chat v appke

  • Zakladateľ témy DeletedUser15913
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser15913

Hosť
Ak vám napíše niekto v chate a vy ste na appke tak vám appka nezahlási novú správu a ani neukáže, že prišla nová správa (teraz myslím pri tej pošte by sa mala objaviť napr. 1-tka alebo 3-jka...). Preto sa chcem spýtať, či by sa to do appky nedalo pridať. Aspoň, to že vám oznámy príchod novej správy.

Vopred vďaka :D
 

DeletedUser535

Hosť
Veľmi dobrý nápad, tiež som si to všimol, že tieto správy nechodia a musíš ich kontrolovať.
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Keď bol chat do hry nastavený, spomínam si na to, že sa písalo, že na mobile sa bude tváriť ako klasická správa (pretože je to prepojené). Predpokladám, že implementovať chat takisto do aplikácie by nebol problém, ale keďže je mobilná verzia "menšia", zaberalo by to príliš veľa miesta a bránilo tak hraniu a praktickému využívaniu hry. Tam potom ide o funkcie, nie o četovanie.
 

DeletedUser15913

Hosť
No len mne napíše kamarát správu chatom, ale ja nemám ani poňatia, že napísal. Ani len pri tom liste sa neobjaví, že prišla nová správa. Aspoň toto keby fungovalo.
 

DeletedUser15913

Hosť
Presne tak. Ani nemáš šajnu o tom, že ti niekto napísal.
 

DeletedUser13248

Hosť
Ja ostávam pri klasických správach, predsalen je to zvyk :)
 

MatthewFOX

Komunitný manažér
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
235
Skúsim sa na to informovať, že nechodia oznámenia o správach, ak sú poslané chatom :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore