Diskusia Potulný obchodník

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Oznam: https://forum.divoke-kmene.sk/index.php?threads/potulný-obchodník-2017.10863/
Merchant-Widget-200x200.png

Milí hráči,

do tejto témy môžete písať svoje názory, postrehy a myšlienky, týkajúce sa novej hernej udalosti :)

Tešíme sa na vaše príspevky, ich obsah posúvame tvorcom hry, aby vedeli, čo majú nabudúce vylepšiť či zmeniť.

ĎAKUJEME VÁM!​
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Takže na začiatok by som vás upozornil na pár chýb v texte ako napr : Každý jednotka má útočnú / každá,Rozhodneš sa mu vyhovieť a vidíš,/skôr uvidíš ... Akciu by som hodnotil až po odskúšaný ale mal by som otázku ako je myslené nedajú sa otvárať truhlice naraz ? To znamená že dajú sa zaradom či po nejakom časovom limite ? ;) Keď neviete ok len je to také odveci písať o tom že sa nedá naraz a nevedieť aké sú nato požiadavky...
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Opravím a nabudúce budem preklady po sebe čítať dvakrát. Vďaka :)

Čo sa týka truhlíc, tak môžeš mať maximálne tri. Vyhráš boj, získaš truhlicu, dáš ju odomykať.
Medzitým, čo sa bude odomykať tá jedna, vyhráš ďalšie dva boje a tvoje skladisko pre truhlice sa zaplní.
Budeš teda musieť počkať na odomknutie tej prvej, kým budeš môcť dostať ďalšiu.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Nie je zač ;)
Aha,teda pravdepodobne čím vzácnejšia truhlica tým dlhšia doba odomykania či ? Časy asi nemáte nič no počkáme si alebo ak bude na bete kuknem :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Sú tri typy truhlíc - malá, bežná a veľká.
Veľká truhlica obsahuje lepšie predmety, ale dlhšie sa odomyká. Takisto je menšia pravdepodobnosť, že ju hráč získa.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Bol som na bete ale udalosť práve dnes skončila takže asi sa už nič stade nedozviem :D Len tak pre zaujímavosť minule boli 3 typy truhiel malá stredná veľká s určitým percentom šance na predmety. Zostáva toto aj tento rok ? Lebo podľa obrázkov to vyzerá na iný systém resp mala mala a ak to ten ujko obchodník prežije do cieľu dá aj veľkú. Ďalej zmysel úrovne no neviem myslím že predsa bolo lepšie to zväčšovanie vojska teraz tí mrtvý potom ožijú a naberajú "smťou" skúsenosti :D Ale čo sa týka skúsenosti okrem toho neviem moc aký to má zmysel tak či tak každé kolo budú ťahší súperi resp možno to teda pomôže tým ktorý prejdu cez celú cestu ale myslím že pointa bola presne opačná uľahčiť to druhej strane či ? V každom prípade skritizujem čo vždy sú to tribal wars TRIBAL láskavo zapájajte kmene do udalosti odkážte im to :D
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Ok udalosť začala všetky otázky a pod boli vysvetlené a pochopené pri odskúšaní :D Nie je to zlá udalosť treba sa nad tým trocha zamyslieť čo je fajn. Stále je však fakt z hora čo furt takýmto udalostiam vytýkam kmeňové ciele resp nejako do toho zapojiť celý kmeň ;) Inak nebolo by od veci možno aj čisto kmeňové udalosti ;)
 

DeletedUser18058

Hosť
Keď prejdem celú cestu, tak potom čo? Udalosť pre mňa končí, alebo stále môžem pokračovať v bojoch a získavať ďaľšie truhly?
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Petsu, zaujímavý postreh, zapájať viac kmene je dobrý nápad :)

jancifejs, keď sa ti náhodou podarí prejsť celú cestu, tak by malo byť aj naďalej možné bojovať a získavať truhličky, akurát už nebudeš môcť dosahovať nové míľniky.
 

nádenník

Registrovaný
Člen fóra
Reakčné skóre
1
celkom zaujímavá ,,medzihra" , ale teda nedá sa dohrať naozaj do konca. Mám útroveň strážcov na 14-ke. Prechádzal som úlohou pomerne ľahko, avšak za štvrtou truhlicou už prihorievalo. Myslím, že som mal najväčšiu vzdialenosť asi 800 km, od vtedy vďaka silnej obrane a silným útokom lúpežníkov, po prvej otočke už nemám dvoch obrancov nakoľko ich dávajú aj jednou ranou.
 

petsu x datak-svk

Herná podpora
Člen tímu
Herná podpora
Reakčné skóre
63
Vskutku poznám ale mne sa zdá že to je české slovo :D Neviem kde ty na tieto slovíčka chodíš no len aby nebolo treba aj tvoje preklady pomaly prekladať :D
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Sklamem ťa, no i "vskutku" je kodifikované v KSSJ :)
Kto má problém s porozumením, odporúčam mu zopakovať si základnú školu :D
 
Hore