Nastavenie - Svet 2

  • Zakladateľ témy DeletedUser2
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2

Hosť
Rýchlosť 2
Rýchlosť vojenských jednotiek 0.5
Morálka Aktívna (podľa počtu bodov)
Ochrana pre začiatočníkov 5 Dní
Časový limit pre odvolanie útoku 10 Minút
Časový limit pre odvolanie obchodníkov 5 Minút
Strata oddanosti voči šľachte. 20 do 35
Limit počtu členov na kmeň 300

Zbrojnica, bonusové dediny

(Takže nastavenie skoro podla ankety, okrem rýchlosti vojakov, a počtu členov na kmen)

http://sk2.divoke-kmene.sk/help2.php?article=server_info
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to co jake blbe ani doly nemame postavene :(( na s1 sme aspon zakladne budovy mali....a ta rychlost vojakov 0.5 to je este pomalsie nez s1 ??
 

DeletedUser2

Hosť
Nie, rýchlosť vojska je rovnaká ako na vo Svete 1.
2 x 0,5= 1

Nepodarilo sa presadiť aby bola 2x
 

DeletedUser

Hosť
kikuska... Doly postavene... kdyz zacnes hrat pozdeji, budes mit nejake budovy postavene
 

DeletedUser80

Hosť
je to nastavene celkom dobre

ale ta rychlost jednotiek by nezaskodila 1
 

DeletedUser

Hosť
Je to fajn až na

je to nastavené dobre až na počty členov v kmeni. Ešte to len začalo a niektoré kmene sú ake sú viď rebríček.

Trochu ma to hnevá :(tá 50-tka max by bola super:D
 

DeletedUser

Hosť
to je moje meno

ludia ja neviem ale to s tým obmedzením počtu členov podla mna bol dobý nápad teraz to tu výzerá tak že všetci naberaju kolko možu. a sú prvý v rebríčkoch , ale ja neviem čo ich natom teší že má 4000bodov zakmen a priemer na hráča 46. podla mna to nieje cielom tejto hry podla mna je cielom hry sa zahrat a vitvorit si vlastný kmen postupne od piki a popritom spoznávat priatelov ja neviem aku buducnost majú te kmene ale nechcel by som byt ich vodcom ked bude mat z 150hráčov 120 neaktývnych. Myslel som si že na svete 2 to bude o niečom inom , no opak je pravdou som z toho sklamaný:(:(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
malý kmeň si spraviť môžeš, nikto ti v tom nebráni to že sa farmy združia do jedného celku vôbec nevadí, a ani to že sú 1.deň na vysokých priečkach to sa zmení.
 

DeletedUser

Hosť
:Pako to uz raz poznamenal shorto, je lepsie nabrat naraz hrst piesku a preosiat ju, ako pozerat kazde zrnko samostatne ...

to ze ma teraz nejaky kmen 300 hracov nic neznamena , ono tie slabe clanky casom odpadnu samy.:P
 

DeletedUser2

Hosť
V dalších svetoch bude limit opäť nižší, nabudúce asi vyhoviem skupine, ktorá chce cca 60-100 členov v kmeni maximálne.
 

DeletedUser

Hosť
inac neda sa dat aj pocaj hry zmenit nastavenie lebo y ybolo dobre dat nejak 100 ludi v kmeni
 

DeletedUser

Hosť
nastavenia sa počas behu sveta už nemenia, ak chceš iné nastavenie sveta musíš si na taký svet počkať
 

DeletedUser

Hosť
nastavenia sa počas behu sveta už nemenia, ak chceš iné nastavenie sveta musíš si na taký svet počkať

neviem ci sa mi to nesnivalo ale tusim (ak si dobre spominam) na ceskom svete 3 bol limit clenov v kmeni neobmedzeny a potom to zmenili pocas hry na max 1000 clenov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore