Nová verzia Verzia 5.4

Páčia sa vám zmeny?

  • Áno

    Hlasy: 92 82,1%
  • Nie

    Hlasy: 20 17,9%
  • Áno

    Hlasy: 92 82,1%
  • Nie

    Hlasy: 20 17,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    112
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť
Vážení hráči, hra bola aktualizovaná na verziu 5.4.



Novinky:


- Možnosť vytvoriť anketu v kmeňovom fóre


- Akonáhle je v hlavnej budove dostatok surovín na výstavbu, je možné začať stavať ihneď, bez nutnosti obnovenia stránky


- BB kód [report_display][/report_display], sa dá vkladať už aj pomocou ikonky v paneli BB kódov


- Ak hráč stratí svoj prvý kostol, môže ho znovu postaviť, aj keď už má inde postavené normálne kostoly


- Barbarské dediny bojujú vždy so 100% vierou


- V náhľade dediny sa teraz zobrazia všetky útoky, ktoré smerujú na danú vlastnú dedinu (potrebný Prémiový účet)


- Počet pozretí zverejnených oznámení sa nezvýši, ak si ho pozrel tvorca verejného oznámenia





Opravené chyby:



- Hráči už nemôžu raziť mince, ak nie sú splnené požiadavky na budovu Panský dvor. Napríklad ak je vaša kováčska dielňa na stupni 16, nemôžete v tej dedine raziť mince.


- Za určitých okolností boli prichádzajúce útoky niekedy zobrazené v zlom poradí.


- Zobrazenie rozšírenia budovy nebude zobrazené, ak nie sú splnené požiadavky na rozšírenie. Napríklad hráč má kováčsku dielňu a jeho kasárne boli zničené iným hráčom, nebude teda možné rozšíriť kováčsku dielňu, až kým zase nebudú na ňu splnené požiadavky.


- Pri presune Paladina nebol zobrazený žiadny text, napríklad v prehľade útokov.


- Oprava prezerania svetov v štatistikách


- Pri zaškrtnutí funkcie "Zobraziť všetky budovy" a po následnom odchode zo stránky, napr. pomocou funkcie späť, nebolo toto zaškrtnuté


- Zoznam posledných 10 oznámení v náhľade dediny nebol zobrazený za určitých okolností chronologicky


- Oprava zobrazenia kapacity vojenských jednotiek



S pozdravom DK Team.
:kocky:
 

DeletedUser

Hosť
no vsetko je fajn ale to s tou kovacskou dielnou a razenim minci sa mi nepaci ..nastastie to prislo skor ako som si zacal burat kovacsku dielnu v obrannych dedinach koli zvyseniu kapacity sedliackeho dvora..
 

DeletedUser

Hosť
- Hráči už nemôžu raziť mince, ak nie sú splnené požiadavky na budovu Panský dvor. Napríklad ak je vaša kováčska dielňa na stupni 16, nemôžete v tej dedine raziť mince.

toto mi trochu vadí :D mal som vo zvyku dediny (v bezpeči v strede kmeňa) využívať ako obranné a búrať kovarnu na 10(kôli TK), aby som uvoľnil SD a zvyšoval si morálku pri útokoch (kedže kovárna dáva dosť bodov) na iných hráčov a zároveň tým znižovať morálku silných hráčoch pri útokoch na mňa.
Ale tie ankety ma fakt potešili :dobre:
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa tie zmeny páčia, hlavne tá anketa, BB kód report dlho som sa čudoval čo tam ešte nie je:) ten mi tam chýbal
 

DeletedUser

Hosť
dobre

je to super najprv som tomu nerozumel ale potom som to pochopil :yuhuu:


teraz sa bude uz lepsie hrat :Pravyhrac::cool:
 

DeletedUser

Hosť
verzia

hm, myslim ze potencial premioveho uctu nie je uplne vyuzity, ale to dava priestor na nove zlepsovanie:D no a zmeny skor neutrálne...ale sak neva... akurat že ankety budu teraz velmo v oblube, zatazovanie fora, stale tam bude novy prispevok, ale s tym sa budem musiet naucit asi zit...vela stastia v hre prajem
 
Naposledy upravené moderátorom:

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
to je na vkladanie reportov.. keď zverejníš oznámenie, tak je tam také dlhé číslo.. a to číslo vložíš do toho BB-kódu
 

DeletedUser

Hosť
ale veĎ ja to robím tak že skopčím ten link a dam to url tak na čo je toto dobré? veĎ to je to isté nie?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
no zobrazí ti to zverejnený report (napríklad na fóre) ako obrázok (s možnosťou kliknúť napr. na meno útočníka)
 

DeletedUser

Hosť
áá tak diki to som nevedel
a môžeš to tu premazať som to tu zaspamoval...
 

DeletedUser

Hosť
[report_display]6b07d5fdf2663fccaed010580daea382[/report_display]

BB kód
Číslo reeportu
 

DeletedUser

Hosť
musis mat kovacku dielnu na 20 a hlavnu budovu tiez na 20 trhovisko na 10 a bude sa ti dat
 

DeletedUser

Hosť
no prave to je uplna ******** ja som kedysi bural kovacsku v nektorych dedinach az na 5.stupen a teraz by som bol v peknom pruseri :D

uz nastastie dediny az tak neburam :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Zamykám, myslím že to tu je už zastaralé, vyjadriť ste sa mali čas doteraz :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore