Diskusia Diskusia k súťaži

DeletedUser2

Hosť
gooly.png


Priestor pre diskusiu, otázky a fandenie :)
 

DeletedUser16190

Hosť
natipovane vsetko :D kukam ze niektori veria slovakom :D ale s touto zostavou...slovanistou im treba...co beznadene posledny skoncili...tak tam asi kvalita nebude...nehrali vyse stvrtroka...tyh par zapasov nepomoze...a tych par z nhl...nas nespasi...a myslim...ze budu NiNiNiNiNi hrat :D strasne zla zostava...obrana ako tak sa da...ale utok...des a hroza...brankari...dobre...len boze chran aby sa konrad nedostal do brany...ale snad nie :)
 

DeletedUser16714

Hosť
Príprava za posledné roky ukázala ,že vieme hrať diametrálne odlišne. Nestalo sa raz,že ked vyšla príprava nevyšiel turnaj a taktiež aj naopak. Takže ja našim fandím ,netvrdím ,že sme neporaziteľní ale verím,že sa dokážu vyhecovať dobrým výsledkom .Ale tak uvidíme až na turnaji ,pred a cez turnaj je veľa kritikov ,odborníkov ,trénerov ,hokejistov ktorí by to zvládli lepšie tak sa nechajme prekvapiť ,hádam sa podarí dobrý výsledok :)
 

DeletedUser16190

Hosť
podla mna je zle namiesany tim...su tam aj dobry hrai...ale pride jedna formacia,zahra perfektne...pride druha a za 2 striedania chyti 3 goly...a mozu sa hecovat,ked na to nemaju...tiez im fandim,ale stojim pevne na nohach :D
 

DeletedUser17423

Hosť
tych par z nhl...nas nespasi...a myslim...ze budu NiNiNiNiNi hrat :D strasne zla zostava...obrana ako tak sa da...ale utok...des a hroza...brankari...dobre...len boze chran aby sa konrad nedostal do brany...ale snad nie :)

konrad hút? :D ale nie sak utok podla mna v pohode len tan chara chiba ci uz ho tam dali? ani neviem ak vihrame pude paráda ak nie svet sa pre to nezrúti :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ja by som to povedal tak keď sme vyhrali striebro tak tiež neboli tam samé hviezdy povedzme to takto bol tam chára mal by prísť aj teraz bol tam šatan tak ten už skončil Handzuš sám priznal že nie je vo forme síce by sme ho tam radi videli potom kopecký on tam je a koho ešte beriete ako hviezdu je ako na vás. Ale zato máme hokejistov ktorý vedia hrať sú mladý a chcú dokázať čo v ních je pozrite to tak kto poznal pred MS v hokeji 2012 hudaček, tatar, Jan laco a veľa dalších a teraz ich pozná asi každý to sa môže stať vždy takže to sa nedá vitipovať čo z ních víde uvidíme čo dokážu :)
Myslím si že všetci sú dobrý takže netreba im dať košom keď nie su slávny ako iný
 

DeletedUser

Hosť
JA si osobne myslím že po príchode Haláka do repre sa Kondrád nedostane ani na ľad :D Halák bude naša jednotka, dvojkou bude Laco, Trojka bude Hudáček. A možno sa budú naši brankári striedať po vzore Američanov, ktorí tiež furt menia brankárov. Osobne by som však bol rádšej keby Halák postúpil do bojov o Stanley Cup, odchytal parádny zápas, no nevyšlo im to :/

A k tej našej hre, pán tréner to mohol poskladať radšej tak, aby sme boli zameraný na defenzívu (Tak sme získali Striebro) - dobrá koordinovaná obrana, rýchle protiútoky. Máme skvelých brankárov, výborných obrancov, ale v útoku to moc nejde. Príliš si komplikujú cestu cez modrú čiaru. Ak si vezmete hru iných tímov, jeden vedie puk do pásma, ďalší dvaja idú s ním po čiarach a má komu prihrať alebo posunie puk do druhej vlny - viď zápas USA - SVK na ZOH 2014 v Sochi, keď sme dostali 7:2 tuším, tam nám to ukázali :D
 

DeletedUser16190

Hosť
praveze obrana sa da...ale ten utok...to tak pokaslal...xy hraov zo slovana...neznasam slovan...ale zas,objektivne...pozrime nato...hrai,ktori vo svojej sutazi KHL skoncili POSLEDNY Z POSLEDNYH,NAJSAMPOSLEDNEJSI...dostavali na NULU...sezonu skoncili v JANUARI...sutazne nehrali skoro POL ROKA...a on ich natrepe do REPRE...zosalel???tak su to na nic hraci...teraz dlho nehrali...tych par zapasov je nic...keby ich dal do stvrtej formaie ze 5min na zapas...ta ber cert...ale toto nie...esteze handzus nesiel...aspon si priznal ze je stary a na to nema...to sa mi na nom jedine paci...a presilovky chce hrat na 4och utocnikov...to bude,ked budeme chytat goly v presilovke...ale co uz...mozno na buduce :D ale fandim,mozno sekera vystreli :D :D :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
co máš proti slovanistom áno ani ja ich nemusím ale zato že mali zlú sezónu v KHL tak to neznamená že sa im nebude dariť v repre a pozri na Jaromíra Jágra koľko má rokov a že je asi najlepší hráč českej reprezentácie a patri medzi top hráčov sveta takže starší neznamená horší ale skúsenejší len je na hráčov ako to zoberú a aký štíl hrajú či rýchli alebo pomaly a technicky
 

DeletedUser

Hosť
Tak Hanzuša je škoda že nešiel na MS. Je jeden zo Slovenských najlepších centrov, dokonca by som povedal že patrí medzi svetovú elitu. Aj v NHL bol v každom oslabení na ľade, vedel vyhrávať dôležité buly, čo dokazoval i v tejto sezóne. Aj keď má svoj vek, stále je dobrý. škoda, rád by som si ho pozrel na MS. Čo sa týka Slovanistov - hrajú v KHL, skončili posledný, ale tam je iná konkurencia, oni mali rozpočet na h*vno ale tí čo tam hrali, tak musia niečo vedieť. Do KHL sa nedostane hocikto...

Ps. Vyjadrím sa aj k Jaromírovi Jágrovi - je v top 5 strelcov gólov v NHL, darmo má 43 rokov, je to hrajúca legenda. Veľmi som mu držal palce nech postúpia do Play Off, ale aspoň mu budem môcť fandiť na MS v Česku :D Je to jeden z lídrov tímu a elitný útočník ktorého je ťažké odstaviť od puku a keby že nehrá tých pár sezón v KHL tak by už zrejme mal najviac gólov v NHL a aj bodovo by bol oveľa vyššie :D Kto vie, možno že to vydržý ešte pár rokov a bude číslo 2 v historických tabuľkách :D
 

DeletedUser16190

Hosť
petsu,vsetko co najdes :D zlu sezonu a teraz zazrane budu hrat lepsie :D :D :D :D tak asi hej...(ironia) ked skoro pol roka bez sutazneho zapasu...jagr je kus ina uroven....

arthas,ty si pobavil :D svetova elita?handzus?kolko hracov zo svetovej elity bolo oznaenych za najhorsiu investiciu sezony v nhl?to asi iba hrdina handzus,hanbu iba robil...a presne,teraz je este aj stary...nemozte porovnavat neporovnatelne,jagra radia v nhl do top,handzus?oznaeny za najhorisu investiciu sezony...na MS si ho pozriet?no...na ms nepiska konc...najprv ho musia naucit sebakontrole...vies,tam mu nebudu tolerovat buchanie hokejkou o mantinel,ze "misko,kludnejsie,nebuhaj tak" tam ho NiNiNiNiu 10min osobny trest a ani sa z nim nebavia :) a o lad po preruseni hry a zacne sa rozhukavat po zimaku,nebude z toho najazd pre jeho tym,tak isto 10min osobny trest,za debilizmus :) :) :)

slovanina konkurencia...jaj ved hej,sak co su to MS,KHL,tam je to kvalitnejsie :D :D :D no,skoncili posledny...to dokazem aj ja sam a nemusim mat ani 28clenny kader,postacim si sam na taku priecku :P a neviem nic :) :) :)
 

DeletedUser16363

Hosť
Chcem sa opýtať. Ak nie som zaregistrovaný na žiadnom svete, ale účet mám stále aktívny, tak mi budete môcť v poriadku dodať prípadné prémiové dni a ja sa potom ked dostanem chuť na DK prihlásim na svet a budem môcť využiť tie prémiáky? Albo sa mám prihlásiť na svet a ptm jednoducho zrušiť svet a prémiáky mi posotanú na účte a zaregistrujem sa na svet ktorý budem chcieť hrávať?
 

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
232
Chcem sa opýtať. Ak nie som zaregistrovaný na žiadnom svete, ale účet mám stále aktívny, tak mi budete môcť v poriadku dodať prípadné prémiové dni a ja sa potom ked dostanem chuť na DK prihlásim na svet a budem môcť využiť tie prémiáky? Albo sa mám prihlásiť na svet a ptm jednoducho zrušiť svet a prémiáky mi posotanú na účte a zaregistrujem sa na svet ktorý budem chcieť hrávať?
Prémium sa dáva do inventára, takže je treba mať niekde účet. A keďže sa veci z inventára nedajú presúvať, získaš z nich viac ak ti ich pridáme na účet, kde aktívne hráš. Teraz sa otváral svet 32, tak môžeš skúsiť ten :)
 

DeletedUser16363

Hosť
Prémium sa dáva do inventára, takže je treba mať niekde účet. A keďže sa veci z inventára nedajú presúvať, získaš z nich viac ak ti ich pridáme na účet, kde aktívne hráš. Teraz sa otváral svet 32, tak môžeš skúsiť ten :)

Hold on, hold on... Pred tým to bolo inak... Možno to bude tými rokmi, ale predtým sa dávali asi prémiové body, nemohli by ste v tomto prípade zohľadniť hráčovu situáciu a vyhovieť mu, keďže toto je prípad zo skupiny kurióznejších? Lebo ja sa nechystám začať svet 32, možno mi víde čas až na 35, neviem ako mi to život zariadi... Prosím
 
Hore