Zmiznuté štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Salamoun. musim ta sklamat. Dostal som 3 mesacny BAN ktory sa vsak skoncil maximalne po 2 dnoch. Podla mna aj to nieco znaci.
A ked to mam uz rozoberat, 3 mesiace za nadavky ? Pricom som kazde jedno slovo vybodkoval ! To sa zdalo aj mne trochu prehnane.
A ked tu uz chces viest slovnu vojnu a ides urazat druhych tak pozor na mna. JA v tom mam velmi bohate skusenosti, to by si mal vediet a potvrdia to aj iny.
Kazdy z nas ma maslo na hlave, aj ty. Stacilo aby si v jedinej chvili respektoval rozhodnutie kmena a nie iba svoje vlastne ego a vsetko mohlo byt uplne inac.
A este jedna vec, ked si dostal BAN a nechal si zo seba spravit barbarky - tebe to vyhovovalo, mohol si zvalit vinu na suport. Ty si v tom bol nevinne :D
Aj ja som mal obdobie ked som chcel s DK definitivne skoncit, ale napriek tomu som sa odhodlal prihlasit a hodil som zastup sukmenovcovi. Zaberie to iba minutu, neverim ze si si za 2 tyzdne nevedel najst 1 minutu volneho casu. Ty si nechal svojich sukmenovcov v kasi a ked ta najviac potrebovali tak si sa na nich vykaslal.
Tomu sa povie gesto bojovnika :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Sturko: Ano, pamatuju..ale musím tě zklamat, nic za úlohu jsem nedostal, to že píšu sem je jenom moje osobní iniciativa a taky fakt, že se tady trochu moc rozeběhlo ostré osočování jeden druhého, což na foru nechceme vidět.

Linteo se vám tu již vyjádřil, pokud vám to nestačí -> Herní podpora.


Diabol: Sám víš dobře, že ty 3 měsíce nebyly za nadávky, nýbrž za tvůj druhý příspěvek, ve kterém jsi přímo osočoval DK Team. Viz Pravidla fora -> §2 Komunikácia -> třetí odstavec.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no nič. škoda sem niečo písať aj.pravdy sa tu človek nedovolá a jediné čo tu sa robí je osočuje,klame a pod.múdro robia tí čo toto tu ignorujú.pochopili to skor ako ja.tož asi tak k tomuto hnojisku čo tu je.majte sa tu fajn a požerte sa navzájom.moderátor: ak si myslíš že toto tu je všetko z kostolným poriadkom tak len moderuj dalej. časom sa dostanete aj do rádia jerevan.
 

DeletedUser

Hosť
Krásne povedané. Ale ak sa pozrieš dozadu, bol tu len jeden človek, ktorý osočoval, ostatní len odpovedali(vrátane teba), čo by som za osočovanie vôbec nepokladal.
A k DK tímu: Je jasné, že nemôžete za to, čo sa stalo so štatistikami. Ale máte zoznamy členov Hráčov, rebríčky najlepších kmeňov, hráčov, bojových rankov. Tak prečo sa nepokúsite aspoň trochu odčiniť chybu, ktorú spravili vaši nemeckí kamoši a nedáte sem aspoň tému, kde zverejníte to, čo sa nám zo sveta zachovalo? Nemyslím si, že by to zabralo nejaké hodiny času, skôr len niekoľko minút, tak v čom je problém?
 

DeletedUser6765

Hosť
Anglachel, problém je v hráčoch...keď som sem zabesil tie rebríčky, ktoré som mal zhodou okolností v PC, tak som sa dočkal len reakcíí typu..určite ste to čakali, keď ste si pripravili rebríčky a podobne.

Ja ľuďom pomáham rád, ale nie ľuďom ktorý o pomoc nestoja a keď im niekto pomôže tak ešte to dokážu využiť na to aby toho čo im pomohol z niečoho obvinili.
 

DeletedUser

Hosť
Opravte ma ak sa mýlim...

Innogames už viackrát urobilo tú istu chybu (zmiznutie štatistík) takže sa môžme domnievať, že toto je cena za výhru sveta a viacročnú prácu na DK...

Ak je to správne mali by sa pozmeniť info o cene za výhru..
 

DeletedUser6765

Hosť
Super a vy chcete aby sme sa správali a odpisovali vážne, keď príspevky hráčov sú samá ironia...viď posledný Brumikov o zmenení cien za výhru...

ˇano chyba sa stala už v minulsoti, ale to ej chyba v Innogames...ak sa cchete sťažovať priamo tak im napíše....to že útočíte neiktorí na SK DK team, tak to nechápem. My nie sme zodpovední za zachovanie štatistík, to všetko Innogames. Samozrejme Vaše sťažnosti im boli podstúpené. Teraz je to v ich rukách, nie našich.
 

DeletedUser

Hosť
Super a vy chcete aby sme sa správali a odpisovali vážne, keď príspevky hráčov sú samá ironia...viď posledný Brumikov o zmenení cien za výhru...

ˇano chyba sa stala už v minulsoti, ale to ej chyba v Innogames...ak sa cchete sťažovať priamo tak im napíše....to že útočíte neiktorí na SK DK team, tak to nechápem. My nie sme zodpovední za zachovanie štatistík, to všetko Innogames. Samozrejme Vaše sťažnosti im boli podstúpené. Teraz je to v ich rukách, nie našich.

Krowky prepáč, ale ukáž mi v mojom príspevku kde útočím na SK DK Team? Ja si uvedomujem, že vy za zmiznutie štatistík nemôžete!

Opakujem oprav ma ak sa mýlim, že toto je cena za výhru.

Jediné, čo tu všetci chcú sú odpovede.
Stane sa to ešte niekedy?
Prečo sa to neopravilo keď sa stala táto chyba už viackrát?
Zaujíma sa vlastne INNO GAMES o tento problém?
Bude nejaké odškodné pre hráčov sveta 2?

Dozvieme sa keď bude chyba opravená?

Ak na tie otázky neviete odpovedať vporiadku, vyhláste, že problém je v rukách Inno Games a o riešení Vás budeme priebežne informovať - ale to by ste museli naozaj aj spraviť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6765

Hosť
Brumik...k tebe som napísal len že v tvojom rpíspevku je zbytočná dávka irónie...útoky na DK team neboli od teba ale iných hráčov, k tvojim otázkam.
Nebudem sa tu hrať na inteligenta čo vie o všetkom, samozrejme že v Innogames o rpobléme vedia, ak bude raz vyriešený tak sa to dozviete určite.

Momentálne pracujeme na takej kvázy sieni slávy, ako malej náhrady za zmiznuté štatistiky.
 

DeletedUser

Hosť
krowky, díky za odpovědi. Konečně víme že se s tím něco někdo snaží dělat. Toto není ironie, prostě díky
 

DeletedUser

Hosť
Pripajam sa. Ale dovolim si vas aj poziadat(aj ked myslim, ze ste na to mysleli, ale pre istotu), aby ste tam zahrnuli vsetkych clenov Hracov, nie len tych najlepsich(a ak mate aj zoznam Lamiek a Priatelov(i ked to by som od vas chcel asi prilis), tak aj tych by sa zo slusnosti zislo, islo predsa o najsilnejsie kmene sveta).
A s tymi reakciami na zverejnenie statistik mas pravdu, ale zas si treba uvedomit, ze cloveka poriadne nastve, ked mu vymazu zaznam o jeho uspechu. Aj ked je pravda, ze to nas neospravedlnuje.
 

DeletedUser6765

Hosť
K dispozícii máme kompletný zoznam kmeňa Hráči, rebríčky top 20...ale kompletný zoznam iných kmeňov nemáme...

Ak by niekto mal niečo podobné, bolo by fajn keby ste ma kontaktovali a nejako mi to poslali.

EDIT: niečo mi napadlo, teoreticky je tu šanca dať dokopy ajj zoznam Lamiek, možno aj iných kmeňov, len mi dajte prosím čas.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6765

Hosť
Takže vážení,

chceli ste výsledky od Innogames, bohužiaľ budete sa musieť nateraz zmieriť s tým, že som na nejaké riešenie prišiel ja :D A spolu s Plutoniom vytvoríme zoznamy členov kmeňov Lamky a Partia presne také ako boli v posledný deň.

Možno sa nám podarí aj nejaké rebríčky, ale to chce čas.
 

DeletedUser9410

Hosť
mily sturko: dekuji za prijemne slova...potesi
snad jen jedno k tobe: nikdy podotykam nikdy jsi nemel vice utocnych bodu nez ja...o obrane ani nemluvim...
dokonce jsem si dal praci a zkouknul tvoje stats v predposledni den sveta2...pokulhaval jsi za mnou(a to jsem prestal ve februari) o zhruba 8 mil. ;)
je to tak a s tim uz nenadelas nic:)
jinak tvoje nenavistne vystupy jsou famozni...nebudes to mit v realu urcite lehke

diabol: proc bych utikal?utect melo vyznam kdyz jsem ztracel ale ve februari? vzdyt valka uz byla rozhodnuta...

za dva mesice na me slo +- 15tis utoku (a to jsem jeste trochu podsadil) za prvni dva-3 tydny jste mi sebrali 51 dedin...pak jsem situaci stabilizoval,prepnul na obranu z 80% a zabetonoval k54 a k63...a vy jste stale a stale busili na k54...dokonce i v noci...byl to doslova terror ale dalo se to nejak zvladnout :)

i tak jsem byl pro mistra sturka zbabelec ktery vycucaval obranu z kmene:D kdybych se nebranil tak bych byl zbabelec,protoze bych nebojoval...to si nevyberes:)

nevim proc bych mel vinit support,vim ze byl v pravu a ja vim ze jsem skrizil utoky se zastupem (marianf) a zrovna na abbba...no za hodinu uz jsem mel banana :) od ciho upozorneni? co myslis? :)
tehdy jsem to i celkem uvital...vypnul jsem od DK a uz jsem se proste nestihl vratit,bylo to o chlup ale neuhlidal jsem to...ostatne kdybych se rozhodl skoncit tak bych byl taky zradce? kolik ruznych hracu skoncilo,nebo proste zrusilo ucet?
svuj kmen jsem nenechal na holickach,posledni 2 mesice uz se hralo jen ze setrvacnosti,valka uz byla rozhodnuta,zadny byt sebeodhodlanejsi boj to nemohl zvratit...smutne ale je to tak
 

DeletedUser6765

Hosť
A aby ste si nemysleli že som kecal do vetra, tak tu máte zoznam VŠETKÝCH členov kmeňa Partia aj s počtom bodov a dedín, tak ako to bolo v posledný deň sveta 2.

[SPOIL]
partia.jpg
[/SPOIL]

Tabuľku som vytváral dnes po zhromaždení údajov, nemal som ju vopred pripravenú. Plutonium podobne prirpavuje pre kmeň Lamky. To by sme mali prvé tri kmene kompletné. V prípade že sa ozve niekto aj z iného kmeňa tak môžem spraviť aj ďaľšie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nevím jak to děláš, ale skvělá práce krowky

mily sturko:

nevim proc bych mel vinit support,vim ze byl v pravu a ja vim ze jsem skrizil utoky se zastupem (marianf) a zrovna na abbba...no za hodinu uz jsem mel banana :) od ciho upozorneni? co myslis? :)

Toto má být důkaz o tom že jsem tě nahlásil supportu?

1. Nahlásil jsem tuším 2x, když mě někdo sprostě urážel a když jsem ho varoval, nedal si říci
2. To že jsi vědomě porušil pravidla je jen tvůj prohřešek
3. Dal jsem ti včera heslo na můj účet aby sis přečetl moji komunikaci se supportem, nevyužil jsi toho, protože věříš čemu věřit chceš, a nestojíš o hledání skutečnosti. Protože zase a opakovaně tvrdíš že jsem tě udal za porušení pravidel supportu
a) do Goreho a willika jsme bušil rok a nepotřeboval jsem žádnou berličku. Na tebe jsem pustil sotva 100 útoků a nebyls.
b) Přihlaš se a uvidíš že tam žádné udání nenajdeš. Je tam z té doby jedna komunikace o tobě se supportem, z doby kdy jsi měl vyčištěné vesnice ,ale zabrat se tě kvůli banu nedalo, takže jsem se snažil zjistit co s tebou bude. Teď možná poruším pravidla,ale co. Zveřejňuji svoji komunikaci o tobě se supportem (ne komunikaci supportu, tu nalezneš po přihlášení na můj účet), třeba se ti rozsvítí, třeba ne. Ale já se osočovat ze slabošské hry nenechám:

Zmazané moderátorom, zverejňovanie komunikácie s hernou podporou je proti pravidlám.

Myslíš že kdybych tě udal jak tvrdíš, že bych se takto ptal jako NiNiNiNiNi? Mě ta tvoje blokace totiž vadila, nevyhovovala. Proč když na tebe útočím bych měl mít zájem o tvůj ban? Chtěl jsem s tebou bojovat, ne se dohadovat. Já totiž s cíly svých útoků zásadně nekomunikoval a těšil se že konečně najdu Lamku co se bude bránit. Bohužel jsi zešedl.

P.S. Komunikace se supportem lze jen přes ticket system a nedá se z účtu smáznout.
 

DeletedUser

Hosť
Dakujeme krowky za vytvorenie tychto statistik. A diky Plutonium za to, ze si to sem vsetko nahadzal a vytvoril tu temu.
Co by som ale vypichol je jazyk, ale to nevadi, ved rozumieme o:)
 

DeletedUser

Hosť
Co už..kdybych se pokoušel o slovenštinu, tak by mi rozumět nebylo vůbec :)
 

DeletedUser9410

Hosť
abbba ja te neobvinuji...mohu se plest...vse mi vychazelo zes to byl ty...i kdyby,tak rikam ze se nehnevam! vim ze jsem porusil pravidla,nevymlouvam se,ani to nezastiram...
pokud jsi to nebyl ty,tak prijmi prosim moji verejnou OMLUVU!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore