Diskusia Nový vzhľad mapy

DeletedUser19084

Hosť
Dobry den,

Hovorim v mene nasho celeho klanu co hrame dk na classic 1ke a vsetci sme sa zhodli ze ta nova mapa je strasne neprehladna, aspon nam vratte nastavenie vzhladu aby sme si mohli dat naspat staru mapu.
A teraz sam sa seba poviem, ze to premiumko som mal len kvoli mape tak ked nebude moznost predchadzajucej mapy tak uz si premium nekupim :D

S pozdravom,
Kmen, Isira Eser
Hrac, KILLERMANTV
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Koľko máme čakať na zmenu tej mapy?
Už by ste sa mohli konečne vyjadriť.
Nemám na to nervy.
Halo bude na vyber? Povedzte konečne niečo, či kašlete na nás??
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ďakujeme vám všetkým za pripomienky a komentáre. Všetky vaše názory čítame, ceníme si ich a tlmočíme ich tvorcom hry :)

Možnosť prepnutia grafiky bola deaktivovaná, pretože väčšina hráčov beztak používala tú starú klasickú mapu. Ak si porovnáte pôvodnú mapu a tú novú, tak rozdielov tam nájdete naozaj veľmi málo - a aj z toho dôvodu nepredpokladám, že by sa mapa vrátila na tú pôvodnú. Tu máte napr. ukážku mapy spred aktualizácie: odkaz. A tu novú verziu od nášho hráča: odkaz. Ako vidíte, rozdiel je tam minimálny.

Je však pravda, že niektoré prvky sú tam možno neprehľadné, alebo inak, než ste zvyknutí, a v závislosti od vašich konkrétnych pripomienok sa možno ešte upravia, aby sa v mape dalo ľahšie orientovať. Všetko však závisí od vašich konkrétnych pripomienok a návrhov, nie na komentároch typu "je to celé zlé", ktoré nie sú konštruktívne a nijako nedopomôžu k vylepšeniu mapy. Ďakujeme, že ste s nami a že nám i vy pomáhate robiť hru lepšou :)
 
Naposledy upravené :

Rexx

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Ako som ja osobne spomenul. Myšlienka na zmenu mohla byť dobrá, niekedy je však v jednoduchosti krása. U hráčov si človek ťažko vyberie čo sa im páči. Mne osobne to príde a to bez urážky, starý náhľad - upgrade graphic + pridanie farebného ohraničenia na dediny (stroke) a pustenie tejto grafiky do sveta. Nebolo by ideálnejšie a ľahšie, keby grafici najskôr zverejnili trebárs nejaký návrh prípadne návrhy a aby si ich ľudia odhlasovali ak už ? Ľudia by mali možnosť na svoj vlastný štýl a sami by si odhlasovali čo chcú a čo nie. Prípadne by sa pridali aj 2 rôzne náhlady.

Hlavne by som však ponechal možnosť výberu, týmto tu nastáva diktatúra na hre a to sa zaiste nikomu nepáči.
 

roberto44

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Ďakujeme vám všetkým za pripomienky a komentáre. Všetky vaše názory čítame, ceníme si ich a tlmočíme ich tvorcom hry :)

Možnosť prepnutia grafiky bola deaktivovaná, pretože väčšina hráčov beztak používala tú starú klasickú mapu. Ak si porovnáte pôvodnú mapu a tú novú, tak rozdielov tam nájdete naozaj veľmi málo - a aj z toho dôvodu nepredpokladám, že by sa mapa vrátila na tú pôvodnú. Tu máte napr. ukážku mapy spred aktualizácie: odkaz. A tu novú verziu od nášho hráča: odkaz. Ako vidíte, rozdiel je tam minimálny.

Je však pravda, že niektoré prvky sú tam možno neprehľadné, alebo inak, než ste zvyknutí, a v závislosti od vašich konkrétnych pripomienok sa možno ešte upravia, aby sa v mape dalo ľahšie orientovať. Všetko však závisí od vašich konkrétnych pripomienok a návrhov, nie na komentároch typu "je to celé zlé", ktoré nie sú konštruktívne a nijako nedopomôžu k vylepšeniu mapy. Ďakujeme, že ste s nami a že nám i vy pomáhate robiť hru lepšou :)
Parádna odpoveď a hlavne ze" rozdielov tam nájdete veľmi málo " mam taky pocit ze to aj tak nikoho v Inno nezaujíma co si my ako hráči želáme. Mate tu toľko negatívnych odpovedí ktej novej grafike a aj tak dostaneme takúto odpoveď. OMG
To radšej zabalím na DK a ušetrím aspoň peniaze...
Diki za odpoveď
 

Revanko

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
4
Ďakujeme vám všetkým za pripomienky a komentáre. Všetky vaše názory čítame, ceníme si ich a tlmočíme ich tvorcom hry :)

Možnosť prepnutia grafiky bola deaktivovaná, pretože väčšina hráčov beztak používala tú starú klasickú mapu. Ak si porovnáte pôvodnú mapu a tú novú, tak rozdielov tam nájdete naozaj veľmi málo - a aj z toho dôvodu nepredpokladám, že by sa mapa vrátila na tú pôvodnú. Tu máte napr. ukážku mapy spred aktualizácie: odkaz. A tu novú verziu od nášho hráča: odkaz. Ako vidíte, rozdiel je tam minimálny.

Je však pravda, že niektoré prvky sú tam možno neprehľadné, alebo inak, než ste zvyknutí, a v závislosti od vašich konkrétnych pripomienok sa možno ešte upravia, aby sa v mape dalo ľahšie orientovať. Všetko však závisí od vašich konkrétnych pripomienok a návrhov, nie na komentároch typu "je to celé zlé", ktoré nie sú konštruktívne a nijako nedopomôžu k vylepšeniu mapy. Ďakujeme, že ste s nami a že nám i vy pomáhate robiť hru lepšou :)
Že väčšina používala túto mapu? Haha... To by som si rád pozrel. Nemáte tu ani jeden kladný komentár, tak kde sú tí hráči čo to používajú. Ja konkrétne poznám jedného človeka čo používal túto mapu, čo je teraz a všetci ostatní používali tú čo sme mali možnosť pred updatom. A ľudia Vám tu dávajú až moc konštruktívne odpovede. Keď napíšu, že je to celé zle, tak tým myslia, že chcú mapu pred updatom, respektíve možnosť si v nastaveniach vybrať. To, že vy sa tvárite, že tomu nechcete rozumieť, je Váš problém.
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Ešte že na aplikácii sa to nezmenilo ale radšej som to hrával cez deskopt ale nebudem mat na vyber iba cez apku. Sme v 21 storočí nemyslite si že vracať sa k starobe je krok späť? Keď ste dávali novú mapu veľmi má to potesilo a teraz sa opäť vraciate k starobe.
Dk stratili zmysel hrať. Dajte na vyber inak to balim dohrám posledné svety a končím.
 

diabol131

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
11
Ďakujeme vám všetkým za pripomienky a komentáre. Všetky vaše názory čítame, ceníme si ich a tlmočíme ich tvorcom hry :)

Možnosť prepnutia grafiky bola deaktivovaná, pretože väčšina hráčov beztak používala tú starú klasickú mapu. Ak si porovnáte pôvodnú mapu a tú novú, tak rozdielov tam nájdete naozaj veľmi málo - a aj z toho dôvodu nepredpokladám, že by sa mapa vrátila na tú pôvodnú. Tu máte napr. ukážku mapy spred aktualizácie: odkaz. A tu novú verziu od nášho hráča: odkaz. Ako vidíte, rozdiel je tam minimálny.

Je však pravda, že niektoré prvky sú tam možno neprehľadné, alebo inak, než ste zvyknutí, a v závislosti od vašich konkrétnych pripomienok sa možno ešte upravia, aby sa v mape dalo ľahšie orientovať. Všetko však závisí od vašich konkrétnych pripomienok a návrhov, nie na komentároch typu "je to celé zlé", ktoré nie sú konštruktívne a nijako nedopomôžu k vylepšeniu mapy. Ďakujeme, že ste s nami a že nám i vy pomáhate robiť hru lepšou :)
Rozdiel v tychto 2 mapach mi je v podstate dost ukradnutý nikdy som nehral na starej mape a neplanujem hrat ani na tejto vynovenej starej mape su apsolutne neprehladne vo velkosti dedín , splývajú a su farebne velmi kontrastné .... Hram aktivne od sveta 41 a premna je len jedna správna mapa a to je tá čo je momentálne na mobilných aplikaciach. Resp mapa ktorá bola dostupná pred touto aktualizaciou a využivalo ju 80% aktivnych hračov .

Neviem či ste vy vôbec niekedy hrali túto hru ale ako jeden z vodcov kmeňov alebo teda aliancii ak sa to tak dá nazvať (skupina kmeňov) som jeden z tých čo planoval sam cele akcie pre aliancie ... pri tejto mape to však odmietam robiť . Miesto vylepšovania a posúvania hry kupredu ju posúvate smerom dozadu len zlahčujete ... či už veže ... dalšie nové výherné podmienky . A podobne ... Sami kolko krát nieste ani schopný správne vysvetliť ako dané výherné podmienky presne fungujú ako som počul na svete 60 ...

Stažnosti na túto mapu nepočúvam zrovna od jedného človeka ... A podla toho čo som počul počet hračov (vďaka vašej novej mape ) zase klesne..

Takže som rád že miesto možnosti hráčom proste niečo nanútite :) Užite si teda postupne umierajúcu hru :)

A btm pre tých čo sa tu ozvali že je to zatial na telefone v starej verzii :) nemyslíte že nový update to pridá aj na telefon ?
 

stefanius

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
12
Ďakujeme vám všetkým za pripomienky a komentáre. Všetky vaše názory čítame, ceníme si ich a tlmočíme ich tvorcom hry :)

Možnosť prepnutia grafiky bola deaktivovaná, pretože väčšina hráčov beztak používala tú starú klasickú mapu. Ak si porovnáte pôvodnú mapu a tú novú, tak rozdielov tam nájdete naozaj veľmi málo - a aj z toho dôvodu nepredpokladám, že by sa mapa vrátila na tú pôvodnú. Tu máte napr. ukážku mapy spred aktualizácie: odkaz. A tu novú verziu od nášho hráča: odkaz. Ako vidíte, rozdiel je tam minimálny.

Je však pravda, že niektoré prvky sú tam možno neprehľadné, alebo inak, než ste zvyknutí, a v závislosti od vašich konkrétnych pripomienok sa možno ešte upravia, aby sa v mape dalo ľahšie orientovať. Všetko však závisí od vašich konkrétnych pripomienok a návrhov, nie na komentároch typu "je to celé zlé", ktoré nie sú konštruktívne a nijako nedopomôžu k vylepšeniu mapy. Ďakujeme, že ste s nami a že nám i vy pomáhate robiť hru lepšou :)
Takže touto správou si chcel len povedať že hoc nám to nevyhovuje , tak je to len hádzanie hrachu o stenu . Výborné !

Namiesto toho aby si posunul naše sťažnosti ďalej nás ideš presviedčať o Tom že tvorcov niečo nezaujíma . Samozrejme že nezaujíma keď naše sťažnosti neputuju ďalej ale ostávajú len v tvojom spame . Neostáva iné len dohrať čo sme začali a zavesiť divoké na klinec .

Tak zase a naposledy ďakujem za celú hráčsku komunitu za znicenie hry :)
 

BettingIsMyLife

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
5
Obdivujem, že na všetko vždy reagujete kladne a v podstate nikdy si nič z kritiky nezoberiete. Tak ako hrači sa stažovali pri premiovom trhu, ktorý vela hráčov stale odmieta. Tak ako sa sťažovali hráči pri novom paladinovi... atd, vždy niečo nove, vždy to je len horšie. Nový classic neplánujete spustiť, zrovna svet, ktorý veľa starých hračov pritiahol a noveho sa očividne nedočkaju, jedine, žeby chcela hrat na zahraničných serveroch. Aká škoda. Nova grafika je uplny otras, staru grafiku ako si uviedol, ze používalo väčšina z hračov, som za svoju éru na DK za tie roky zažil AŽ pri 1 hračovi, ked som mal zástup. Inak to bolo vždy to, čo nám aj mobilné appky ponukaju. Otvoril som tú mapu a myslel som, že mi oči vypadnú a hlava vybuchne. To sa tie veci ani netestujú? Ved to je na prvý pohľad nepohodlné a nepriehľadné. Nechápem vôbec smerovanie tejto hry, jedine ak by smerovala do záhuby, tak su tie všetky vylepšenia prospešné tým pádom. Na tomto sa nedá nič pochváliť. Snáď ked si opäť raz budem chciet zahrat divoké, plánoval som tak svet 64 alebo 65, prípadne classic 2, tak bude to normálne a nie tento gýč sa tu predviedol. To že tá hra sa odohráva v starej dobe, neznamená, že aj grafika músi byť drevená. A čo chcete vylepšiť? No stačí počúvať hráčov, stačilo nezrušiť možnosť volby grafiky a bolo by to ok. Niekedy je menej viac, v tomto prípadne niekedy je nič viac.
PS: pozrel som aj ja zahraničné fóra, kde to ľudia kritizujú, stale je to OK táto zmena?
 
Naposledy upravené :

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
posledný krát tu napíšem.
halo ak ste chceli znechutiť hru tak sa vám to podarilo.
nová mapa bola skutočne dobrá rozoznali sme hneď kde je aká dedina ale tu tie farby neskutočne splývajú farba DoN kmeňa to sa nedá absolutne rozoznať zo zvyškom. ťahá to oči. bonuksy do 2999b ani nerozoznam od obyčajnej dedine.

naozaj vďaka za vašu ignoráciu. Chalani zo sveta 61 my vraveli aby som sa na to vykašlal že aj tak to nebude mať význam a ako naozaj pozerám mali pravdu. máte nás na háku.

táto kritika to nie som len ja ale celé 3 kmene cca 60 hráčov čo sme sa zhodli že to je to hnus.

dávam vám posledné 3 dni aby ste to dali do normálu inak nový svet už nebudem hrať.
cchem novú mapu a nie som sám.
s pozdravom za znechutenie hry.
 

Syleion

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
10
Ja stale nechapem ,preco ste zrusili moznost prepnutia grafiky mapy ...Ano , povedali ste ze vacsina hracov pouziva stare modely ( sice neviem odkial to mate, hram to uz vela rokov a stale vidim u ludi , ze pouzivaju tu novu) ale budis...no to stale nemenic nic na tom , aby ste vsetkych ostatnych pripravili o moznost dalej pouzivat NORMALNU grafiku mapy ...Vsak tym ze tam bude na vyber, nepridete o ZIADNE PENIAZE ...Vsetci budu spokojni ...tymto ste to uplne pokaslali a stale dufam ,ze vratite moznost zmeny grafiky k povodnej ,lebo inac tiez koncim ...toto je moc
 

gmates6

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
5
Zdravím Vás ... musim sa priznať, že na verejné forum za 11 rokov môjho hrania DK som zavítal asi len 3x...no teraz som musel. Dnes, keď som otvoril mapu (po aktualizacii) tak som neveril vlastným očiam či to niekto môže myslieť vážne. Hneď som pisal na support kde mi FOX napisal nech napíšem sem tak aj preto tu reagujem a nie len kôli sebe ale aj kôli nášmu kmeňu a celej aliancie na SK 62 a kopec ďalším hráčom ktorým sa to nepáči... dobre že tu fox pridal odkazy na starú a novú mapu tak si to viem lepšie porovnať a dať konštruktivny názor...čo sa týka tej starej mapy tak dedinky boli také takmer jednofarebné hnedé kde nebolo dobre vidiet budovy a bolo to super v kontraste so zelenou mapou... na tej novej mape mi vadí to že tie dedinky na mape maju taký šedý základ na ktorých su hnede budovy v lepšej grafike a ako keby ta dedina netvorila jeden celok ako na tej starej mape a tie budovy v tej dedine splyvaju s dalsimi budovami v ostatnych dedinach a to celé hnedé splýva s tými hnedymi bodkami ktoré su pri dedine a označuju cudziu dedinu... a este to cele je ako keby namaľované olejovými farbami čo je mega kombo pre oči...
A keď už nejaký inžinier(grafik) vymyslel túto grafiku v snahe to zlepšiť tak by bolo fér aby sme mali možnosť výberu mapy ako to bolo pred tým , pripadne vymyslieť nejaký script aby sme si to zmenili pretože kopec hráčov mi piše či som videl novú mapu a je im z nej na grc :D ... každopádne keď sa to nezmení (očom pochybujem) tak s DK končim po svete 62 a dúfam že nám neostanú nejake zrakove následky koli tej novej "super" grafike :D ( už teraz mam tik v ľavom oku a tá grafika tu je 2 dní :D ) ...
Ďakujem všetkým hrdinom ktorí dočítali tento text až do samého konca ... dobru noc . Gmates6
 

Marshall x Xmenn

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Ako sa hovorí, kto chce kam - pomôžme mu tam či?
Veľmi dobre vieme, že komunita SK DK sa zmenšuje za posledné roky, aj keď to nevyzerá tak rapídne no s porovnaním pár rokov dozadu už je táto hra za svojim zenitom. Samozrejme, chválim, nové svety otvorili ste Classic, Casual 5 a dokonca včera už aj 63 a to sa zatiaľ ešte hra slušný počet svetov. Snáď sa dožijem toho že sa zákažu dual acc tak ako v CZ.
Každopádne, nerozumiem prečo nám , tej tvrdo zakorenenej hernej komunite chcete zobrať aj to malo čo máme.
Osobne hrám s vypnutým grafickým náhľadom dediny už niekoľko rokov , avšak mapa je tá najdôležitejšia časť tejto hry. Ja osobne trávim približne 70% času len na mape.
S týmto novým updatom, som si myslel že je znova nejaký sviatok a bude to dočasný vtip. No nieje tomu tak ako vidím. Pripájam sa k väčšine a to k tomu - že rovnako chcem predchádzajúcu grafickú verziu mapy. Dúfam že sa naše hlasy dostanú aj ďalej z tohto fóra priamo k Inno. Nieje totiž prípustné, aby sa museli vždy prispôsobovať len hráči. Keby tí developeri + grafici pracovali na niečom inom konštruktívnejšom , tak som rád, no mapu nec nechajú tak ako bola predtým ! Zvláštne, že vždy keď vychádza niečo nové , nový event, nové možnosti tak je to oficiálne odprezentované + ešte aj video. Toto tu prišlo len ako nejaký bežný update že - páči sa that’s it. To vôbec. Ak táto mapa ostane , mnohím padne kameň zo srdca, pretože po SK62 sa teda rozlúčim s touto komunitou.
Snáď sa príde na nejaké konštruktívne riešenie a poslúchne sa aj hlas hráčov. Namiesto potierania úst medom, by som privítal reálne kroky.
Vďaka za prečítanie,
Patres
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ďakujeme za ďalšie cenné pripomienky, všetky vaše konštruktívne názory, nápady, poznámky a kritiku posúvam ďalej podobne, ako aj administrátori ostatných jazykových verzií od svojich hráčov. Zdá sa, že dodatočná úprava niektorých prvkov v novom grafickom spracovní mapy nebude problém :)
 

Rexx

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
7
Rád by som sa spýtal, bez okolkov a na rovinu. Ak údajne nebude problém dodatočná úprava niektorých prvkov, nedalo by sa spraviť to, že sa rovno prinavráti stará mapa, starý vzhľad - náhľad/výzor dediny na mape a tá sa graficky ak tak upraví ? Ak už teda má prejsť mapa nejakými grafickými zmenami. Myslím si, že tým by sa téma rovno aj doriešila, nápadov a návrhov tu bolo niekoľko, komunita by bola viacmenej spokojná a my by sme mohli hrať naďalej hru, ktorej sa už venujeme nejaké tie roky bez zbytočných ďalších kritík. Ušetrilo by to čas obom stranám a myslím si, že aj nervy zo strany hráčov.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
233
Ohľadom prípadnej možnosti zmeny medzi jednotlivými typmi grafiky nemáme v súčasnosti žiadne bližšie informácie.
Len čo by sme nejaké informácie mali, určite ich s vami budeme zdieľať :)
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
ja len dúfam že sa bude dať prepnúť ta mapa na tú novú. ak bude výber budem ok ale ak má ostať len táto verzia alebo tá stará bohužial ako som spomínal skončím z touto hrou.
 

Miko Floso

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
8
Už aj na apke ste to pokazili ( povedal by som to aj tvrdím slovom ale nahlásený by som bol)
To mame naozaj skončiť s touto hrou? Či ako si to mám myslieť?
Mapu som kukaval cez apku lebo tam bola nová a nie stará grafická no nemám slov sklamaný z vášho prístupu kedy nám aspoň poviete že o 2 dni dame na vyber aby ste si prepli na novú alebo tuto staronovu alebo starú.
Ale úplne nič priam mi to príde mame vás .... možno to musíte riešiť z iným riaditeľom alebo čo. Mne to príde že tu zlyháva komunikácia
Čakám čakám čo poviete či bude na vyber alebo nie. Aby sme sa mohli zariadiť či prestať hrať alebo pokračovať
 
Hore