Neobvyklý svet

  • Zakladateľ témy DeletedUser10669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10669

Hosť
Mysleli ste čosi takéto: https://forum.divoke-kmene.sk/showthread.php?10349-Tribal-Wars-Cup ?
Teraz máte možnosť sa zúčastniť a ukázať, že slovenská verzia je tá naj :)

Mal som namysli, niečo čo nebude trvať len dva mesiace...kde bude normálna ýchlosť a normálne pravidlá pre výhru...kde bude počet členov v kmeni min. 50 ... pričom každá krajina bude môcť vytvoriť iba jeden kmen...

a samozrejme to bude oboznámené predšasne...aspon 6-mesiacov dopredu aby mal každý možnosť sa pripraviť + treba utvoriť team, ktorý bude reprezentovať danú krajinu :D
 

DeletedUser15720

Hosť
Mal som namysli, niečo čo nebude trvať len dva mesiace...kde bude normálna ýchlosť a normálne pravidlá pre výhru...kde bude počet členov v kmeni min. 50 ... pričom každá krajina bude môcť vytvoriť iba jeden kmen...

a samozrejme to bude oboznámené predšasne...aspon 6-mesiacov dopredu aby mal každý možnosť sa pripraviť + treba utvoriť team, ktorý bude reprezentovať danú krajinu :D

Lenže firme Innogames ide prioritne o zisky, povedzme si to narovinu. Čo by z toho mali? Akurát tak námahu, za ktorú by ešte svojim pracovníkom museli zaplatiť. V kapitalizme ide o maximálne zisky za každú cenu, nech je predmet vykorisťovania a jeho dôsledky akékoľvek. Je to choré, ale je to tak. Pozrime sa pravde do očí - zadarmo nepohnú ani prstom, ale keď ide o zisky, pôvod bohatstva im je ľahostajný.
 

DeletedUser13843

Hosť
tak by mohlo byt vstupne 10e napriklad zahrnuta strava vtom :D
 

DeletedUser10621

Hosť
Hra je v prvom rade zadarmo, čiže nemusíte využívať žiadne herné výhody, či už v podobe prémiového účtu, alebo iných výhod, ktoré hra ponúka. Kopec hráčov sa vyhovára na to, že sa to bez prémia nedá hrať, ja som už takto vyhral niekoľko svetov, a prémium som využíval v neskoršej fáze hry. Všetko sa dá ;) Kto chce, tak hru podporí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore