Nová verzia Verze 5.0

DeletedUser2

Hosť
Nemôžem povoliť niečo, čo som ešte nevidel..

Kebyže niekto založí tému s tým skriptom...........:rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Takze povodny autor navrhu,sup,hor sa,do prace nech sa nam zveladuje lepsie :)
 

DeletedUser

Hosť
mal by som otazku ohladom restartu uctu...pise sa ze ked bude dobyta posladna dedina tak je moznost si vytvorit dedinu v strede svojho kmena a da sa to aj ked mam dedinu a dam zacat odznovu?
 

DeletedUser

Hosť
Samot546 -> nejak jsem si to zatim nedovedl overit. Bohuzel, kdyz jsem jednomu hraci rekl ze ano, rekl ze to nejde. Musel by to nekdo zkusit overit. Momentalne nemam moc casu na to to vyzkouset.
 

DeletedUser1685

Hosť
ludia od kedy ste nahodili novu grafiku tak mi nejde moj script s tymi smajlami. v spravach mi ho ukaze ale vo fore mi neotvori forum. teda otvori temu ale setky prispevky mi zmiznu aj tlacidla odpovedat. cim to moze byt? pls help me.
 

DeletedUser

Hosť
Na svetoch SK1-3 dnes prebehla zmena grafiky a update na novú verziu hry.Mám 2 dotazy.


1.Kde je kostol?
2.Polka z toho je v nemčine, spravte s tým pls niečo
 

DeletedUser1685

Hosť
Sused: 1.nauc sa citat- kostol nebude lebo to by bol velky zasah do hry a ani bonusovky nove.
2. Oni to postupne prekladaju pocas behu neboj do nedele to pomizne takmer cele

ps.: script som prepracoval a uz funguje aj na novej verzii. len ci ide na starej to neviem
 

DeletedUser

Hosť
Jen trochu vsechno upresnim :)

Cela nova verze je prelozena, jen je jako minule ()pri startu s4) problem s tim ji nacist. Opravdu to prelozene jiz mame.
 

DeletedUser

Hosť
no ja by som mal este taku drobnost. ked som v trhovisku a chcem poslat suroviny do vlastnej dediny, stlacim na policko vlastne a okno co mi vybehne, je ciastocne priehladne a nema okraje, a tak tam rusivo zasahuje text z trhoviska. chcem sa opytat ci je to normalne, alebo len u mna.
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne používam greasemonkey ale nie na dk a podobne hry mam ho na ine vlastnosti ale ak ho nemam vypnute pri hre tak to robi aj mne.

takže ak maš hodene v prehliadačo niečo podobne skus to vypnut alebo zakazať/odinštalovat a uvidíš.
 

DeletedUser

Hosť
mal som ho ale uz je odinstalovany a zacalo to robit az pri tejto verzii 5
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
DULEZITE

  • Kostel může být vystavěn maximálně na 3. úroveň. S vyšší úrovní se zvyšuje rozsah vlivu kostela.
  • Existuje možnost zkontrolovat rozsah vystavěných kostelů na mapě tím, že kliknete na zaškrtávací tlačítko "Zobrazit rozsah kostela".
  • Prvy kostel nemůže být zničen katapulty.
  • Kostel muze byt znicen katapulty.
  • Seznam všech vesnic s kostelem lze nalézt zadáním kostela.
  • S PÚ můžete vidět, které vesnic nejsou v rozsahu vesnice s kostelem v kombinovaném přehledu (vedle počtu obyvatel)
  • Stav přesvědčení dané obce je zobrazen na pravé straně grafického náhledu obce.
 

DeletedUser

Hosť
mal bych jeden dotaz

aky radius zabera kostol lvl 1-3 (pripadne staci porovnanie k radiusu prveho kostola)
 
Hore