vela práce. tak isto aj linteo.z končiacim svetom tri ktorý si svetosvete zastávali.
prečo ste dali diablovy ban ? za to že vám napísal svoj názor? žiadne nadávky tam neboli pokiaľ viem. len oprávnená kritika.
 

DeletedUser

Hosť
kritika na pracu supportu a modertorov na fore je zakazana ... :( hold pravidelne mam mazane prispevky koli tejto "klauzule" ... to ze to je potrestane banom je ina vec :(
 

DeletedUser

Hosť
To som si vsimol o:) Ale ten ban za kritiku moderatorov a Inno je uz fakt prilis. Zrejme je to fakt tak, ako povedal abbba, ze ak sme skoncili, tak na nas firma zvysoka. Je to fakt smutne. Aj by som povedal aj silnejsiu kritiku, ale zrejme by som dostal tiez ban.
 

DeletedUser

Hosť
Ono tohle téma se nakonec i špatně jmenuje. Přitom ho zakládal Linteo. Ve skutečnosti se mělo jmenovat ukradený, zašantročený a zpackaný svět. Protože neztratili se statistiky ale komplet účty, jména hráčů, profily, kmeny, celá historie 2,5 roků hry. Zkrátka skoro vše je už fuč a jak to tak vypadá po nás opravdu k radosti některých brzy nic nezůstane. Asi firmě Innogames nezáleží na pověsti značky Divoké kmeny mezi hráči.
 

DeletedUser

Hosť
Keby aspon DK team mal tolko slusnosti, ze by zalozil temu s rebrickami a zoznamom clenov Hracov(popripade aj Lamiek a Priatelov), rovnako ako profily tychto troch kmenov(ak maju). Bola by to aspon nejaka nahrada za tu skodu, co vznikla.
 

DeletedUser

Hosť
Alebo by sme to mohli spravit my hraci, ak sa im nechce. Ja mam napriklad mapu sveta s vyznacenymi kmenmi na ucte v TW stats par dni pred koncom, zoznam clenov tu uz je, tiez rebricky, takze material je. Len aby bola ochota.
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa podakovat SUPPORTu. Pretoze bud je dnes 13.8.2011 alebo mi moj udeleny BAN bol nejakym zahadnym dovodom zruseny :)
Je mi jasne ze nasi slovensky moderatori su v tomto probleme nevinne, ibaze na druhej strane nedivte sa nam ze sme tu viacery poriadne nahnevany.
Zacina to vyzerat ze tu skutocne ide iba o prachy a nic ine, pretoze na 2jke ostali iba hraci co maju nastaveny premiak tak aby sa im automaticky predlzil pokial maju na ucte nejake premiove body.
Je dost smutne ze niektory z nas na tom svete stravili viac ako 2.5 roka, aktivny bojovnici tam maju odohratych tisice hodin !!!
Z mojho hladiska som to nikdy neratal na peniaze ale aj ja som tam investoval niekolko desiatok eur a poznam ludi ktory do neho vlozili stovky eur !
A po nasom snazeni neostal prakticky ziadny zaznam. Len nase spomienky.
 

DeletedUser

Hosť
Čudné ... Myslím že urobiť najstaršiu zálohu akú majú a doplniť do databáz stratené údaje nieje až taký veľký problém pre tak veľkú firmu ako INNOGAMES :)
 

DeletedUser4864

Hosť
Ahojte,
s touto hrou som skončila, a hoci som nevylučovala že raz niekedy opäť začnem tak je mi fakt smutno z toho čo sa tu robí.

Vždy keď som si kupovala PU a nebolo ich za tie roky málo mi vypísalo že ďakujeme že podporujete vývoj hry ... čo mi teraz príde ako fraška. V Paladinovi som sa dočítala že len pár ( ak si dobre spomínam 4 alebo 5) svetov na celucickom svete bolo ukončených. Mali by sme byť hrdí na to, že sme to zvládli a dokázali a namiesto toho to radšej upraceme pod koberec aby sa nahodou nespominalo že istí niektorí hráči a kmene zvíťazili ?

Ďalej strhávanie PU za ukončený svet... trochu na hlavu... a opäť žiadne reakcie....

Kým sme hrali museli sme dodržiavať prísne pravidlá ... dostávali sme bany za minutové rozdiely , za nechcené priestupky za údajné porušovanie pravidiel ktoré sa určite nestali naschvál a ktoré sme nijako nedokázali odvrátiť alebo obhájiť pretože my sme boli len obyčajní - platiaci - hráči. Teraz sa v podstate aj za naše investované peniaze stala chyba. A zrazu sú hlavy v piesku, nedostala som žiadnu informáciu napríklad na email že sa na tom pracuje a že budu chyby odstránené, hoci reklamy na DK, WEST , a ostatne hry od innogames mi stále prichádzajú.

A co sa týka banovania a cenzúrovania Na jednej strane viem ze aj support sú len ludia ktorí sa musia nejako chrániť, a emócie sú silné, na druhej strane myslim že každý z nás, ktorý tu hral a platil a strávil roky a ešte stále zablúdi na DK si zaslúži korektné vystupovanie a riešenie problemu a nielen vymazanie prispevku a prípadny ban.
 

DeletedUser

Hosť
Čudné ... Myslím že urobiť najstaršiu zálohu akú majú a doplniť do databáz stratené údaje nieje až taký veľký problém pre tak veľkú firmu ako INNOGAMES :)

Problem to nie je a to, ze niektori hraci budu mat iny pocet dedin, bodov a umiestnenie by az tak hrozne nebolo. Ale ako tu uz niekto pisal, mnohi uz nehrame, cize neplatime a teda sa na nas mozu...
 

DeletedUser

Hosť
Velmi sa mi paci ze Divoke kmene su prepracovane do takych detailov ake boli pri ukonceni sveta odhalene,

lebo zoberte si to za vyhraty svet ste dostali PB avsak uz nechcete hrat a PB nemate ako minut tak je tu lahka moznost ze nechate PB na svojom ucte a on ich pekne sam bez pomoci "spapká" aby nevysli navnivoč...

Perfektné... Palec hore ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pekne povedané. Ale ak si pozrieš rebríčky, tak uvidíš, že len málo hráčov si nechalo predlžovať PÚ a teda zostali.
 

DeletedUser5511

Hosť
Ja nemám automatické predlžovanie prémiáka nastavené. Momentálne to mám vypnuté, čiže mi nič nestrháva.A predsa som tam nejakým zázrakom ostal.Neviem podľa akého kľúča to bolo dané, ale myslím, že s PÚ to nemá spoločné nič.Lebo čo tu čítam,tak to strhlo body aj tým hráčom, čo tam už nefigurujú a podla štatistík tam už neexistujú... A predsa im odrátalo body.
Ja síce body mám,no nemám aktivovaný PÚ a predsa som tam so šťastím vydržal :P
 

DeletedUser4864

Hosť
Páni , nedavno som sa tu pytala ci mi PU ostanu ked sa rozhodnem hrat o pol roka alebo o rok a linteo napisal ze ano, ak to dobre pocitam tak dovtedy mi nic neostane. nemam to kde zrusit kedze momentalne nehram. a pred koncom na to samozrejme nikto nemyslel a neupozornil ze halo budu ti strhavane body aj ked svet uz nieje.....

a na margo toho ze hraci ktorí momentalne nehraju su nezaujimaví.... si myslim ze prave takych hracov by trebalo podchytit pretoze je mozne ze si o rok znovu zalozia ucet a opät zacnu hrat - a ked budu hrat - aktivne hrat tak budu platit opät PU pretoze tych 600 bodov im na cely svet stacit nebude...
 

DeletedUser10178

Hosť
Tak neviem, nezdá sa mi to, lebo dnes už si robí pravidelnú zálohu hádam úplne každý... To že zmizol uzavretý svet je náhoda, alebo sa to môže stať na ktoromkoľvek aj aktívnom svete? Veď ak prevádzkovateľ nevie zaručiť zachovanie dát na uzavretom svete, potom ako to môže zaručiť na aktívnom? Tomu ozaj nerozumiem!!!8)
 

DeletedUser

Hosť
Je tu plno otázek, ale žádná odpověď. Můžou nám supportéři když neumí odpovědět aspoň říci kdo odpovědět umí?
 

DeletedUser2

Hosť
Samozrejme, ak máte nejaké otázky, na ktoré nebola odpoveď v prvom príspevku, kľudne mi ich napíšte na hernú podporu, budem sa Vam snažiť ich zodpovedať.

Herná podpora
 

DeletedUser

Hosť
Tak neviem, nezdá sa mi to, lebo dnes už si robí pravidelnú zálohu hádam úplne každý... To že zmizol uzavretý svet je náhoda, alebo sa to môže stať na ktoromkoľvek aj aktívnom svete? Veď ak prevádzkovateľ nevie zaručiť zachovanie dát na uzavretom svete, potom ako to môže zaručiť na aktívnom? Tomu ozaj nerozumiem!!!8)

Žiadne data sa nestratili. Ten svet len nebol zmrazený a pokračoval ďalej. Lenže nikto sa tam neprihlasoval a teda zbarbarili.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore