Pomer jednotiek

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak, ale to je náročné zbytočne a na dosť rozbehnutom svete už ľudia na trh moc nechodia.
 

DeletedUser10190

Hosť
dlho ti to trvá, čo ak chceš vybudovať rýchlu deff na hranici?
 

DeletedUser

Hosť
rychla deff je najlepsia ked budujes 150 katov spolu s 4000 po kazdej pechote a zbytok tazka oklo 1200 vyjde ;)
 

DeletedUser8511

Hosť
dlho ti to trvá, čo ak chceš vybudovať rýchlu deff na hranici?

za den dva toho aj tak vela nevybudujes...a ja sa snazim hrat tak, aby moji superi pocitili taky tlak, ze nebudu ani mysliet na utok...skor nato aby sa samy ubranili
 

DeletedUser

Hosť
Ja hrám takým štylom podla toho kde sa náchádzam

Ked su okolo mna lamy čo sa len bránia a neutočia hrám viac na off

A ked su pri mne hračí čo aj utočia ale aj bránia hram 4,3:1
 

DeletedUser9167

Hosť
Ja hrám takým štylom podla toho kde sa náchádzam

Ked su okolo mna lamy čo sa len bránia a neutočia hrám viac na off

A ked su pri mne hračí čo aj utočia ale aj bránia hram 4,3:1

ja hrám vždy na OFF, aj keď som pri silných hráčoch tak vytváram na nich taký nátlak že ani nemajú s čím útočit.
 

DeletedUser7068

Hosť
podľa mna stačí ak máš 300 útokov a nieje to lamerstvo.
ten lamer sa vybije sám a ti ho len doklepes ak to vieš hrať a máš veľa šlácht.
a ešte vedšie lemerstvo pýtať podpori keďže sa nedokážeš podporiť sám.

Takýto obranný typ človeka, nemôže v kmeňoch nič dosiahnuť. Môžeš byť obranca aký chceš, pomerom dedín 300 útočných a potom len obranné svet nevyhráš. A to že to vychádza Tebe ? Myslím, že všetci vieme prečo :D :D

Carnage má pravdu. 1:1 je najefektívnejšie. Pri takomto pomere síl ťa dobrý útočník roznesie na kopytách. :D :D

Ešte by som doplnil že výrokom "ešte vedšie lemerstvo pýtať podpori keďže sa nedokážeš podporiť sám." si to fakt zaklincoval. S Teba musia mať v kmeni radosť. Tak hádam, keď je niekto útočník, je jasné že obranca ho podporí a nebude sušiť obranu doma. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6765

Hosť
Myslím, že všetci vieme prečo :D :D

Už by ste si mohli vymyslieť niečo nové...s tými vašimi vymyslenými mikiho multiúčtami ste už dosť trápni.

Kayo, považujem ťa za tých rozumenjších, ktorých som na DK stretol. Tak sa neponižuj tým ovečkovským syndromóm. Že raz jeden hráč zo strany Worow vyhlásil že má mikitovic multi, a teraz ho všetci nasledujete a dokola opakujete to isté.

Keby ste trošku rozmýšlali tak si uvedomíte že mu to nemá ako prejsť. Toľkokrát ste ho vraj nahlásili....myslíte že by sa o to nezaujímal už aj niekto vyššie?

Ak mikitovica zastáva nejaký supporter?? Myslíte? Jeho prácu kontroluje admin Linteo...aj on ho zastáva? Ale k tým ticketom majú prístup aj nemci.

A sorry, ja som zabudol, mikitovic pravidelne chodí do Nemecka na kávu s riaditeľom Innogames.
 

DeletedUser

Hosť
A sorry, ja som zabudol, mikitovic pravidelne chodí do Nemecka na kávu s riaditeľom Innogames.

Máš pravdu krowky...:D Občas s nimi aj ja posedím na kávičke...:) A k tomu krivému obvineniu, mno počul som o tom už aj ja takže sa zamyslite!!! Keby bol hráč o ktorom polovica hráčov vraví, že má multi a nič by sa s tým nerobilo, tak by to asi nebolo normálne... Takže teraz asi nieje normálne to, že ukazujete prstom na niekoho kto multi nemá namiesto toho aby ste hrali...:D

A k veci...:D Moj pomer jednotiek je 5500 kopii, 5500 sermov, 1000 spehov a 7642 lukov -> udaje su priblizne, niekde je viac spehov, niekde je tazka jazda, niekde katy atd...:D, niekde vynechávam spehov a nahradim ich kopijami, sermami a lukami. Pomer dedin mam v zavislosti od miesta vyskytu...:D :) ale po vecsine som viac deffar...:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ak má niekto problém z mojím vyjadrením môžte ma.........
to že niekto hrá troška viac je zlé pre opačné strany to už viem :D

čo sa týka mojho pomeru a stratégie v hre mám odskúšané v najhorších podmienkach v akých hráči končia,takže ak by som uviedol citáti od povzbudivých hráčov :D povedal by som že nevieš čo píšeš ale ako vždy papulujú tý čo sa potrebujú ukázať.nič iné mi ani nevychádza.

a ja že je tu debata o skúsenostiach aaaaaale zasa sa tu rozoberajú moje multy ? naposledy som mal že vraj 14 :D škoda že suport vám nemôže odpísať špatne lebo by ste boli ako na výplatnej listine :D
je nanajvýš trápne keď často zistujem že ma zasa niekto preventívne nahlasuje na kontrolu
ak by som hral špinavo boli ste na okraji mapy to si pametajte,lebo to je veľmi jednoduché.
a asi tak posledné je čo by som chcel že hamba tým čo si vytvárajú nové účty a od nich mi píšu provokačné OS aby ma lapili.


JE TO HRA A AK NEMÁTE NA TO DRŽAŤ SA PRI ZEMI POLOŽTE SI SAMI OTÁZKU A TO OTÁZKU NECHÁM NA VAŠU FANTÁZIU.

no nič dám si hneď z rána kávičku lebo mám veľa práce na úćtoch :D
ach jaj :D
 

DeletedUser8511

Hosť
ak má niekto problém z mojím vyjadrením môžte ma.........
to že niekto hrá troška viac je zlé pre opačné strany to už viem :D

čo sa týka mojho pomeru a stratégie v hre mám odskúšané v najhorších podmienkach v akých hráči končia,takže ak by som uviedol citáti od povzbudivých hráčov :D povedal by som že nevieš čo píšeš ale ako vždy papulujú tý čo sa potrebujú ukázať.nič iné mi ani nevychádza.

a ja že je tu debata o skúsenostiach aaaaaale zasa sa tu rozoberajú moje multy ? naposledy som mal že vraj 14 :D škoda že suport vám nemôže odpísať špatne lebo by ste boli ako na výplatnej listine :D
je nanajvýš trápne keď často zistujem že ma zasa niekto preventívne nahlasuje na kontrolu
ak by som hral špinavo boli ste na okraji mapy to si pametajte,lebo to je veľmi jednoduché.
a asi tak posledné je čo by som chcel že hamba tým čo si vytvárajú nové účty a od nich mi píšu provokačné OS aby ma lapili.


JE TO HRA A AK NEMÁTE NA TO DRŽAŤ SA PRI ZEMI POLOŽTE SI SAMI OTÁZKU A TO OTÁZKU NECHÁM NA VAŠU FANTÁZIU.

no nič dám si hneď z rána kávičku lebo mám veľa práce na úćtoch :D
ach jaj :D

Nezabudaj ze ja som pre camba 5 rocne decko :P

Carny a Miki...dvaja najväcsie hoväda podla worowa :D
 

DeletedUser

Hosť
WoRoW-áci sú šašovci :D Nevedeli zniesť tlak, tak vypisovali blbosti, len aby z toho vyšli ako hrdinovia :)
 

DeletedUser9891

Hosť
Môj pomer je 2:1 pre útok, určite, záleži, aj podľa toho kde sa presne nachádzaš, keď si skoro osamotený na hranici, tak je zbytočné staviať toľko útokov..
A pri speede mám vo zvyku robiť aj "skoro" všetky útočné :D Asi najlepšia taktika, v takej rýchlosti nemá šancu si to všetko zapodporovať :D Aj treba potom dobre chytat dedov ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore