Nová verzia Verze 5.0

DeletedUser

Hosť
Ahojte,mam taku otazku nikde som sa nedocital kedy sa presne spusta ten svet 4 ... a rad by som to vedel dakujem vopred.
Prolitl jsem toto vlákno jen od oka, ale i tak má šedá kůra mozková pochopila to, že 6.1. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1685

Hosť
no tak kedy so spustia? sakra s vypadkami. sa tesim aj s kamosmi z CZ.
 

DeletedUser

Hosť
S4 spustili už len je veľký nápln preto je server mimo ale už to je lepšie tak o 20min. by to mohlo byť
 

DeletedUser1685

Hosť
no to viem ze ho spustili len je vypadok :D sa tesim na to. inac scripty na smajliky a bbkody pouzivat mozem nie? na CZ mi to povolili a pouziva to tam cely nas kmen :D vdaka mne :D
 

DeletedUser2

Hosť
no to viem ze ho spustili len je vypadok :D sa tesim na to. inac scripty na smajliky a bbkody pouzivat mozem nie? na CZ mi to povolili a pouziva to tam cely nas kmen :D vdaka mne :D

Áno, jedine tie skripty na smajlikov a bb kody su dovolené. Všetky ostatné skripty sú zakázané.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, jedine tie skripty na smajlikov a bb kody su dovolené. Všetky ostatné skripty sú zakázané.
Né že bych zde hrál, ale co třeba js masové rekrutace?Ten je zakázán, když je všude jinde povolen?Teda nevím zda všude, ale na CZ a TW.net je povolen....
 

DeletedUser2

Hosť
Né že bych zde hrál, ale co třeba js masové rekrutace?Ten je zakázán, když je všude jinde povolen?Teda nevím zda všude, ale na CZ a TW.net je povolen....

Každá jazyková verzia má svoje pravidlá ohľadom skriptov. Na Cz sú zakázané všetky skripty, je to v pravidlách, si všimni, že ten skript zmizol aj z fóra...Nevylučujem v budúcnosti povolenie niektorých skriptov z tw.net, no musel by sa nájsť niekto, kto ich preloží do svk.
 

DeletedUser

Hosť
kto ich preloží do svk.
Néni problém, z fóra sice zmizel, ale stále je povolen, teda alespoň podle supportera, kterého jsem se ptal.....Jaký by jsi zastával postoj ty Linteo?
Mimochodem, prosím mrkni na české fórum, až si najdeš čas.
Díky. :)
 

DeletedUser2

Hosť
No nevidím dôvod to nejako zakazovať, pretože to i tak funguje s prémiovým účtom. Takže kebyže to je preložené v svk, môže sa to povoliť oficiálne.
 

DeletedUser2

Hosť
Až neskoršie. Odhadom buď do konca januára alebo februára:P
 
Hore