Oficiální sraz DK - Bratislava, 3.Oktobra

DeletedUser

Hosť
Neblbni. Normálně se chodí s nepřítelůem na panáka, vždyť tohle je jak sport. Máš pocit, že by třeba šla Špotáková zmlátit němku (či odkud byla) která jí vyfoukla zlato? Navíc tam bude kupa lidí... fakt tohle nehrozí. Například já jsem si asi naštval dost lidí novinovejma článkama. A žiju i po CZ srazu.
 

DeletedUser

Hosť
Taka otazocka ak sa niekto registroval a nemoze prist ale zohnal nahradu treba to oznamit ze pride nahrada aby ste ju pustili dnu alebo to staci vykecat na mieste ?
 

DeletedUser31

Hosť
straco: Stačí když to nějak okecáš na místě...

Davideno: Neboj, to bychom tam nedovolili, aby někomu ublížili, celý sraz bude probíhat pod dohledem dvou našich bodyguardů Islanda a MatthewFoxe :dobre:
 

DeletedUser

Hosť
straco: Stačí když to nějak okecáš na místě...

Davideno: Neboj, to bychom tam nedovolili, aby někomu ublížili, celý sraz bude probíhat pod dohledem dvou našich bodyguardů Islanda a MatthewFoxe :dobre:

:sekernik: presne tak, poriadok bude zabezpečený! bude sa len :napivo:
 

DeletedUser

Hosť
no škoda, že se srazu nezúčastnim, některe hráče bych rád poznal osobně, ale tak snad příště.
Jinak vám přeji, aby se sraz povedl...:dobre:
 

DeletedUser548

Hosť
Mier

Ahojte, nikde som si to tu nevšimla tak by ma zaujímalo či aj cez tento zraz bude mier ako býva na českých svetoch a ak nie tak prečo?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Ahojte, nikde som si to tu nevšimla tak by ma zaujímalo či aj cez tento zraz bude mier ako býva na českých svetoch a ak nie tak prečo?

Mier neplánuje byť, nakoľko až tak moc hráčov nejde. A tiež, je to zraz na jeden deň, čo pokojne môžete dať niekomu zástup.
 

Ismail

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
Nepridem

Ahojte

koli praci sa zucastnit bohuzial nemozem je mi to luto len aby ste vedeli

Dakujem za pochopenie :(
 

DeletedUser

Hosť
Tak a je to tu velká SPAM akcia!všetko to tu obrátom hore nohami ! :D :cool:
 

DeletedUser5764

Hosť
Stretko

Tesil som sa prevelice ale choroba rozhodla inak.Bol som aj nahlaseny ale chripka si nevybera.Ospravedlnujem sa ale nepridem kedze som PN.Je my luto ze nespoznam osobne zopar ludi na ktorych som sa tesil.Snad to vide nabuduce alebo si spravime nejake neoficialne v Bratislave.Takze sa bavte a myslite aj na mna.S pozdravom Brahn
nemoc02.gif
 

DeletedUser

Hosť
Tak se ta velká událost blíží...
Přeji vám, aby se akce vydařila a vy měli spoustu nových a hezkých zážitků, hehe. :napivo:
 

DeletedUser

Hosť
Hlavne urobte veela vela fotiek, nech si pozrieme ako to prebiehalo :dobre:

takisto prajem prijemnu zabavu :napivo:
 

DeletedUser

Hosť
Prajem vám príjemnú zábavu :) A urobte kvantum fotiek nech môžme aj my ostatný vidieť aspoň takto okrajovo ako to tam prebiehalo :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Nebojte sa, o fotky je (myslím) postarané. Teším sa na všetkých zaregistrovaných - a vy čo neprídete - nebojte sa, fotky sem dám, len čo budem mať trocha času. A tiež, nie je to zďaleka posledný zraz slovenských divokých kmeňov :)
 

DeletedUser

Hosť
Ehm, neviem ci som to prehliadol, ale nemal byt vyvesený aj zoznám hráčov ktorý sa zrazu zúčastnia?
 
Hore