Oficiální sraz DK - Bratislava, 3.Oktobra

DeletedUser

Hosť
No som zvedavý na tie tváre :D inak som rád že ste sa zabavili určite to muselo byť good ;)
 

DeletedUser

Hosť
Poprosim tu milu pani zo sveta 4 co tam behala z fotakom nech mi posle tie fotky kde som ja a kolektiv ;) .... mozes napisat spravu a ti poviem ktory som to bol ja :D

A pre ostatnich bolo tam fajne skoda ze ste neboli tiez takze nabuduce nech nas je viac :cool:
 

DeletedUser2

Hosť
Chcel by som všetkým hráčom, čo ste prišli, poďakovať, dúfam, že sa Vám páčilo aspoň tak ako mne, snáď ste všetci došli domov v poriadku, bola to veľmi dobrá skúsenosť a som veľmi rád, že som mohol sa stretnúť s vami, takisto aj s mojím teamom, čo sa spoločne so mnou starajú o hru.

Nech na to stretnutie Vám ostanú len pekné spomienky, všetkých vás spája radosť z tejto hry, z Divokých Kmeňov, toto stretnutie bolo prvé, ale dúfajme, že určite nie posledné :)

V budúcom roku 2010, by malo byť tiež niečo, hádam cez prázdniny a trošku vo väčšom podniku alebo niekde vonku.

Ešte teda k tým súťažiam, čo sme tam robili:

Najmladší účastník zrazu: Matej 02 (10 rokov)
Najstarší účastník zrazu: dasicka (nechcela prezradiť:))
Z najväčšej diaľky: suprNikita (500km)
Potom aj milá udalosť, narodeniny hráčky NARNIA DORF.

Vyššie menovaní od nás dostávajú odmenu v podobe Prémiových bodov.

Súťaž o videá sme tam tiež úspešne ukončili, výsledky si môžete pozrieť tu na fóre.

Ostávam s pozdravom a teším sa na budúcoročné stretnutie s Vami,

L. :napivo:
 

DeletedUser

Hosť
Hehe keby som tam bol tak vyhrajem súťaž o najmladšieho hráča :D mám iba 9 rokov :D
 

DeletedUser

Hosť
iba 9 ale?:) ale ked to stale budeš hrat tak budes legenda :sorry:
 

DeletedUser

Hosť
Logická otázka: Ako viete že dasicka bola najstarší účastník zrazu keď neprezradila vek? ;)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Logická otázka: Ako viete že dasicka bola najstarší účastník zrazu keď neprezradila vek? ;)
proste to vieme, a môžem povedať že to tak je - veď len tak by sme niekomu body nedali :) takže môžete počítať s tým, že bola najstaršia - a viac vedieť nemusíte :)
 

DeletedUser

Hosť
Hh, jen tak někomu nedali? Zrovna na prvním CZ DK srazu se dali pů body za nejdelší cestu někomu, kdo bydlel kousek od tam taď.
 

DeletedUser

Hosť
zdravim

Bolo naj sam lepsie.Akurat,ze ma v nedelu bolela hlava.:yes:
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som povedal že má PRIBLIŽNE toľko rokou


TÝ čo boli so mnou v noci na stanici vedia o čom je reč :D
 

DeletedUser31

Hosť


Najmladší účastník zrazu: Matej 02 (10 rokov)
Najstarší účastník zrazu: dasicka (nechcela prezradiť:))
Z najväčšej diaľky: suprNikita (500km)
Potom aj milá udalosť, narodeniny hráčky NARNIA DORF.


Po menší průzkumu musím upravit výše uvedený příspěvek. Účastník srazu (hráč) z největší dálky nebyla suprNikita, ale hráč PeterBR, dnes jsem na to pečlivě koukal...

suprNikita přijela z Litoměřic, což je do Bratislavy 399 KM
PeterBR přijel z Košic, což je do Bratislavy 403 KM


(Pro srovnání ještě se mnou, já to měl do Bratislavy z Karlových Varů 457 KM)

PeterBR již na srazu říkal, že by premiové body stejně nechtěl, jelikož již nehraje, proto i tak premiové body putují superNikitě do Litoměřic :dobre:
 

DeletedUser

Hosť
Kozmi, na jízdence mám 499 km :) jestli jsi koukal na spojení, tak jsi koukal na busy.. a já se plahočila vlakem
 

DeletedUser31

Hosť
Vlakem mi to vyhodilo 441 KM, já to bral u všech lidí po nejrychlejší silnici...PeterBR nevím čím cestoval, pokud jel busem měl to 403 KM, pokud vlakem tak 445 KM, tedy by byl také nejdál ;)
 

DeletedUser

Hosť
Kozmi sekol si sa keby si to rátal vlakom vyhrala by suprNikita lebo ona to má 499km a PeterBR to má vlakom cca. 445 takže vlakom by vyhrala Nikita :)
 
Hore