Prémiový trh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser18182

Hosť
Môj návrh pozostáva z jednoduchej úlohy a to zrušenie prémiového trhu.

Táto novinka maximálne devastuje predstavu o free browser hry, kde si v podstate nepriamo nakúpite suroviny, vďaka čomu je začiatok hry pre no-liferov ktorý vrazia do hry aj posledný cent jasná výhra.
Chápem aj možnosti pre iných hráčov (raz kúpiš a ak hospodáriš máš stále a pod. situácie) ale týmto sa vlastne úplne zbúrali prekážky, ktoré stavali samotný hráči v podobe skúseností a súdržnosti. Už zrýchlenie ťažby tieto bariéry zmenšovali ale nebolo to nič v porovnaní s týmto.
Teda uvediem príklad ak by niekto čistý nováčik bez vlajok a PB (vlajky sú tak isto veľká pomoc ale získavajú sa aj normálnou cestou nie len pay to win) a vedľa neho niekto, kto má nakúpených kopu PB. Nastolím situáciu, ktorú som nedávno zažil. Začali v ten istý deň na začiatku sveta a po 5 dňoch kedy skončila začiatočnícka ochrana mal nováčik 350 bodov a armádu a počte 200 v obyvateľstve. 2. hráč má 1200 bodov a približne 800-1000 jednotiek v obyvateľstve. Nastáva otázka AKO SA MÁ DANÝ HRÁČ ZABAVIŤ A UBRÁNIŤ ?? Len jedna odpoveď nie je to možné takmer ani vtedy ak mu pomôže 6 hráčov naraz.

Prosil by som o vyjadrenie - máte rovnaký pocit alebo iný názor ?
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ono zrušiť to nezrušia a ak nastanie takáto situácia tak je asi naj čo najskôr začať odznova. Šancu proti nemu nemáš aj keď si dobre zbrojil teda jedine ísť od znova nájsť si kmeň a potom ho zničiť. Sice je pravda že nemá na takého hráča nik sám ale kmeň na neho má,a nato slúži.Teda či dal do toho miliony a či nie aj tak kopu topkárov na začiatku sa konca nedožijú lebo spolupracujúce kmene kde sú skúsený hráči ich zničia...
 

DeletedUser18182

Hosť
Chápem že v podstate nemáš šancu ale príde mi to maximálne nespravodlivé a v podstate si zo svojich reklám a stránok môžu stiahnuť slovo free a nahradiť to pay to win pretože to takmer úplne stráca význam ako strategická hra.
Jedno čo treba uznať nie je to až taký štandart ako v NiNiNiNiNiNiNie kde si dajú nakúpiť suroviny priamo a okamžite do ktoréhokoľvek mesta to už je absolútne prehnané
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Našťastie táto hra ešte neni pay to win. Dá sa vyhrať aj bez peňazí treba partiu nie peniaze. Skôr by som povedal že v tejto hre vyhráva ten kto má najviac času nato. Ďalšia vec na tom trhu je že nekupuješ od hry ale od hráčov teda furt tie pb su u hráčov a nedostane ich INNO čo je podľa mňa veľké +. Spravodlivé to nie je ale ak chceš hrať bez pb v takomto prípade sa musíš stiahnuť lebo v takej fáze nemáš šancu jedine s kmeňom... Alebo si zarobiť (resp:kupiť) a zvádzať s ním boj. Vidíš ak ťa naštve kupíš si pb aby si konkuroval a INNO môže oslavovať že takto zarába:D Ale na iné hry táto ešte nie je až tak pay to win:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore