Oficiální sraz DK - Bratislava, 3.Oktobra

DeletedUser31

Hosť
Ahojte aj priatelku mozem zobrat hm?????:angel:

No příchod přítelky jsi měl nahlásit předem, ted již pro ní není zaregistrované místo, v hospůdce nebude dostatek místa, vzít ji můžeš, ale je možné, že ji ve dveřích povíme, bohužel není dostatek místa...i to se může stát :unknown:
 

Ismail

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
hm

Jo jo chapem a nieviem ci to mam tedy rysknut alebo nie ???:bay:
 

DeletedUser31

Hosť
To je na tobě, já si netroufám tipnout kolik nakonec opravdu přijde hráčů...
 

DeletedUser548

Hosť
No příchod přítelky jsi měl nahlásit předem, ted již pro ní není zaregistrované místo, v hospůdce nebude dostatek místa, vzít ji můžeš, ale je možné, že ji ve dveřích povíme, bohužel není dostatek místa...i to se může stát :unknown:

Priateľka môže sedieť aj na kolenách :P :D dobrých ľudí sa všade veľa vmestí :napivo:
 

DeletedUser

Hosť
Zdravíčko "bratři a bratkyně",
mám prosbičku, zda li nějaký zkušený bratislavák či někdo, kdo má, měl podobný problém mi může pomoci. Přestože nehraji na sk DK, chystám se na tento sraz jako člen českého DK týmu. Bohužel však bratislavu vůbec neznám a ubytovaní hledám asi hodinu a nic (ono hledat každý hotel na mapě je celkem na dlouho a ještě neznám místní spoje) co by splňovalo mé požadavky. Prakticky mi stačí "bezhvězdičkový" hotel (prostě pryčna kde se vyspím) někde blízko za co nejnižší cenu. Kdyby měl někdo dlouho chvíli a chtěl udělat velmi dobrý skutek pro jiného DK fandu, tak mi napiště do pošty s nějakou radou (možná i sem, ale ať to tu kozmiczovi neSPAMujeme).

Předem díky,

Sádloš
 

Ismail

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
0
HM ceny

Ahojte kukal som to na nete a su drahy teda riadne pivko za 3 ec:(ka jaj...
 

DeletedUser31

Hosť
Ono je to těžké vybrat, v centru Bratislavy hold člověk musí počítat, že ceny budou vyšší než někde v menším městě na východním Slovensku. Navíc jsme prestižní hra a zasloužíme si proto i prestižní podnik...Toto bude historická událost, první oficiální sraz, berte to proto z této stránky ;)

Btw. Dnes jsem si zakoupil jízdenku do Bratislavy a to jedu až z Karlových Varů.
 

DeletedUser

Hosť
Prestižní hra, prestižní podnik, kterej zaplatí neprestižní hráči :D
 

DeletedUser

Hosť
On po pár panákách vodky trefí kamkoliv, že? :D

Ale ne, tak od čeho jsou mapy cz, vždyť sám psal jak se tam dostanete z nádru a vůbec z různých míst.
 

DeletedUser31

Hosť
BlackWarrior952: Zpochybňuješ snad Kozmiczův orientační smysl?! :shock: Já dorazím i kdyby pivo měli točit teplé a párky podávat chlazené...
 

DeletedUser

Hosť
To by som si nedovolil spochybňovať Kozmiho :dobre: Len ma to tak napadlo :chichi:
 

DeletedUser31

Hosť
Ale ne, já jedu do Bratislavy už v pátek, zajdu s pár přáteli na pivečko a jedeme noclehovat do Pezinku, druhý den vyrážíme do Bratislavy, připravit a přichystat vše potřebné ke srazu, mno a pak se bude...:napivo:....no však vy víte
 

DeletedUser

Hosť
Tak mne napadá...
Na srazu cz DK byly druhé velikonoce v podobě bičování...
Co bude na programu tentokrát? Že by třeba nějaká falaka, hehe? Tudíž nemám strach jak Kozmicz dorazí na místo určení, ale spíš bych se obávala, v jakém stavu se vydá na zpáteční cestu, hehe.
 

DeletedUser

Hosť
A máme úplnú istotu že nás tam náš nepriateľ nezmláti?nerad by som prišiel domov s modrinou na čele keby som tam bol
 
Hore