Potulný obchodník 2018

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 3. Aug 2018.

Zdieľať túto stránku

 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.244
  Získané páči sa:
  158
  [​IMG]

  Milí hráči,

  potulný obchodník Midas je naspäť a znova potrebuje vašu pomoc! Vašou prácou bude chrániť ho počas ciest a postarať sa o to, aby dosiahol svoj cieľ.

  Niektorí hráči si túto hernú udalosť asi pamätajú, ale medzitým sme urobili zopár zmien a vylepšení, takže sa môžete tešiť na úplne nový zážitok.

  Midas sa vydá na cestu 9. augusta o 12:00 a putovať bude 4 dni. Jeho cesta skončí 13. augusta o 12:00.
  Boj s lúpežníkmi
  Počas hernej udalosti bude vašou úlohou ochrániť obchodníka Midasa a využívať svoju skupinu žoldnierov na boj s lúpežníkmi. Každá jednotka má odlišné silné a slabé stránky.

  Banditi, ktorých stretnete, sú vybraní náhodne zo skupiny jednotiek s odlišnými útočnými a obrannými hodnotami. V každej potýčke bude vašou úlohou používať vašich mužov múdro, aby ste zvíťazili.

  [​IMG]

  Bitka sa odohráva na kolá. Na spodnej stránke obrazovky s bojom uvidíte, ktorá jednotka kedy útočí. Počas útoku znižuje každá jednotka obrannú hodnotu protivníka o náhodne vybranú hodnotu v rámci jej vlastnej sily. Keď je obranná hodnota znížená na nulu, daná jednotka je porazená. Porazená je však iba pre tú danú bitku - v ďalšej ju budete mať znova k dispozícii. Na spodnej časti stránky sa nachádza poradovník s informáciami, ktoré jednotky kedy útočia. Aktívna jednotka je zvýraznená väčším obrázkom. Na protivníka zaútočíte jednoducho tak, že naňho kliknete. Následne sa zobrazí šípka spolu s číslom, o ktoré bola znížená protivníkova obrana. Animácie môžete aj urýchliť a ušetriť si tak čas. Možnosť urýchlenia bitky sa nachádza na úplnom spodku stránky s udalosťou.

  [​IMG]


  Otváranie truhličiek
  Keď porazíte celú družinu lúpežníkov, ako odmenu dostanete truhličku. V nej sa môže nachádzať viacero vecí. Keď na truhličku kliknete, uvidíte, čo z nej môžete potenciálne získať. Otváranie truhličiek určitý čas trvá a maximálne ich môžete niesť iba tri. Nezabúdajte ich preto pravidelne otvárať! Okrem predmetov sa môžete tešiť na skúsenosti pre svojich žoldnierov. Za každú novú úroveň sa zlepšia ich obranné a útočné štatistiky, takže budú silnejší rovnako, ako budú postupne silnejší aj vaši protivníci.

  [​IMG]

  Obchodník Midas vás odmení ďalšími bonusmi aj za to, že dosiahnete niektorý z míľnikov na ceste. Možné odmeny uvidíte vo vrchnej časti obrazovky. Pamätajte: Iba úspešné bitky vás posunú bližšie k ďalšiemu míľniku! Keď v bitke prehráte, budete sa musieť dať na ústup a teda stratíte trocha zo vzdialenosti, ktorú ste už prešli.


  Dúfame, že sa vám prepracovaná udalosť bude páčiť a zabavíte sa počas jej hrania!
  Tiež sa tešíme na vaše názory, postrehy a komentáre, ktoré môžete pridávať do tejto témy.

  Váš DK Tím