Diskusia Nový vzhľad mapy

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Mapa_2020.png

Milí hráči,

v tejto téme môžete písať svoje pripomienky k novej grafike mapy.
Zaujímajú nás vaše konkrétne nápady či návrhy, ale aj konštruktívna kritika a komentáre :)

Ďakujeme!​
 
Naposledy upravené :

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Vyššia kvalita dedín na mape síce nie je zlá ale kontrast farieb je veľmi rušivý. Farebné a iné označenia sa splývajú a je ťažko získavať nejaký prehľad na mape. Bolo by preto vhodné buď zmeniť farebný tón dedín alebo zvýrazniť zvýraznenia pretože takto je to veľmi ťažko čitateľné... :/
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Vyššia kvalita dedín na mape síce nie je zlá ale kontrast farieb je veľmi rušivý. Farebné a iné označenia sa splývajú a je ťažko získavať nejaký prehľad na mape. Bolo by preto vhodné buď zmeniť farebný tón dedín alebo zvýrazniť zvýraznenia pretože takto je to veľmi ťažko čitateľné... :/
Ďakujeme za pripomienky, posunieme ich technikom, snáď tie rozdiely budú zmenené na výraznejšie :)
 

diabol131

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
11
Seriozne ? Aký má sakra zmysel zkombinovať 2 mapy do 1dnej? A odstraniť možnost volby ?!

Za 1. táto nová mapa je apsolutne neprehladná http://prntscr.com/sfbpbw - cez zvýraznenia ani nieje vidieť čo je to vlastne za dedinu.
Za 2. vyhovovala mi nová mapa ktorá fungovala už dávno na svete 41 kde som začal aktívne vôbec hrať divoké kmene
Za 3. To je taký problém pridať vynovenú starú mapu do tretej možnosťi medzi tými 2mi čo bola ? Nová grafika a stará grafika ?

Apsolutna hovadina a znechutenie max posledný svet čo dohrám 61 ak ho vôbec dohrám lebo planovanie cez mapu v tomto kuse ho..a je otrasné ...

Ďakujem za znechutenie hry posledný svet končim s touto hrou
 

Syleion

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
10
Seriozne ? Aký má sakra zmysel zkombinovať 2 mapy do 1dnej? A odstraniť možnost volby ?!

Za 1. táto nová mapa je apsolutne neprehladná http://prntscr.com/sfbpbw - cez zvýraznenia ani nieje vidieť čo je to vlastne za dedinu.
Za 2. vyhovovala mi nová mapa ktorá fungovala už dávno na svete 41 kde som začal aktívne vôbec hrať divoké kmene
Za 3. To je taký problém pridať vynovenú starú mapu do tretej možnosťi medzi tými 2mi čo bola ? Nová grafika a stará grafika ?

Apsolutna hovadina a znechutenie max posledný svet čo dohrám 61 ak ho vôbec dohrám lebo planovanie cez mapu v tomto kuse ho..a je otrasné ...

Ďakujem za znechutenie hry posledný svet končim s touto hrou
mam uplne rovnaky nazor ako diabol131 k tejto mape ...Prosim pridajte moznost vyberu grafiky , lebo to je hrozne :(
 

Mačiak

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Majú tam veľmi zvláštny dar pokaziť to, čo nikto nikto nerieši a všetci sú s tým v pohode a to čo ľuďom vadí ignorovať. Potom sa čudujme, že tu hrajú každý svet tí istí hráči dookola proti sebe. Ten náhľad je otrasne neprehľadný, splýva a oči mi z toho vypadnú asi. Dúfam, že budete tlmočiť tieto sťažnosti aj ďalej pretože nechápem prečo by si ľudia nemohli vybrať a je im nadiktovaný náhľad mapy, z ktorého tu viacerí asi stratia zrak zachvíľku.
 

stefanius

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
12
To nemôžete myslieť vážne s tou grafikou . Je to maximálne nečitateľné a neesteticke . Po tejto zmene klesne , a to rapídne ,počet hráčov na slovenských serveroch . A tým myslím aktívnych dlhoročných hráčov . Po 11tich rokoch zvažujem definitívne skončiť nakoľko babrete do veci ktoré mali ostať nezmenené .

V mene celej hráčskej komunity vám ďakujeme za znechutenie hry a začatí uvažovania o ukončení svojej kariéry .
 

Záviš z Falkenštejna

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
4
Jedině a naprosto souhlasím s výše uvedenou kritikou. Toto je hnus. Odjakživa jsem měl nastavený "Klasický/originální náhled mapy", ale ten je tímto krokem horší, než býval. Opravdu myslíte, že to potěšilo veterány? Myslím si pravý opak. No a absence výběru pro ty, kterým se zase naopak líbí donedávna nový model mapy? Nějaký moudrý muž kdesi napsal: "Ten co dělal nastavení divokých kmenů, divoké kmeny nehrál.". To platí očividně i v tomto případě. Proto tedy, NEděkuji za tuto překrásnou degradaci.
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Tu mapu chceme viacerý aby sa dalo pekne prepnúť ako kto chce. a nie dajú to pre všetkých veď je to hnus
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
nerozmýšľajú vôbec som vďačný za to že majú viacerý rovnaký názor.
dúfam že to hneď zmeníte nas5 inak to prestanem hrať.
znechutili ste celú hru.
ako keby ste tú hru nikdy nehrali.
 

Revanko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
4
Ak nezmeníte späť na starú verziu mapy, tak svet ktorý hrám, je posledný a skončím s DK. Mapa je absolútne neprehľadná, dediny splývajú všetky dokopy a ťažko ich rozlíšiť. Rád by som videl nejaké rozumné vyjadrenie, prečo ste odstránili možnosť zmeny mapy v nastaveniach. Zatiaľ som nenatrafil ani na 1 človeka, ktorý by mal k tejto novej mape pozitívny názor.
 

roberto44

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Bolo by fakt super keby ste dali hráčom aspoň na výber medzi novou grafikou a tou co sme teraz roky používali.
Keď sa pozriem na odozvy hráčov ktej novej verzii tak približne 99.9% je stým nespokojná a mali by ste stým dačo spraviť.
A čím skôr keď je to možné..
 

pahut18

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
2
Keď som dnes otvoril mapu , musel som si oči vyčistiť savom a nepomohlo ani to :) Mám veľmi rád túto hru ale tento "update" sa mi fakt nepáči..
 

roberto44

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Ďakujeme za pripomienky, posunieme ich technikom, snáď tie rozdiely budú zmenené na výraznejšie :)
My chceme mať možnosť si vybrať medzi novou a starou grafikou. Toto nieje žiadne resienie meniť nejaké farebné rozdiely. Nikomu sa to nepáči a mali by ste stým co najrýchlejšie dačo spraviť.
Schöne Grüße an die Techniker beim Inno.
 

Tpauch24 x Cino x Shade

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
3
Zdravim support. Poprosim aj odpoved nie len odignorovanie. Hovorim za vacsinu hracov, som jeden z poalednych co prezil zmenu paladinov, prejdenie na pb aystem, znevyhodnenie udalosti viacnosobnym prejdenim, ale toto uz je moc. Ste dost velka organizacia a dost dlho "na trhu" aby ste vedeli ze treba napredovat. Toto je ako keby som namiesto mojeho PC zapol starodavny 386. Zrusili ste hracom volbu nahladu, mate same negativne ohlasy nie len na tomto servery. Skuste sa zamysliet nad napredovanim a vasemu technikovi s isto zlozime aby ai dorobil skolu. Verim ze problem odatranite v co najkratsom case k spokojnosti hracom ktori vaa "zivia". Dakujem. /shade1311
 

Rexx

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Tak tak, súhlasím s názorom väčšiny. Myšlienka možno dobrá, no stratilo to pointu. Keby si hráči mali možnosť vybrať náhľad mapy, účel by to splnilo a možno by sa niektorí potešili. Takto to žiaľ príde úplne nanútené na štýl...Hm, spravme nejakú grafickú zmenu nech netvrdia, že nič nerobíme, ale každému to nastavíme povinne, hádam sme to tu nerobili predsa pre 7 ľudí !

Ak už hra má prejsť grafickými zmenami, ktoré sa údajne majú páčiť verejnosti, bolo by vhodné nech si ich hráči môžu aj vybrať podľa seba a nie dostať nanútené. A pri všetkej úcte, radšej by sa mohol investovať čas do niečoho nového aby ste si tu udržali ľudí a skúsiť si vypočuť aj názor komunity. Týmto štýlom len odchádzajú ľudia a za chvíľu tu na SK DK neostane naozaj takmer nikto.
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
suport aj tu kritiku číta? veď to je na smiech aj na vašej podpore som dostal odpoveď, že sem mám písať keď sa nepáči a vy ignorujete uvedomte sa tam
pokiaľ nedáte na výber končím z hrou.
a aj väčšina hráčov tak urobí. a súhlasím shade1311 tiež som všetky zmeny zažil ale toto je tá najhoršia
 
Hore