Neobvyklý svet

  • Zakladateľ témy DeletedUser10669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Bohužiaľ, doteraz sa tam vyjadrilo len pár ohlasov... avšak zatiaľ sa im to pozdáva a ak by bol záujem aj ďalších krajín, bolo by reálne možné niečo také zorganizovať, akurát nastavenia sa budú riešiť až potom, čo by do toho išli aj ostatní :)

Neskôr im to ešte pripomeniem, nech sa tam aspoň vyjadria.
 

DeletedUser15258

Hosť
Limit členů kmene bych dal 150, verzí je 33, jestli jsem dobře počítal (samozřejmě ne všechny to přijmou, což je 4950, takže takovej průměrný počet hráčů na začátku světa.
Rychlost světa 2, bez nočáku (jinak to nepůjde, ledaže by všichni měli +-2h stejné časové pásmo).
Do kmene nelze nabírat, ani vystoupit. Zakázané dualy, možnost předat účet.

Dále by mě zajímalo, jestli by se dalo zúčastnit za vás, ačkoliv jsem čech.
 

DeletedUser14646

Hosť
Nyslým, že výber hráčov by bol féro vý : Osloviť všetkých víťazov poprípade popredne umiestnených na všetkých svetoch SK. Všetkých vodcov víťazných kmeňov ktorý sú ešte aktívny. Poprípade každý môže jedneho hráča odporučiť. a myslým že sa poselekcii dostanme na číslo okolo 150.
Títo hráči by založili kmeň na jednom svete z Sk a vyskúšali si spoluprácu a tu by sa vyselektovali dlší hráči(to by bol dobrý trénink na svet)
A myslým že tu by sa aj ideálne vytvorilo vedenie kmeňa.
 

Jaro987

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
18
Síťka nemyslím si, že by to bolo vôbec možné odsledovať či niekto nehraje za inú krajinu :)
 

DeletedUser10669

Hosť
Raz Nesmrteľní, navždy Nesmrteľní ! a je jedno s akej krajiny si :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Podľa mňa kľudne môže biť viac kmeňov z jedneho naroda ale aby boli spojenci podľa mňa tak by sa ukázalo najlepšie vedenie:)
 

DeletedUser16776

Hosť
Ja si myslím že netreba nič vyberať, podľa mňa by stačilo ak by si hráč na začiatku vybral krajinu a potom by sa spravilo to, že do kmeňa môžu vstúpiť len hráči z rovnakej krajiny ako zakladateľ a ono sa to už samo vyvinie :)
 

DeletedUser16262

Hosť
Keby sa to zrealizovalo, tak by som rozhodne účasť zvážil :) Len neviem, či by som sa do toho dal, ak by rýchlosť sveta nebola 1, ja akosi nemám rád rýchle svety, ale 100 ľudí, 100 chutí :)
 

DeletedUser

Hosť
Veď sa jednoducho spraví rebríček v každej krajine kde sa hraje DK a kde ma zastúpenie. Rebríček bude brať všetkých hráčov od 100k bodov + a potom sa napr. kontaktuje 10 najlepších že ktorí by boli ochotný hrať ten váš svet. Ak niekto nebude chcieť automaticky to prechádza na 11 hráča a ten by zastúpil napr. hráča čo tam nechce isť. A podľa môjho názoru by sa na tom aj celkom slušne nabili v tom DK lebo každý jeden hráč by chcel byť čo najlepší tak by do toho vrážal viac money.
 

DeletedUser15913

Hosť
Pekný nápad :D určite by som sa rád zapojil :D a ak by to neodsúhlasili iné krajiny navrhol by som to dať s Čechmi... stále si myslia, že sú lepší :))
 

DeletedUser10669

Hosť
Zdravím Vás, vážení moderátori fora

Rád by som vedel, v akej fáze - ako pokračuje tento Môj návrh - projekt na Neobvyklí svet

Dakujem za skorú odpoved

Prajem príjemní zvyšok wíkendu

S pozdravom
Romulus
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Vyzerá to tak, že sa žiadny takýto svet v blízkej budúcnosti neplánuje otvárať.
Bohužiaľ snaha zo strany ostatných krajín nebola taká veľká, ako som očakával, takže zatiaľ netreba nič takéto očakávať.
 

DeletedUser10669

Hosť
V poriadku, no ešte jedna závažná otázka :

Odmietli to administrátori daných svetov, alebo samotní hráči ?

- ide o to, že som v kontakte s naj. hráčmí - vodcami svetov s rôznich krajín a každý sa na to vyjadril pozitívne...s tým, že by boli radi a nielen Oni ale aj hráči ktorý sú už na lepšej urovni hrania...

Podla toho sa zariadíme...a budeme apelovať na podobní svet u tvorcov ...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Tak to môžu aj tí hráči z iných krajín navrhnúť, bolo by lepšie, ak by sa k tomu vyjadrilo viacero ľudí.

Ako som napísal, snaha z vyšších miest ostatných krajín nebola taká veľká, takže na tento návrh bolo ohlasov minimum. Zrejme preto, že by to žiadalo veľa organizácie a snahu veľkého počtu ľudí, vymyslieť zvláštne pravidlá pre ten turnaj a podobne. Majstrovstvá speed svetov (tribalwars masters) boli preto jednoduchšie, pretože to nebola záležitosť niekoľkých mesiacov.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Tak začo sú platený ? Za robotu nie?:) Myslím si že toto by prilákalo veľa hráčov a že ta námaha by sa oplatila:) A dokonca tvrdím že ak robia na novej verzií tak nech račej zrobia ten svetík, trochu bez nových verzií prežijeme ale bez takéhoto svetíka nie;):D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore