Oficiální sraz DK - Bratislava, 3.Oktobra

DeletedUser

Hosť
Conquerors

Som zvedavý na fotky;) ale nech sa vam to hlavne vydari.A otazka bude niekedy zraz aj na východe resp:Presov?:D
 

DeletedUser

Hosť
Je mi luto , ze nemozem dojst a dozviem sa to posledny vecer.Padla mi doprava a este sa k tomu pridali problemy doma :(...Aj tak vam vsetky zelam super vecer a uzite si ::) ja nemozem :(((
 

DeletedUser

Hosť
užite si to tam a potom sa nám čo sme sa nedostali budete musieť pochváliť
:)
 

DeletedUser31

Hosť
Tak já hlásím, že už jsem dojel ze západních čech na Slovenkso ;) Verím že se sraz vydari...
 

DeletedUser

Hosť
Ubytoval si sa na hoteli? keď v takejto hodine si dorazil :shock:
 

DeletedUser

Hosť
Ja vám ešte raz želám veľa zábavy všetkým a dojdite v poriadku domov ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak ja musim oznamit, ze se take k bratislave blizim ze sve domoviny cech :)
 

DeletedUser

Hosť
nieže zasa zbičujete Kozmicza. alebo tentokrát na neho nič nechystáte?
 

DeletedUser2662

Hosť
Ja este neviem ci sa na Obchodnej ukazem, vcera som mal chut na halusky ale slovak pub bol dost plny a dlho sa mi tam cakat na veceru nechcelo a dnes bude asi tiez :napivo: takze asi si tam tiez nesadnem ked to bude narvate. Zaujimalo by ma ci bol pre tuto akciu uzavrety cely podnik,.... lebo kapacitne si myslim ze ste to nezaplnili.
 

DeletedUser31

Hosť
POZOR, POZOR: Pezepermon

Sraz neni ve Slovak Pubu, zmenilo se misto konani, je to na uvodni strane hry, podivej se znovu na prvni prispevek tohoto topicu.
 

DeletedUser

Hosť
Asi by mal niekto pred zaciatkom kuknut ci niekto necaka pred slovakom :D:D
 

DeletedUser31

Hosť
Dovolte mi abych podekoval vsem hracum, kteri se zucastnili DK srazu. Jakmile trochu zestrizlivime, urcite zverejnime nejake fotecky a nejake zpravicky z SK srazu...

Tesim se s vami vsemi pri setkani na dalsim srazu...
 

DeletedUser

Hosť
Ale bacha na to, fakt počkej, až to z tebe vyprchá :Pardon:

:napivo:

Kolik dojelo hráčů? :dobre: Po pár panácích se většinou počet zdvojnásobí, bacha na to :D:D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Ahojte. Zraz bol super - a tí čo sa nedostavili si nechali uniknúť veľa zábavy.

Ľudí prepodkladám že bolo okolo 40 - myslím že Foxová má zoznam, tak sa nechajme prekvapiť konkrétnym číslom :)

Fotky pridám keď budem mať čas na ich uploadnutie a retušovanie (ako som niektorým sľúbil) ;) takže treba si počkať
 
Hore