Diskusia Diskusia k verziám hry

DeletedUser15032

Hosť
Ja to nemam ale chcela by som vediet, co by som bola a podla coho dsa to uercuje, ci som ucen alebo majster?...
 

DeletedUser16190

Hosť
sak sa s dajakym z okolia (majstrom) dohodnes...vidite ich dediny....nechate si pekne postavit...samozrejme,mali by vam doverovat,arma malicka,ved budes jeho majster :D ty preberes jeho ucna,on tvojho...boze,ake jednoduche :D a tak dale,kym nebudu ucni :D

prva taktika na zneuzitie je na svete :D a aka dobra :D a berte to ako prototyp,ktori si isty vynaliezavci daleko viac premakaju :D
vymysleli ste to dobre proti zneuzitiu? aby to nemalo opacny efekt,ako chcete...
 

DeletedUser9975

Hosť
To bude možné, až sa bude dať vyberať učeň. Ale možnosť to je :D
 

DeletedUser222

Hosť
Ak učňovi dám úlohu, aby mi prenechal dedinu, bude to proti pravidlám? :D
 

DeletedUser17297

Hosť
nastavenie majstrov

Možem sa spytat prečo mi nejde nastavenie majstrov nič mi take neukazuje v profile a malo.... za odpoved dakujem
 

DeletedUser222

Hosť
"Učeň môj, len vtedy môžeš prebrať novú dedinku, keď mi tú svoju prenecháš." :D

"Už si sa naučil dostatok, aby si sa dokázal udržať na svete aj sám. Teraz to skús odznova a naostro, tvoja dedinka bude konečne v schopnom vlastníctve." :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Ak učňovi dám úlohu, aby mi prenechal dedinu, bude to proti pravidlám? :D
S učňom je zamedzená akákoľvek interakcia (útoky atď.), veď uvidíte aj sami, keď si to skúsite :)
Možem sa spytat prečo mi nejde nastavenie majstrov nič mi take neukazuje v profile a malo.... za odpoved dakujem
Ako bolo uvedené už niekoľkokrát (aj v popise verzie), nie všetci budú vyhodnotení ako majstri alebo učni. Časom to však bude nastavené na všetkých hráčov, len zatiaľ treba vychytať všetky nedostatky :)
 

DeletedUser36

Hosť
Ešte k tým učňom ... dá sa zrušiť, jeden, dvaja, traja, ale nie všetci ... chyba tam ten križik,či som ešte nenašiel? :D
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý večer,
mal by som otázku k predchádzajúcemu vylepšeniu že keď si kliknem na hráča mi ukáže mini mapu kde má dediny, dosť sa mi páči toto vylepšenie keď hľadám hráča a nemám PU tak nemusím chodiť na TWstats mapu. Moja otázka znie že či sa takéto vylepšenie plánuje dať aj na kmeň lebo dosť by to zlepšilo hru nielen pre mňa ale aj iným hráčom bez PÚ..
 

DeletedUser10496

Hosť
Dobrý večer,
mal by som otázku k predchádzajúcemu vylepšeniu že keď si kliknem na hráča mi ukáže mini mapu kde má dediny, dosť sa mi páči toto vylepšenie keď hľadám hráča a nemám PU tak nemusím chodiť na TWstats mapu. Moja otázka znie že či sa takéto vylepšenie plánuje dať aj na kmeň lebo dosť by to zlepšilo hru nielen pre mňa ale aj iným hráčom bez PÚ..

Bolo by to lepšie keby ti to ukazovalo pri tebe že kde su ... Nebaví ma si to na twstats označovat atd
 

DeletedUser15032

Hosť
Myslím, že cež nastavenia, tam niekde by to malo byť...
Nepoviem ti, kde presne, lebo som na mobile...
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Nastavenia --> Herné možnosti --> Všeobecné nastavenia --> Povoliť chat
 

DeletedUser16714

Hosť
"Sledovanie fóra"

Super som veľmi rád,že sa to zaviedlo :)
 
Hore