Ocenenia- návrh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16971

Hosť
Zdravím, nebolo by fajn, keby sa k denným oceneniam pridali aj ocenenia za druhé a tretie miesto?

Vždy predsa každého naštve, že skončí druhý, tak takto by z toho tiež niečo mal a tiež by sa to rátalo do úspechov.

Taká malá blbosť, ale poteší to smoliarov a človek by mal lepší prehľad v hre, aký je rozdiel medzi prvým a druhým farmárom, útočníkom, obrancom a hlavne komu sa tak darí...

Čo vy na to?
 

DeletedUser16497

Hosť
hmm myslim že to by bolo komplikovane, ako napad nie zle ale tvoje schopnosti sa nevyjadruju v oceneniach, vobec nepozeram na to ake mam ocenenia, ak mi nejake ujde o chlp tak to neriešim

- takeho drancovaca aj tak neziskas lebo su tu fanatici co cely den klikaju a naklikaju 3000 rabovaciek
 

DeletedUser16971

Hosť
zrovna drancovača som nemyslel, skôr lupica, aby si mal lepší prehľad o kvalitách iných hráčov, nemusí to byť len o tom, či ho získaš či nie... a samozrejme profitoval by si zo získania novej vlajky ako je zvykom pri ocenení, čo nie je na zahodenie :)
 

DeletedUser7669

Hosť
Bolo by zbytočne veľa ocenené zas...


Ked už nové ocenenia tak napr. hráčom čo vyhrali nejaký svet...
 

DeletedUser

Hosť
No to je fakt. Ocenenia hráčom čo vyhrali svet. To jasne chýba. :slachtic:

Ale aj to druhé a tretie miesto by mohli byť viditeľné. Neraz sa stane že to "ujde" natesno a niekedy aj útokom konkurenta na vlastné jednotky. V súvislosti s tým si myslím že by sa nemali rátať body za útok na vlastné jednotky pri získavaní obrancu a útočníka. Stalo sa mi, že som úspech nezískal pretože konkurent zaútočil na vlastné jednotky (ako sa priznal). Čo považujem za neférové a nezmyselné z hľadiska spomínaných ocenení.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Udeliť úspech ak hráč vyhrá svet je dobrý nápad, posuniem to ďalej :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore