SÚŤAŽ Strašidelný predmet - vaša tvorba

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Názov: neodlúčiteľné meče Aurora a Babu


Vlastnosti:
Babu – vytvorí silný ochranný štít výhradne v prítomnosti paladina, ktorý však nie je schopný boja (+100% obrana, +20% morálka, +10% rýchlosť verbovania jednotiek, -40% rýchlosť jednotiek, -10% ukoristených surovín)
Aurora – vytvorí menšiu čiernu dieru (+100% útok, +15% šťastie, -50% produkcia surovín)
V rovnaký moment môže byť používaný len jeden meč!


Príbeh
:

Po dobývaní vzácnej dediny sa paladin unavil a jeho telo si žiadalo oddych. Vybral sa teda do obydlia miesneho šľachtica, ktorý tam vládol pred ním, a uložil sa k spánku.

Zobudil sa uprostred tmavého ihličnatého lesa. Ležal v blate a vo výkaloch rozličných zvierat, ktoré tadiaľto prešli. Priamo nad ním, nad vrcholkami vysoko sa týčiacich stromov, svietila polárna žiara. Keďže jeho koníčkom nebolo ležať v blate, vstal a vydal sa na cestu von z lesa. Avšak, nech kráčal ktorýmkoľvek smerom a akokoľvek dlho, nedokázal odísť. Namiesto toho mal pocit, že sa zabára stále viac a viac do útrob hory. Zrazu za sebou započul akési šramotenie. Spoza jedličky naňho vybehla alpa Lesana. Áno, bol to upír. V tom istom momente sa lesom začalo ozývať mňaukanie. Paladin Mr.Cat sa tak veľmi Lesany zľakol, že mňaukanie pokladal za signál záchrany. Rozbehol sa a následoval tento zvuk.
Ako tak bežal, smerom mňaukaním určeným, splnili sa obe jeho priania. Striasol sa alpy a zároveň opustil strašidelný les. Pred ním sa zjavila kamená jaskyňa v tvare vyrezávanej dyne. V jej vnútri plápolala vatra. Vedľa vatry sedel kocúr ladený do bielo-hnedo-čiernej farby. Už na prvý pohľad bolo na ňom niečo zvláštne, výnimočné. Jeho oči boli dvojaké a mŕtvolne matné. Akonáhle vstúpil do jaskyne, kocúr sa pohol a paladin za ním inštinktívne pokračoval. Kocúr ho doviedol až k miestu, kde malý kúsok osvetľovala polárna žiara presvitajúca cez strop jaskyne a posadil sa. Vzápätí prišla ďalšia mačka a sadla si blízko neho. Vtedy si paladin všimol otvoru v kamennej stene a tam boli uložené dva meče. Každý vyzeral úžasne a pred nimi boli položené menovky ako v nejakej galérii: Aurora a Babu.

Zobudil sa v izbe, v ktorej pôvodne zaspal. Všetko bolo ako predtým, akurát vedľa jeho postele sa nachádzali dva meče zo sna. Nemal však čas nad tým uvažovať, energické klopanie na vchodové dvere bolo rušivé a dôležitejšie. Keď ich paladin otvoril, objavil deti pýtajúce sladkosti. Zasmial sa a obdaroval ich tými najchutnejšími bonbónmi.


Obrázok:
babu a aurora borealis.jpg
 

DeletedUser17864

Hosť
Meno predmetu: Prsteň Kráľa Vlkodlakov
Vlastnosti: Zvýšuje útočnu a obrannú silu o 85% všetkým jednotkám ale znižuje morálku o 50% a štastie o 15 %.
Príbeh:Jedného krásneho pokojného dňa, keď skončila vojna, sa Paladin vydal na prechádzku okolo Kráľovstva. Išiel sám, pretože bolo ráno a každý ešte spal, samozrejme okrem hliadky. Ako tak kráčal, zrazu uvidel opustené dieťa. Podišiel k nemu a spýtal sa ho čo tu robí. Povedal že hľadá medailón svojho otca, ktorý stratil. Paladin bol ochotný a šiel s ním hľadať. Povedal mu že zrejme ho stratil niekde v lese keď utekal pred vlkolakmi. Tak išli do lesa. Bola tam tma a strašne chladno. Našli nejakú dieru, asi skrýšu vlkolakov. Vydali sa tam. Zrazu uvideli ten medajlón, a okolo neho 5 vlkolakov. Paladin chytil chlapca a začal utekať, ale chlapec ho zastavil a podal mu niečo do ruky. Bol to prsteň. Povedal mu že je to prsteň Kráľa vlkodlakov, ktorý ukradol keď naňho zaútočili vlkodlaci. Nakoniec mu povedal pravdu, že vraj ten medajlón nestratil ale tí vlkodlaci mu ho ukradli a on im pri tom nenápadne ukradol prsteň a že vraj ten prsteň má veľkú moc, a že vraj chcel ísť po ten medajlón sám ale že aj s prsteňom je slabý, a že keď mu pomôže získať ten medajlón, tak mu daruje ten prsteň. Ten medajlón je jediné čo mu zostalo po rodičoch. Paladin si nasadil prsteň a zrazu cíti tú silu ktorú má ten prsteň. Skočil do tých vlkolakov a bez použitia meča rozdrtil tých Vlkolakov. Zobral medajlón a rýchlo s chlapcom odišli preč. Chlapec nakoniec zostal u Paladina v dedine a Paladin sa o neho staral ako o vlastného syna. Ale Paladin po roku zomrel kvôli častému používaniu prsteňa. Chlapec sa stal nový Paladin a užíval prsteň s rozumom.
 

DeletedUser

Hosť
smk.jpg
CEPOSMRŤOKOS

Táto strašná zbraň, je vlastne multifunkčnou zbraňou. Jej hlavnou a najväčšou funkčnou časťou je strašlivá ozubená kosa, z čierneho kovu. Majiteľovi tejto zbrane stačí len jeden švih smerom k nepriateľskej armáde a nepriatelia sediaci na konských chrbátoch ktorý sú v jej čarovnom dosahu ostanú o hlavu kratší. No to nieje jej jediné využitie. Je to hlavná súčasť, s ktorou sa dajú kombinovať niektoré zbrane z Paladinovej zbrojnice, ktoré doteraz našiel. Na opačný koniec kosiska (držadla) sa dá pripojiť CEP, KOPIJA,HALAPARTŇA. Pripojením týchto zbraní sa sídce účinok (%) každej zníži, no i tak ostáva strašlivou a skoro neporaziteľnou.
Avšak jej využitie neslúži iba k útoku. Ak sa použije v kombinácii so štítom, (nenachádza sa ešte v ponuke zbrojnice,takže námet na ďalší Paladinov predmet, ktorý musí nájsť) obrana všetkých brániacich jednotiek sa zvýši.

Paladinov prapraprastrýko túto strašnú zbraň našiel úplne náhodou, keď sa dopočul o legende o čarovnom štíte, ktorý ochráni všetky pešie jednotky pred útokmi nepriateľa a vydal sa ho hľadať. Ako tak na svojich cestách cválal na svojom lesklom čiernom žrebcovi po piesčitej pláži Krvavého mora, z jeho vôd vystúpil obrovský morský drak. Príšera v podobe Obrovského hada s krídlami ho vydesila, no zachoval si duchaprítomnosť, vzpriamil sa v strmeňoch a okamžite ťal !!! Keď však chcel mŕtvej príšere vyrezať jazyk, ktorý vraj dodáva nesmrtelnosť bojovníkom, našiel pod ním zaseknutý predmet, o ktorom nevedel, k čomu slúži. Zubaté ostrie z nevídane lesklého čierneho kovu naznačovalo, že to nieje obyčajná kosa. Až pri výskume v kováčskej dielni sa zistilo, čo v sebe CEPOSMRŤOKOS ukrýva...
 

DeletedUser17099

Hosť
Názov predmetu : Prsteň temna
Vlastnosti predmetu : Ak je paladin vyzbrojený s predmetom Prsteň temna tak prichádzajúci útok nie je vidieť ale vojsko bojuje 50% silou a účinky sú aktívne v čase od 22:00 do 4:00
Príbeh : V dávnych dobách žili dvaja králi. Kráľ Perteus a kráľ Nord. Raz v bitke pri hore Nop kráľ Nord zabil Perteusovi syna a tak začala neskutočná nenávisť voči Nordovi.
Perteus vyslal poslov aby mu našli Mága a tak sa aj o 2 roky stalo. Perteus chcel aby mu Mág vytvoril prsteň z ktorým ho Nord a jeho vojsko nezbada a keď taky prsteň mu dá urobí z neho kráľa. O 2 mesiace mal kráľ Nord oslavu narodenín a vtedy prišiel kráľ Perteus zo prsteňom a vojskom využil že ho nevidia a moment prekvapenia a tak porazil kráľa Norda
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore