Diskusia Nový vzhľad mapy

Rexx

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Takto, aby som nepoukazoval len na chyby jednej strany alebo kritizoval aj to, čo netreba. Ja chápem a dúfam, že viacerí rozumní ľudia, že k zmenám nemôže prísť za 1-2 dni hromadne na globálnej úrovni Divokých Kmeňov. Avšak, uvítalo by to viacero hráčov a najmä by to stíšilo takzvanú ,,otvorenú kritiku na fórach" keby ste ( myslím tým INNO všeobecné a nie support SK DK ) navrátili za momentálneho stavu starý náhľad mapy, prípadne obnovili výber mapy na terajšiu verziu a verziu pred aktualizáciou.

Je mi jasné, že tieto nespokojnosti sú a budú na každej verzii divokých kmeňov a nie len na tých našich Slovenských, avšak nemôžete teraz laicky povedané zbierať ,,názory hráčov" 1-2 týždne bez nejakého riešenia. Jednoducho tlmočím svojim nadriadeným nespokojnosť na vysokej úrovni, navrhnem alebo posuniem riešenie, ktoré podali hráči a apelujem na to, aby sa pôvodné nastavenia vrátili aspoň do chvíle, kým sa danou problematikou bude INNO zaoberať a pracovať na jeho riešení.

Nechcem sa Vás, ako supportu dotknúť, no s veľkou mocou prichádza aj zodpovednosť. Pri všetkej úcte, v tomto prípade by ste mali byť, hlasom hráčov a podľa môjho názoru ale aspoň podať nejaký ten návrh, na ktorom sa väčšina vyjadrených zhodla a spätne nás informovať o prípadne ďalšom riešení.
 

diabol131

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
11
Ohľadom prípadnej možnosti zmeny medzi jednotlivými typmi grafiky nemáme v súčasnosti žiadne bližšie informácie.
Len čo by sme nejaké informácie mali, určite ich s vami budeme zdieľať :)

Prešiel týžden - udajne novú mapu ste zmazali z updatu na fore ... medzi časom ste pridali kopu dalšich bugov pri prepinani dedin a posielani deffu ...
Ale vratit možnost volby na tu novú mapu čo použivali ludia doteraz ... načo ...

Preboha veď každý jeden programátor si robí zalohy a testuje svoje veci ... ten inno to nerobí ?
Veď z každou dalšou aktualizaciou a novou verziou to je len a len horšie ...
Ako môžeme hrať hru ktora skoro ani nefunguje ...

Už viete teda aspon niečo či maju v pláne vracať možnost zmeny medzi typmi grafiky ? Nech viem či rozhadzat zvyšne pbčka a skončit alebo to použivaťz rozumom ...
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Tiež som čakal a každý deň chodím do nastavení či sa objaví prepnutie mapy na novú. No bohužiaľ sa nedočkáme. Táto stará ok je to lepšie ako to čo ste dali predtým že stará zmodernizovaná.
Rad by som si prepol na novú mapu. Dúfam že to niekedy bude možné
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
V súčasnosti sa možnosť prepínania vzhľadu neplánuje, ako bolo avizované v oficiálnej odpovedi od tvorcov hry (tuto).
Sme však presvedčení, že na základe hráčov sa aktuálna verzia mapy ešte pozmení, aby s ňou boli spokojní všetci.
 

diabol131

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
11
Takže dostali sa kumne scripty na mapy

toto je prvý script na pôvodnú mapu prvú čo bola - na českých su dovolené takže keď ma tuto ujo fox za to zabanuje aspon vyriešim ako prestat hrať na ich novej mape :)

javascript:

//recent version
//TWMap.graphics = "https://media.innogames.com/com_DS_FR/mapAssets/recent/";

//old version
TWMap.graphics = "https://media.innogames.com/com_DS_FR/mapAssets/veryOld/";
TWMap.reload();



a na klasicú mapu ktorá fungovala ako defaultna do 12.5

javascript:

TWMap.graphics = "https://media.innogames.com/com_DS_FR/mapAssets/recent/";
TWMap.reload();
 
Naposledy upravené :

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232

Mapa-porovnanie.png


Milí hráči,

dočkali sme sa ďalších zmien v grafike mapy. Čo na ne vravíte?
Zaujímajú nás vaše konkrétne nápady či návrhy, ale aj konštruktívna kritika a komentáre :)

Ďakujeme!
 
Hore