Zodpovedané Kedy bude nový svet?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ináč zdá sa my to alebo do tejto témy píšem iba ja a rika :D
 

DeletedUser15913

Hosť
Ja chodim do kostola takže toto je premňav poho. Skôr ma hnevajú vlajky. Ja som chcel vlajk. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja to mám celkom v poho kostol- hrám casual noční bonus- budem na kraji okolie prečistím a keby chcel nijaký silný útočiť tak kým to prýde tak bude aj ďalšý deň vlajky-prekusnem a rýchlosť 1- čo už ale páči sa my že je zjednodušený výskum a 60 členov :D
 

DeletedUser2

Hosť
Nie sú to ešte skutočné nastavenia, môžete ostať pokojní :)
 

DeletedUser15913

Hosť
No nezabudni keď sa dáš na kraj.tak aj tak budes v strede!
 

DeletedUser

Hosť
Veď budem preberať ku kraju a kmeň si založím s kamošmi
 

DeletedUser15913

Hosť
Áno máš pravdu, len maličká drobnosť: milujem vlajky :) :)
 

DeletedUser10951

Hosť
Dajte tam kostol aj vlajky...
Bez vlajok je to na píp
určite by všetci chceli hrat s vlajkami

+ super že 10,7 je štart lebo bolo to na 15.7 a to je neskoro ale najlepšie by to bolo 9.7 alebo už tento týžden v piatok 4,7
 

DeletedUser2

Hosť
Tak o tom neviem či všetci by chceli tie vlajky, lebo celkom dosť ľudí vypisovalo počas roka, ako by si konečne chceli zahrať vo svete bez vlajok :)
 

DeletedUser16190

Hosť
1.ak chces ist na kraj,nesmies ist cez predregistracku,ale neskor,ale aj tak na kraji nebudes...svet je ako ked stavias snehuliaka:) nabaluje sa to na seba:)
2.svetova strana sa da vybrat iba ked nejdes cez predregistracku
3.ak je paladin,su aj predmety:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som nenapísal že chcem na predregistraciu !? A ja viem že nebudem stále na kraji ale aspoň na zaciatku
 

DeletedUser2

Hosť
Predregistrácia bude otvorená až za pár dní, už čoskoro vám dám všetkým vedieť :)
 

DeletedUser15913

Hosť
Okey, ale ďaľší svet by som navrhoval aby sa hlasovalo z tie vlajky. Aspoň môj návrh. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore