Neobvyklý svet

  • Zakladateľ témy DeletedUser10669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10669

Hosť
Zdravím Vás, vážení hráči

Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou na svet, v ktorom by bolo možné aby sa zúčastnili najlepší hráči s celého sveta...

Každá krajina by mala možnosť vybrať si hráčov, čo budú daný štát zastupovať.
Niečo ako majstrovstvá sveta...ale nejedná sa o speed. ale o normálny svet.

približné nastavenia :

- 100 členov v kmeni
- nočný bonus aktívny
- bez kostolov a viery
- bez vlajok
- bez možností si zakúpiť viac suriek
- čisto iba premium, pomocník na farmenie a správca účtu...

výhra : ovládnuť 80% sveta a udržať to 30 dní

Ide o to, že pokial by sa pod. svet dal spustiť...tak by to bola výzva pre všetkých skúsených hráčov...boj medzi najlepšími ... a pritom by sme reprezentovali Svoju vlasť v DK.


Kto by nechcel ísť do takého tvrdého boja ?, myslím, že každý s naj. hráčov by sa rád zúčastnil pod. bitky o tytul majstra sveta v DK :D

- samozrejme je to len hrubý návrh - nákres ... kde by trebalo doriešiť mnoho detailov, ale pevne verím že s Podporou každého jedného s Nás ( hráčov ) a sk. supportu, by sme to vedeli spoločne skopmletizovať a zrealizovať.

čo si o tom myslíte, mali by ste záujem ísť na pod. svet ?

Prajem períjemné prežitie sviatkov

S pozdravom
Romulus Nesmrteľný
 

DeletedUser16714

Hosť
Zaujímaví a pekný nápad.
Len by ma zaujímalo ako by fungovalo vybratie tých ozaj najlepších za krajinu :)
Ale taktiež by som tento návrh podporil.

Dúfam,že by sa slovanské kmene spojili proti ugrofíncom nech to už má poriadne grády :D
 

DeletedUser17095

Hosť
Podľa čoho sa budú vyberať hráči ak bude možné spustiť svet ? :(
 

DeletedUser10669

Hosť
Je mnoho možností ako vybrať hráčov na pod. svet :D

Podla Mna by bolo najlepšie, aby sa určil velitel daného kmena...a ten si vyberie s hráčov, ktorý budú mať záujem o pod. svet...

( Samozrejme, že Ja budem kandidovať na Velitelský post :D )
 

DeletedUser16714

Hosť
Hráči ktorí by mali záujem by niečo ako svoju žiadosť predložili DK teamu v danej krajine a ten by zvolil hráčov ktorí by boli vybraní.

Keby to mal určovať sám nejaký hráč mohlo by to byť dosť subjektívne napr. ty Romulus by si vybral väčšinu Nesmrteľných (sícetam je veľa dobrého na vybratie) ale zas by si si nevybral napr. od *SN* pretože je tam vzájomná neznášanlivosť :P

Ak nemám pravdu tak sa ospravedlňujem :)
 

DeletedUser10669

Hosť
Hráči ktorí by mali záujem by niečo ako svoju žiadosť predložili DK teamu v danej krajine a ten by zvolil hráčov ktorí by boli vybraní.

Keby to mal určovať sám nejaký hráč mohlo by to byť dosť subjektívne napr. ty Romulus by si vybral väčšinu Nesmrteľných (sícetam je veľa dobrého na vybratie) ale zas by si si nevybral napr. od *SN* pretože je tam vzájomná neznášanlivosť :P

Ak nemám pravdu tak sa ospravedlňujem :)


Ako som napísal, je Mnoho možností výberu...

- ale mýliš sa...Ja si vážim schopného nepriatela a rád si s Ním zahrám bok po boku !

Ved celý čas hráme tak, že najlepším a najschopnejším hráčom od súpera, dáme možnosť hrať s Nami...po Našom boku a stať sa Našou súčastou...

V podstate sme Výber najlepších hráčov s najrôznejších svetov, kde sme stáli proti Sebe...

Takže Moja odpoved na to, či by to bolo subjektívne, znie : Nie
 

DeletedUser16497

Hosť
Myslim že je to pekna myslienka a projekt.

Ved tam budu najlepsi z najlepsich - teda hlavne ktorý budu mat zaujem ale kto by nemal ? určite každý by chcel byt sučasťou tohto projektu. :)
 

DeletedUser15144

Hosť
Lenže na takéto niečo treba mať troška inú úroveň :D
 

DeletedUser10669

Hosť
Nemyslím si to...

Máme na to aby sme porazili najlepších hráčov...
máme na to aby sme porazili každú krajinu...

Naša úroven hrania je vysoká...a môže byť samozrejme ešte lepšie, ale iba v prípade, že si to bude vyžadovať situácia :D
 

DeletedUser12475

Hosť
romulko je to dobrý nápad ako som už písal u nás na fóre, ale mám taký pocit že "špička" hráčov z iných krajín by ti nato kašlala pokial nebude slúbená daaka odmena za výhru, alebo aj 2,3 miesto. a myslím niečo iné ako 1000pb :d :d :d :d
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Návrh bol preposlaný ďalej, uvidíme, aké budú reakcie ostatných krajín :)
Budem vás v tejto téme informovať, ak niečo.
 

DeletedUser10669

Hosť
Pevne vereím, že iné krajiny to príjmu...pretože ináč sú to zbabelci, ktorý odmietajú výzvu...je načase aby sa ukázalo kto je najlepší s najlepších :D

Som zvedavý, na ich reakciu :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Dobrý nápad to je takže keby niečo také vzniklo bolo by dobre ale ako bude sa vyberať? Trocha nedoriešené :)
 

DeletedUser12387

Hosť
Zaujimavý nápad, kto by nechcel byt najlepší z najlepších. Doriešiť výber hráčov a može to byť celkom zaujímavé.
 

DeletedUser16497

Hosť
jeden dotaz:

je pisane že : - nočný bonus aktívny

ako to bude urobene ked nejaky štat bude v inom časovom pasme ?
 

DeletedUser10669

Hosť
Najprv, by som rád poznal vyjadrenie ostatných serverov ( ktorým bola Naša Výzva - žiadosť, delegovaná ) samozrejme to je otázka pre Hernú podporu ...

Momentálne je to v štádiu - návrhu a zistovania účasti ostatných krajín...

Rozhodne Nás čaká dlhá cesta, ked chceme niečo pod. zrealizovať, no pevne verím, že sa Nám to spoločne podarí :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore