Zdielanie príkazov (Vid vedenie - kmeň-členovia.)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Síce táto možnosť asi zas prispeje k neférovej hre ak sú vo vedení taký hráči ale zas na druhej strane zlepší to prehľaď vedenia. Ide o to že ak máš premium vidno cez náhľad všetky tvoje príkazy. Môj návrh znie že ak! (podotýkam) povolí člen kmeňa vedeniu vidieť jeho vojsko kde ide ... (niečo ako teraz zdielanie príkazov ale to by bolo zdielanie prikazov vedeniu) tak by vedenie v členoch (podľa mňa do prava od zástupcov) malo také niečo ako náhľad vojska. Ak by nato klikol uvidel by presne kde posiela podpory a kde útoky. Tak tiež by bolo veľmi fajn ak by tam bol filter teda ako keby si bol na zástupe. Takto vedenie keď chce skontrolovať ... nemusí pýtať zástupy ale takto jednoducho a chytro to majú prehľadnuté:) Myslím si že bolo by to skvelé ale kľudne si nechám poradiť:) Určite by som sa potešil keby to bolo v novej verzií:D A ešte myslím si že právo by mohol nato mať buď osobitné alebo vodca a zakladateľ:)

Za pochopenie ďakujem s pozdravom petsu
 

DeletedUser535

Hosť
Ono, ak povolíš zdieľanie svojich príkazov "členom" rady ale i "rádovým" hráčom, kliknutím na nejakú dedinu, uvidíš priebeh vojska od hráča ktorý ti dal zdieľanie.

Pre lepšie pochopenie, ak ti hráč dá povolenie na zdieľanie a vieš že má na konkrétnu dedinu útočiť, uvidíš to v príkazoch na danú dedinu (uvidíš čas dopadu, a ako veľký je daný útok a či obsahuje napríklad šľachtica). Samozrejme je to pre hráčov s prémiovým účtom.

Tým pádom nápad, ktorý máš na mysli svojím spôsobom v hre je.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ja o tom viem že také je preto by to nemal biť nejaký problém to už dať aj takto keď už to je jak je:D Rozdiel oproti zdielaniu čo je teraz by bol že v kmeni by si vedenie mohlo pozrieť každý kto povolí celé jeho príkazy teda zhrnuté kde čo koľko.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore