Nová verzia Verze 5.0

DeletedUser

Hosť
Kostal a nove bonusove vesnice budou pouze na novych serverech.
 

DeletedUser

Hosť
Ked dam na tribalwars napovedu k budovam tak tam je first church a church
 

DeletedUser2

Hosť
Áno, jeden kostol bude tzv. "prvý" - ten bude mať špeciálne vlastnosti - väčší dosah, atd. a potom budú tie kostoly, ktoré si budete môcť postaviť. Ten prvý budete mať v prvej dedine.

Grafika sa zmení aj v starých svetoch, ale tam kostoly nebudú. To len v novom Svete 4, ktorý začne 6.1.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser767

Hosť
Zaujíma ma ci na svete 4 bude to zo slachtou ako na trojke alebo bude neobmedzená? Radsej by som privítal kedby bola neobmedzena, viac ma to potom baví. DIk
 

DeletedUser

Hosť
myslí asi 3 stupňový panský dvor... ale neviem prečo si myslí že to na s3 tak je, predsa tam sú mince :confused:

To si pleteš s DK na CZ ve Světě 10.Tam jsou 3 úrovně pan.dvora, bez mincí. Právě jsem tam skončil kvůli tomu.

Chci se zeptat, nevíte kdy se přibližně tady otevře Svět 4 a kdy bude ta vere 5.0?

Díky
 

DeletedUser

Hosť
skus trochu citat pred tym ako sa opytas, keby boli vsetci taki lenivi ako ty, tak nikdy ziadnu odpoved nedostanes

s4 zacne 06.01.2009 a bude tam verzia 5.0
 

DeletedUser914

Hosť
bol som to omrknut na tribal wars
pri regovani ma trochu zarazil znak pri vybere svetovej strany
richtungqz0.png

je to trochu ine, hlavne ten nahlad:
69081322qz3jq1.jpg

mapa
69081322qz3wx1.jpg

na miesto peknrj zelenej taka bleda na skapatie, v zmensenom, je modrym kruhom vyznaceny dosah kostola
55603470od3yz3.jpg

je tam zoznam vsetkych mojich dedin (ak ich mate viacej) ktore su v dosahu.

Vojaci, ktory pochadzaju z dediny, kde neni dosah kostola su slabsi
tu je obrazok vela rozvybudovanej dediny

a este je grafika o mnoho vylepsena, viacej pohyblivych postaviciek na nadvori, pri drevorubacovi lome na hlinu aj zeleznej bani je vzdy postavivka, ak date stavat budovu, objavi sa tam drevenna konstrukcia, pri ktorej úracuje postavicka s kladivom, a dalsie, ak date stavat budovu, cas je nad budovou ktoru stavate a nie nad hlavnou, ako do teraz
najlepsie by bolo ak by ste si klikli na www.tribalwars.net, regli sa a sami si to obzreli
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
sry tento prispevok nema vyznam bolo tu daco ine tak som to aspon takto upravil :(:(:(:(
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som mal otázku k:
Kostol je miestom viery a pokoja, tvoje vojenské jednotky sa tam modlia pred každou bitkou. Jednotky, ktoré nie sú v dosahu kostola, budú bojovať o 50% slabšie, v obrane aj v útoku. Toto pridáva do hry ďalší strategický element.

Platí to aj keď je útok mimo dosahu kostola, či jednotky patria dedine pod vplyvom kostola?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
bol som to omrknut na tribal wars
Kdopak se nám to tu chlubí cizím peřím, copak je to v názvu te vesnice?
že by to byl tygr?Eh tedy TuxMios village? :)
Original zde:http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=7511
Stačí pohledět dolů.
S pozdravem TuxMio.
05.gif

takze ked sa regujem tak potom mi tam ukaze takto a ako sa mam dat na juhozapad.....to je pod tym alebo si to mam vibrat n tom kompase?
Pod tím.Kompas slouží pouze orientačně.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore