Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser9863

Hosť
tak isto mam otazku.. nikde nei napisane dokedy sa da hlasovat... Takze sa teoreticky da hlasovat az vlastne do zaciatku zapasu?
 

DeletedUser9863

Hosť
pytam sa lebo neviem aku formu maju rusi a ci nehodou neccem byt prehnane motivovanny ze dam na slovakov :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Hold on, hold on... Pred tým to bolo inak... Možno to bude tými rokmi, ale predtým sa dávali asi prémiové body, nemohli by ste v tomto prípade zohľadniť hráčovu situáciu a vyhovieť mu, keďže toto je prípad zo skupiny kurióznejších? Lebo ja sa nechystám začať svet 32, možno mi víde čas až na 35, neviem ako mi to život zariadi... Prosím
Pravidlá súťaže sú už stanovené, ceny neplánujeme meniť.

tak isto mam otazku.. nikde nei napisane dokedy sa da hlasovat... Takze sa teoreticky da hlasovat az vlastne do zaciatku zapasu?
Ankety budú uzatvorené pred zápasom, približne 5-15 minút predtým (podľa toho, ako sa moderátorom podarí), takže si to na poslednú chvíľku nenechávajte :)
 

DeletedUser

Hosť
Aby ešte nevyhrali Američania alebo Švédi :D Alebo aj Česi no :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak včerajší zápas Česko - Švédsko bol top :D Infarktové stavy, krásny prienik Jágra, prehrávanie, vyrovnanie, vyhrávanie, vyrovnanie a prehra po nájazdoch :D Ten zápas mal všetko čo má hokejový zápas mať :D
 

DeletedUser14084

Hosť
Áno,nádherný zápas medzi Čechmi a Švédmi.Reklama hokeju. :) Ale dnes to naši musia dať!!! :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak musíš je veľký pán, nemusíš ešte väčší, ale dúfam že naši predvedú výkon z 2004 keď sme ich rozobrali 8:0 a nie výkon z Kolína 2010 keď nás rozobrali oni 6:0 :D :D :D
 

DeletedUser14084

Hosť
Chcem sa opýtať.Keď tipnem výsledok 4:3 a zápas skončí 4:3 po predlžení pre ten tím,čo som tipoval,tak ten tip je platný ale nie?
 

DeletedUser16190

Hosť
preco nasi hraju len ked im tecie do topanok? :D bartovic,bliznak a sersen...zamknut ich zajtra na hoteli a odomknut po skonceni MS :)
ps.lasak je skvely spolukomentator :D
 

DeletedUser16714

Hosť
Piťo mal by si zobrať hokejku a ísť ty hrať ,určite by sme boli majstri s takým hráčikom ako si ty :)
 

DeletedUser16190

Hosť
ja nevravim,zeby som bol lepsi :) ale su hraci,ktori by boli :) a som zvedavi koho vyradia ked pride tatar,jurco :)
 

DeletedUser16714

Hosť
Pozri ja len mám v povahe nekritizovať niečo čo nedokážem lepšie a taktiež netvrdím,že výkon každého bol optimálny. Takže ani nevyvraciam tvoj názor ,ale turnaj je ešte len na začiatku a ja verím,že tie výkony pôjdu hore. Nemáme veľkú hráčsku základňu a musíme experimentovať s tým čo máme i ked možno niektorí možno až tak herne na to nemajú a ohľadom Tatara si myslím,že Tatar tam bude lepší než väčšina z tých chalanov ,ale to je jedno nedovolím si tvrdiť koho vyradí z kádra, necháme sa prekvapiť.
Zajtra verím trojbodový zisk :)
 

DeletedUser16190

Hosť
mame,nemame...mame voju extraligu,10timov,vsade nejaky dobry hrac...ci poprad,bystrica,nitra,kosice,zvolen...mohol aspon na ten uvod pripravy nejakych hracov pozvat...na to ta priprava je...na skusanie...experimentovanie...no...aby sa nepovedalo,tak zobral janosika...co sa tyka tatara a jura...tiez bude zalezat,ako budu poskladane utocne trojky...vies...je to timova hra...a sam jeden hrac nezmoze nic...musia hrat vsetci co su na lade...ale keby to kazdy bral ako ty...tak uz sme niekde v C kategorii :D kritika je dolezita...
 
Hore