Zmiznuté štatistiky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6765

Hosť
Vážení, ak sa podarí, tak skúsim skompletizovať čo možno najviac kmeňov a zoznamy ich hráčov v posledný deň, len prosím trpezlivsoť. Je s tým trochu práce a mým určité povinnosti aj mimo toho a času mám málo... Veľmi ma mrzí že to neurobím hneď. ale nedá sa inak.
 

DeletedUser6765

Hosť
Dnes sa mi podarilo skompletizovať zoznam hráčov DUK-TN, ktorý skončil na siedmom mieste...nájdete ho v sekcii víťazných štatistík.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by ste mali niekto z víťazného kmeňa Hráči záujem, stačí mi napísať do správy nejaké info o kmeni a ja ho dám na wiki, kde som Vám vytvoril stránku.
>> príklad

Ďakujem :)
V.
 

DeletedUser

Hosť
Myslim ze niet sa co cudovat.je to normalna reakcia ludi ktory su sklamany aj z vasich reakcii a vasho postoja.a ti co vam davali sem kadejake podakovania tak su na velkom omyle.ked nieco pokaslem tak mi pride trapne ak mi niekto podakuje.myslim ze stats su uz uplne zbytocne a nikoho to nezaujima.
 

DeletedUser9267

Hosť
Nechcem sa do toho nejak moc miešať, ale ako majú zabrániť aby im ludia poďakovali?
 

DeletedUser

Hosť
Vudce, ten zaujem mozno aj je, ale presne okolnosti vytvorenia a ako to bolo, to pozna asi len vedenie a hraci sa mozno ostychaju(alebo na to zvysoka, aj to je moznost).
A sturko, musim nesuhlasit. DK team konkretne tie statistiky nepobabral, to je len a len chyba Inno. Oni nemuseli robit vobec nic, a co by im to uskodilo, polovica clenov uz nehra a ta druha PB aj tak potrebuje. Vlastne by im to este zvysilo oblubenost, lebo Hraci su vo vseobecnosti velmi neoblubeny kmen medzi inymi hracmi(dovody pozname). Oni tie statistiky ale pozbierali a dali aspon sem, co je to najviac, co mohli spravit.
 

DeletedUser6765

Hosť
Sturko prepáč, ale fakt my ako DK team za zmiznutie štatistík nemôžeme, ale predsa sme si len dali tú námahu aspoň niečo dať dokopy...tie zoznamy Lamiek A Partie tiež dali zabrať...

Našťastie sa mi pri behaní po twstats pdoarilo nájsť jendu veľkú dieru v ich systéme..vlastne ani nie dieru, ale to že kmene síce sú ako zrušené...aj hráči...ale twstats si stále pamätalo zmeny v kmeni.

Tak som šiel riadok po riadku a všetky "odchody" zaznamenané po uzavretí sveta, boli hráči, ktorí zmizli z uzavretého sveta a tak som vedle ako dať dokopy zoznamy hráčov

(to máte aj vysvetlenie ako som to spravil).

Ja som prišiel na teoriu a s praktickým robením zoznamov mi pomohol Plutonium.

Ani jeden z nás dvoch a ani nikto z DK teame za to nemohol, a nikto nemusel nič robiť...ale pokiaľ tu bola šanca aspoň niečo vyhrabať tak prečo nie...ale poviem jedno...keby som vedel, že každý by reagoval ako ty sturko, tak nepohnem ani prstom...ale našťastie niektorí hráči vedia byť vďační. hoc aj za to málo čo sme s Plutom spravili...
 

DeletedUser

Hosť
nuž krowky asi ich veľa tu už na reagovanie nebude. možno sa ale mýlim.viem že je to piplavá robota brrľať sa v niečom čo nevieš nájsť. ale nik z nás za to nemôže.a to že si to nemusel robiť to je také, že, musel nemusel. ako ste sa cítili ked vás bombardovali výčitkami tí čo tu hrali mnoho mesiacov. hráči nepochybili. ale nemali možnosť to napraviť.vy ste kompetentný na nápravu.spravili ste čo sa dalo. ok.aspon ste si to nacvičili čo treba spraviť pred koncom iného sveta.tam už také že nemohli sme za to snád tu nebudem čítať.majte sa fajn a nech sa darí.
 

DeletedUser6765

Hosť
ešte raz pre menej chápavých....za zmiznutie štatistík nie je zodpovedný NIKTO zo slovenského DK Teamu a tak sme ani neboli kompetentní na nápravu... ako
 

DeletedUser

Hosť
Sa vôbec ani nečudujem prečo je sturko na fóre nepopulárny :D

DK Team nie je zodpovedný za žiadnu chybu, je to chyba programátorov v Inno a vy sa ešte do nich navažujete, že zachovali vaše mená v pamäti navždy, tak už vôbec neviem čo na to povedať, na to slová sa asi ani nájsť nedajú...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Plne suhlasim so Sturkom, vecsine ludi to je uz uplne ukradnute. Bol to poriadny podraz a JA osobne nevidim dovod aby DK tym napraval chybu ktoru sposobil niekto iny.
Beriem to ako ponaucenie do buducnosti - ja som s DK skoncil a nikdy si uz nekupim ani len jeden premiovy bod. A podobne zmyslanie mame viacery - myslim ze netreba vysvetlovat preco.
 

DeletedUser

Hosť
ja som sa tiez nato pozeral,a nieje to pekne!!myslel som si ze to uchovate a v buuducnosti by sme sa tym mohli pysit,ja aj moji byvali spoluhraci!!!
 

DeletedUser957

Hosť
hm hm...

je to vazne zo strany vedenia velky trapas , aspon trochu ucty voci vitazom by sa za ten straveny cas a investovane peniaze hadam aj patrilo...
 

DeletedUser

Hosť
Čo už, nezmeníte to. Je však veľké plus, že náš DK team to aspoň zčasti opravil.
 

DeletedUser

Hosť
lenze kto si bude prezerat fora a hladat vitazov??popravde asi nikto!!
 

DeletedUser6765

Hosť
Podľa mňa cca. toľko ľudí, koľko by si pozeralo štatistiky a hľadalo víťazov tam.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore