Diskusia Diskusia k verziám hry

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Každý deň mi ale príde niekoľko oznámení: "SÚ Zhrnutie skladovej distribúcie". Nikde som nenašiel ako ich filtrovať a ignorovať.

Zástup v dovolenke nemá právomoci na to, aby videl priateľov daného hráča, ktorého zastupuje, avšak vo zdielaných príkazoch je okrem kmeňa aj možnosť "priatelia", kde ich má všetkých komplet vypísaných.
Vaše postrehy som preposlal vyššie, veľmi si ich cením :)
 

DeletedUser16497

Hosť
Nedávno bola zavedená funkcia k správcovi účtu "Zásoby". Každý deň mi ale príde niekoľko oznámení: "SÚ Zhrnutie skladovej distribúcie". Avšak pre mňa nemajú tieto oznámenia žiadnu hodnotu a iba mi tam zavadzajú. Nikde som nenašiel ako ich filtrovať a ignorovať. To je dosť podstatné. Ak som len slepý, prosím, opravte ma. :)

Nahlady-Spravca uctu- Zasoby

a tam mas:

Správa skladovej distrubúcie

Aktívne ( Zastaviť )
- kliknes na zastavit ... aspon si myslim ze je to toto :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Využíva to už existujúci systém správ, takže hráči s mobilným zariadením budú môcť odpovedať v správach do tej zložky "Konverzácia z chatu". Z ich pohľadu to teda nebude chat, ale už existujúci systém správ, ako sú zvyknutí. V prehliadačoch to bude fungovať súbežne.
 

DeletedUser16714

Hosť
Mne sa to tiež páči ,síce sme už ako na sociálnej sieti ,ale je to dobré ,nemusí človek preklikávať na správy :)
 

DeletedUser10621

Hosť
Nastavenia / Herné možnosti / Chat povolený: Povoliť chatovanie s ostatnými hráčmi z akejkoľvek stránky. (zaškrtnúť)
 

DeletedUser16776

Hosť
Keď už kopírovali design toho chatu z istej socialnej siete, tak aspoň nemuseli vymeniť farby. Stále si mýlim čo som písal ja a čo písali mne, pretože je to presne naopak.

Plus navrhujem že by sa mohla pridať aj nejaká zvuková notifikácia, keď mi príde správa a nebudem mať práve zapnutú kartu s hrou.
 

DeletedUser

Hosť
Nahlady-Spravca uctu- Zasoby

a tam mas:

Správa skladovej distrubúcie

Aktívne ( Zastaviť )
- kliknes na zastavit ... aspon si myslim ze je to toto :D

Týmto by som vypol celú správu surovín, ja potrebujem iba filtrovať tie oznámenia.


K chatu: ikonka aktivity funguje dosť divoko. Je červená aj keď je hráč online.

Mapa: ocenil by som vyhľadávanie na mape presne ako je v nádvorí. Teraz musím hodnotu vymazať a potom skopírovať súradnice, čo hľadám.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser16262

Hosť
Myslím si, že o nejaké % to zvýšiť motiváciu začínajúcich hráčov môže určite. Predpokladám, že mnoho hráčov s hrou skončí skôr, ako začalo, a to z dôvodu, že nechápe riadne princípy a mechaniku hry a hra sa pre nich stáva takto nezaujímavou. Som tiež zvedavý, ako to pôjde...
 

DeletedUser7669

Hosť
Inno si predstavuje že budem hráčov učiť čo som sa naučil za 6 rokov len tak za nejaké drevo, hlinu či ocenenia ? :D :D TUDLE
 

DeletedUser12270

Hosť
Neviem prečo, ale mne žiadne majstrovanie/učenie v profile neukazuje :D :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Neviem prečo, ale mne žiadne majstrovanie/učenie v profile neukazuje :D :)
Ako bolo uvedené v popise, zo začiatku tam budú mať prístup iba niektorí hráči, aby tak pomohli odchytiť prípadné nedostatky. Samozrejme, časom to bude spustené pre všetkých hráčov :)
 

DeletedUser15664

Hosť
ja to mám, mám učna ale netuším akú odmenu mám z toho ja, ako majster
 
Hore