Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser2

Hosť
Dnes bola aktualizovaná nová verzia.
Doposiaľ mi stačilo kliknúť na zadanie počtu výroby jednotiek pravím tlačidlom na okienko a vybral som si z pamäte prisluchajúci počet jednotiek.
Po novom musím najskôr vymazať nulu a až tak zadať počet jednotiek, nie je to možné dvoma kliknutiami , ako doteraz.

Zajtra by to malo byť takto :)

- Verbovanie: hodnoty už nebudú začínať na 0 a je znovu možné použiť hodnoty, ktoré vám doporučí prehliadač na základe histórie.
 

DeletedUser16262

Hosť
Na dnešnej novej verzii by som možno prehodnotil zarátavanie počtu oznámení z pomocníka na farmenie. Toto súčasné zarátavanie mi príde trošku zbytočné, keďže sa mi bez problémov nasčítava behom 5 minút aj 100 oznámení, ktoré ma vôbec nezaujímajú. Takže ten počet je tak trochu skreslený...
 

DeletedUser8995

Hosť
Zdravím.. Už několik let používám jiný vzhled na DK..

To že se graficky nezobrazuje "znak" vlajek - už jsem i zvykl.. Ale po dnešní verzi, která byla zařazena do hry, tak se nezobrazují ani Ty obrázky u oznámení a zpráv.. A to už není jen tak..
Proč se nabízí jiné motivy pro DK, když nejsou podporovány.? Vlajky už jsou několik let a stále to není jinak "opraveno".. Takže předpokládám, že se nebude řešit ani zobrazování i oznámení a zpráv..
Pro představu, zde přidám linky s obrázky, aby se vědělo co myslím..

Zde má verze kde se to nezobrazuje.. http://prntscr.com/4nbpph
Zde verze jak by to mělo vypadat a jak to vypadá při nezměněném vzhledu DK.. http://prntscr.com/4nbqt5

A když už jsem zmiňoval Ty vlajky, tak zde dám screen i toho..
1,) http://prntscr.com/4nbr28
2,) http://prntscr.com/4nbr50

Z mé strany vše..
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je nějaká naděje, že by se mohli graficky upravit tyhle nedostatky.?
Budu vděčný za jakékoliv vyjádření k tomuhle..

Díky, Gdert..
 

DeletedUser14295

Hosť
Můžu se zeptat proč mi to v dolní liště od nové verze píše "Nepodporovaný prehliadač" ? Mám Operu (poslední verzi 12.17) a nehodlám používat prohlížeč jiný ...
 

DeletedUser16776

Hosť
Můžu se zeptat proč mi to v dolní liště od nové verze píše "Nepodporovaný prehliadač" ? Mám Operu (poslední verzi 12.17) a nehodlám používat prohlížeč jiný ...

Klikni na to, a zobrazí sa ti ďalšie info, Opera 12.17 je stará a už aj samotná opera presadzuje novšie verzie
 

DeletedUser16190

Hosť
Mam otazku,to nove ocenenie...ze ako dlho hras DK...zlato je za 4 roky 400PB,mam jeden ucet zalozeny v 2009,teoreticky by tam mali byt PB,da sa tymi PB hybat,(poslat) alebo nie?
 

DeletedUser

Hosť
Nie. ... Nevieš s nimi ani obchodovať na trhovisku ani ich prenášať na ďalší účet.
 

DeletedUser8995

Hosť
Mam otazku,to nove ocenenie...ze ako dlho hras DK...zlato je za 4 roky 400PB,mam jeden ucet zalozeny v 2009,teoreticky by tam mali byt PB,da sa tymi PB hybat,(poslat) alebo nie?

Až po 5ti letech.. Když zajedeš do premium --> převést - tak dole vidíš, kdy s nimi budeš moct hýbat.. - použit je můžeš ale hýbat z účtu na účet ne..
 

DeletedUser8995

Hosť
Tady je to evidentně téma o "Diskusia k verziám hry", pouze pro členy fóra/hráče DK, ale už se zde nikdo nedočká nějaké reakce "vedení" nebo jak to nazvat.. Tím pádem je asi i zbytečné mít tady vůbec tohle téma..
Nebo jsem to jen špatně pochopil.? Hráči zde napíšou postřehy ze změny, ale reakce už se nedočká nikdo..
Hodnotím 1*..
Asi se vyplatí psát rovnou na německý sup..
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím.. Už několik let používám jiný vzhled na DK..

To že se graficky nezobrazuje "znak" vlajek - už jsem i zvykl.. Ale po dnešní verzi, která byla zařazena do hry, tak se nezobrazují ani Ty obrázky u oznámení a zpráv.. A to už není jen tak..
Proč se nabízí jiné motivy pro DK, když nejsou podporovány.? Vlajky už jsou několik let a stále to není jinak "opraveno".. Takže předpokládám, že se nebude řešit ani zobrazování i oznámení a zpráv..
Pro představu, zde přidám linky s obrázky, aby se vědělo co myslím..

Zde má verze kde se to nezobrazuje.. http://prntscr.com/4nbpph
Zde verze jak by to mělo vypadat a jak to vypadá při nezměněném vzhledu DK.. http://prntscr.com/4nbqt5

A když už jsem zmiňoval Ty vlajky, tak zde dám screen i toho..
1,) http://prntscr.com/4nbr28
2,) http://prntscr.com/4nbr50

Z mé strany vše..
Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je nějaká naděje, že by se mohli graficky upravit tyhle nedostatky.?
Budu vděčný za jakékoliv vyjádření k tomuhle..

Díky, Gdert..


S grafickými balíčkami to je ako zo skriptami ... Je ich potrebné aktualizovať ako prichádzajú nové verzie hry. A keďže to nemá kto urobiť tak bohužiaľ. Nauč sa hrať na klasike a máš o problém menej.
 

DeletedUser8995

Hosť
Jde mi o princip, proč nabízí něco, co není podporováno a tudiž nefunguje, tak jak má..
 

DeletedUser

Hosť
grafické balíčky sú tu už roky. A ponúkali ich teda vtedy. To že sú stále v ponuke neznamená , že majú fungovať. Nikomu sa stým nechce hrať ... keďže to používa minimum ľudí , nemá to význam..
 

DeletedUser

Hosť
Dynamické skupiny sú fajn, ale chcelo by to ich ešte vylepšiť.

- pridať možnosť označiť ich na mape (tak ako manuálne)

- možnosť zaradiť dediny do skupiny aj ručne, keď je dedina novoprebratá, systém ju nijak nerozpozná, pokiaľ sa tam nedá verbovať.

- pridať filter - nenachádza sa v žiadnej skupine
 

DeletedUser2

Hosť
Dynamické skupiny sú fajn, ale chcelo by to ich ešte vylepšiť.

- pridať možnosť označiť ich na mape (tak ako manuálne)

- možnosť zaradiť dediny do skupiny aj ručne, keď je dedina novoprebratá, systém ju nijak nerozpozná, pokiaľ sa tam nedá verbovať.

- pridať filter - nenachádza sa v žiadnej skupine

Ďakujem za návrhy, prepošlem ďalej.
 

DeletedUser12305

Hosť
Dynamické skupiny sú fajn, ale chcelo by to ich ešte vylepšiť.

- pridať možnosť označiť ich na mape (tak ako manuálne)

- možnosť zaradiť dediny do skupiny aj ručne, keď je dedina novoprebratá, systém ju nijak nerozpozná, pokiaľ sa tam nedá verbovať.

- pridať filter - nenachádza sa v žiadnej skupine

k tomu druhemu bodu mam pre teba malu radu ,teda ak mas zaujem ...
novoprebrate dediny sa daju rozpoznat a to tak ,ze si vytvoris dynamicku skupinu napriklad s nazvom "novoprebrate" ,"nezaradene" atd. a tam si nastavis prislusne podmienky ,ja to mam tak ,ze na tuto skupinu mam podmienku ,ze nie je clenom ziadnej utocnej ani obrannej skupiny ,tak mi ju automaticky zaradi do skupiny "nezaradene" a hned viem ,ktore dediny su cerstve ;)

ale inak dobre pripomienky :)

tiez mam este jeden navrh k dynamickym skupinam ,chyba mi tam moznost zaradit do filtru nie len clenstvo ci neclenstvo v manualnych skupinach ,ale aj v tych dynamickych ,aby som vysvetlil uvediem modelovu situaciu z praxe :

mam skupinu na farmenie def (farmenie tazkou) kde mam zahrnutu obrannu skupinu s urcitym poctom tazkej a mam aj na farmenie off (farmenie lahkou) kde mam zasa zahrnutu utocnu skupinu s urcitym poctom lahkej ,ovsem mam aj dynamicku skupinu na plne utoky ,s ktorymi som utocil a nemal som preto zaujem odosielat jednotky odtial na farmenie ,ale kedze dynamicke skupiny sa nedaju zahrnut do filtra tak som sa stretol s problemom ,ze mi to do skupiny off farmenie pridavalo aj tieto dediny s plnymi utokmi ,ktore som tam ale nechcel pretoze som s nimi utocil ,musel som si vytvorit zvlast manualnu skupinu plne utoky a tu zahrnut do filtra aby mi to vylucilo tieto dediny z farmiacej skupiny ,co je ale problematicke ,pretoze jak sa utoky dorabaju a hlavne ked su do slova krok do finale ergo pred doverbovanim na max. tak to musim kontrolovat kazdych par hodin cez skupinovy nahlad a prihadzovat tieto dediny do manualnej skupiny aby som ich vylucil z farmiacej a samozrejme aj naopak ak padne velka cast utoku a nechcem uz s tou dedinou utocit tak zasa ich musim manualne odstranit zo skupiny plny utok ,neni to velka vada ,ale je to zbytocne obtazujuce a pritom dalo by sa to velmi po lahky vyriesit ak by do filtra dynamickych skupin pribudla moznost zaradit ,ci vylucit aj ine dynamicke skupiny :)

dufam ,ze som to nenapisal ako mongol a budete tomu chapat :)

btw. aby som nezabudol tak posledne aktualizacie tykajuce sa zdielania prikazov a dynamickych skupin vazne potesili ,usetrilo to kopec casu a pomerne znacnou mierou obmedzilo zbytocne klikanie a vypisovanie ,cim samozrejme ostava cas na to najdolezitejsie - na boj ,aspon pre mna urcite su to naozaj velmi pozitivne zmeny ,palec hore :)
 

DeletedUser10850

Hosť
Nejak nevidím po dnešnom Update ten "krúžok" na mape, aby sa lepšie orientovalo, v ktorej dedine som.
Skúšal som aj novu mapu a aj pôvodnú.
 

DeletedUser2

Hosť
Nepozeral som to ešte podrobne.
Skús pozrieť do nastavení, možno si to tam treba niekde zapnúť?
 
Hore