Diskusia Záchrana kráľovskej rodiny

DeletedUser

Hosť
Caute :D kedze som novy na dk mam otazočku tj ked skončí event rodina odíde cize sa neoplatí si odkladať ich na neskor ale rovno ich pouzit a tak :D ak správne chapem
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Po skončení udalosti všetko s ňou spojené zmizne, aj bonusy, aj "odložení" princovia :)
 

DeletedUser

Hosť
Mam pár otázok : Inac to na deň su iba 2 úlohy ? Vyriešil som 2 a nic nenaskakuje :D Uz zabijam 2. Priseru a mam 22% verbovanie rýchlejšie :D posilenujete clenov ? Ci ani ne ? A este mozem pouzit 2 clenov naraz ? + platia pre vsetky dediny ?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Nové úlohy pribudnú ďalšie dni. Udalosť bola spustená 12:00, takže približne v tom čase by mali pribudnúť aj nové úlohy :)
Čo sa týka členov, vždy môžeš mať aktívneho iba jedného, ten platí pre všetky dediny.
 

DeletedUser3531

Hosť
Keď mám aktivovanú premiovú funkciu na produkciu surovín, čo sa stane keď aktivuje kráľovnú na zvýšenú produkciu?
 

DeletedUser8995

Hosť
Bude Tvá produkce navýšena ještě o tolik %, kolik Ti královna dá..
 

DeletedUser

Hosť
ALOHA ALL :O

Novinkam sice neholduji, ale prozkoumala jsem statecne jeskynku a pustila se do boje s priserkami :)
Zajimaji me ty bonusy - hodily by se pri dobyjeni dalsi vesnicky ;)
Tak uvidim :)
 

DeletedUser

Hosť
Uz jste nekdo zabil priserku ???
Ja celej den posilam vsechno mozny do jeskynek, uz jsem z toho hrbata....a furt nic, fnuk :(
 

DeletedUser

Hosť
Ja uz zabil asi 5tu :) stačí to len pochopiť :) ľahké aspon pre mna

Ale mam navrh do budúcna :D : mohlo by byt toľko izieb kolko je clenov a striebro by sa používalo iba na predĺženie účinku a ked nájdeš 2 rovnakých tak ich akoby zlucis a zvýši sa percento
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser17485

Hosť
čo sa stane, ak už nemám voľnú izbu pre ďalšieho člena kráľovskej rodiny? Nič nedostanem?
 

DeletedUser

Hosť
Vzdavam honbu za pokladem :)Dnes na nejblizsi jeskynku poslano 5x sekera, 1x kopi, 1x LK.Uz je mi jasne, ktery ze to bojovnik si poradi s priserkou, lec me pres mobil tato jednotka ani za mak nejde odkliknout :((((Pritel kdyz videl jak tady "vergluju" s displejem, tak mi pujcil dotykove pero, ale proste to nejde odeslat ani s tim...Mam dnes za sebou navstevy dvou stredovekych krypt a 200 mumii nazivo, tak musim ozelet, ze DK hraju jen pres mobil, tudiz budu o urcite funkce ochuzena :)
 
Hore