Herná udalosť Príšera z temnej hory (2022)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
204

Príšera z temnej hory


Milí hráči,

vitajte naspäť v hernej udalosti Príšera z temnej hory. V tejto udalosti máte za úlohu ovládať odvážneho dobrodruha a viesť ho na jeho ceste smerom k vrcholu temnej hory, kde ho čaká súboj s príšerou. Udalosť začne 13. januára a potrvá 4 dni.

Začiatok: 13. 1. 2022 o 14:00
Koniec: 17. 1. 2022 o 14:00
Udalosť nebude spustená na svete 73.

Novinky (2021)

Zmeny, ktoré boli v udalosti urobené naposledy:
  • Potýčky, ktoré obsahujú časť výzbroje, sú odteraz označené oranžovým mešcom.
  • Tiež sme znížili výdrž potrebnú na boj s príšerou.
  • Za prvých 12 prekonaných potýčok získate každé kolo predmet, ktorý nie je k dispozícii v obchode pre udalosť.
  • Pokrok sa vynuluje každých 24 hodín, kedy bude k dispozícii nový predmet.
Cesta hrdinu

Váš hrdina začne na úpätí hory a môže sa rozhodnúť, ktorou cestou sa vydá na vrchol. Každá ikona predstavuje potýčku, ktorú je treba prekonať. Každá potýčka vyžaduje určité množstvo výdrže, ktorú je treba na jej prekonanie využiť. Keď hrdina prekoná danú potýčku, postúpi vo svojej ceste vyššie a odomkne okolité ikony. Každá prekonaná potýčka vám prinesie krištále.

Krištále môžete využívať v obchode pre udalosť a nakupovať za ne mocné predmety. Hrdina môže počas púte nájsť aj rozličné časti výzbroje, ktorá mu umožní získavať z potýčok lepšie odmeny. Ak hrdina dosiahne vrchol a porazí príšeru, získa za jej zabitie krištále a hora sa resetuje. To znamená, že budete mať k dispozícii novú horu s ťažšími potýčkami, ale nájdená výzbroj vám zostane.


Múdry dobrodruh-hrdina sa musí rozhodnúť, či chce putovať rovno na vrchol, aby získal vyššie odmeny rýchlejšie, alebo obetovať čas na jednej hore a získať všetky časti výzbroje ešte predtým, než sa presunie na novú horu.

Mocná výzbroj

Výzbroj, ktorá zostala po menej šťastlivých dobrodruhoch, môžete nájsť na temnej hore v potýčkach, označených oranžovým mešcom. Existuje šesť častí výzbroje: meč, prilba, brnenie, rukavice, opasok a čižmy. Každá časť môže mať štyri stupne vzácnosti. Výzbroj na vyššom stupni vzácnosti prinesie hrdinovi viac krištáľov, avšak jej získanie potrvá dlhšie. Vzácnosť výzbroje sú označené farbami zelenou, modrou, červenou a fialovou, pričom fialová je najvyššia. Vyšší stupeň vzácnosti nájde hrdina len vtedy, keď už vlastní predchádzajúci stupeň. Číslo pod časťou výzbroje ukazuje bonus, ktorý hrdina získa, keď prekoná nejakú potýčku.

Vzácne krištále

Krištále, ktoré hrdina nájde počas dobrodružnej cesty, môžete vymeniť v obchode pre udalosť za vzácne predmety, ktoré pomôžu vám a vašej dedine. Predmety získané za krištále v priebehu udalosti zostanú vo vašom inventári aj po jej skončení. Za prvých 12 potýčok získa váš hrdina v každom kole predmet, ktorý sa nenachádza v obchode pre udalosť. Pokrok sa vynuluje každých 24 hodín, kedy bude k dispozícii nový predmet. Keď sa udalosť skončí, budete mať ďalších 24 hodín na to, aby ste minuli zvyšné krištále v obchode pre udalosť. Ten sa potom zatvorí tiež, krištále budú odobrané a herná udalosť sa definitívne ukončí. Upozorňujeme vás, že presun na svet Casual vaše krištále ani pokrok v udalosti nepresunie.
Vyrazte na vrchol a porazte príšeru!

Takisto nám prosím napíšte svoje postrehy a názory, určite nás zaujímajú:
> DISKUSIA K HERNEJ UDALOSTI


Veľa úspechov vám praje
váš DK Tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :