Pomer jednotiek

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Môj pomer je 2:1 pre útok, určite, záleži, aj podľa toho kde sa presne nachádzaš, keď si skoro osamotený na hranici, tak je zbytočné staviať toľko útokov..
A pri speede mám vo zvyku robiť aj "skoro" všetky útočné :D Asi najlepšia taktika, v takej rýchlosti nemá šancu si to všetko zapodporovať :D Aj treba potom dobre chytat dedov ;)

Si zabil o:) o:)
 

DeletedUser

Hosť
Môj pomer je 2:1 pre útok, určite, záleži, aj podľa toho kde sa presne nachádzaš, keď si skoro osamotený na hranici, tak je zbytočné staviať toľko útokov..
A pri speede mám vo zvyku robiť aj "skoro" všetky útočné :D Asi najlepšia taktika, v takej rýchlosti nemá šancu si to všetko zapodporovať :D Aj treba potom dobre chytat dedov ;)

2:1 pre utocne ? Odkial si spadol ? Sak to ta na normalnom serveri bez masivnych podpor kmena zlupnu jak malinu ked budu vidiet 2/3 dedin utocnych ;)
 

DeletedUser

Hosť
priblizne 1:1, ale snažim sa viac utočnych dedin, no niekedy asn eda :!
 

DeletedUser10190

Hosť
ja tiež mám 1:1, ale to len preto, ž som hraničný hráč, zvykol som si na 1 off ku 0,5 deff :)
 

DeletedUser

Hosť
2:1 pre utocne ? Odkial si spadol ? Sak to ta na normalnom serveri bez masivnych podpor kmena zlupnu jak malinu ked budu vidiet 2/3 dedin utocnych ;)

Dovolím si oponovať.

Po roku hry:
DEF RANK: 6.700.000
OFF RANK: 42.200.000

Pomer 1 (def rank) : 6.2 (off rank)

Taký hráč by mohol mať šesť útočných dedín na jednu obrannú, aby boli sily vyvážené.
 

DeletedUser

Hosť
Ja, bývalý zásobovač kmeňa 6 (deff) : 1 (off) Potom som dal už len na 4 : 1 ale aj tak to bola obrovska defenzivna velmoc. Kto namna útočil mal zábavu.
 

DeletedUser

Hosť
Ja, bývalý zásobovač kmeňa 6 (deff) : 1 (off) Potom som dal už len na 4 : 1 ale aj tak to bola obrovska defenzivna velmoc. Kto namna útočil mal zábavu.

A keď nie, tak si sa nudil :) zaujímalo by ma, ako si zaberal dediny v tom pomere 6:1 - ked mali tvoji susedia 20 defiek a ty len dva útoky...?
 

DeletedUser

Hosť
A keď nie, tak si sa nudil :) zaujímalo by ma, ako si zaberal dediny v tom pomere 6:1 - ked mali tvoji susedia 20 defiek a ty len dva útoky...?

Pri takom pomere Ti ostane deff do zásoby nač ho držať doma...pošle hráčovi, ktorý má opačný pomer off-deff a naoplátku mu dediny bude čistiť on :)

Všetko je o spolupráci, v DK nik sám vodu nenamúti.
 

DeletedUser

Hosť
100deff dedin a 1off? Si sa zbláznil? Tak ako vela stastia kamo...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore