Barikádová bitka

Téma v 'Archív oznámení' založená od MatthewFOX, 8. Apr 2018.

Zdieľať túto stránku

Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. MatthewFOX

  MatthewFOX Administrátor Člen tímu Administrátor

  Člen od:
  23. Máj 2008
  Príspevkov:
  1.203
  Získané páči sa:
  156

  Barikádová bitka


  Milí hráči,

  dňa 12. apríla bude spustená nová herná udalosť "Barikádová bitka". Potrvá do 26. apríla.

  V tejto udalosti bude vašou úlohou dobyť naspäť mesto od baróna z Bollwerku, ktorý sa ho zmocnil a teraz plieni vašu kráľovskú pokladnicu. Za svoje skutky si zaslúži trest!

  (slovenské titulky)

  Zbavte sa zlého baróna

  Na začiatku hernej udalosti sa vám sprístupní mapa mesta, v ktorej budú vyznačené barikády zlého baróna a jeho pätolizačov. Vašou úlohou bude ovládať špeciálnu družinu jednotiek, ktorých náhľad nájdete nad mapou.

  Keď vyberiete niektorú z barikádu, uvidíte jej obrancov a môžete vybrať, s ktorými jednotkami na nich zaútočíte.
  Výsledok bitky záleží na silných a slabých stránkach jednotlivých jednotiek. Ak sa chcete dozvedieť viac o niektorej z jednotiek, stačí kliknúť na jej obrázok, alebo na ňu ukázať kurzorom počas posielania útoku. Ak náhodou prehráte, vaše jednotky budú zranené a nebudete ich môcť používať, kým nepríde ránhojič a neošetrí ich. Nepriateľské jednotky nemajú svojho ránhojiča, takže tie, ktoré porazíte, zostanú porazené a neobnovia sa. Na niektoré barikády tak budete musieť zaútočiť niekoľkokrát.


  [​IMG]

  Keď vyčistíte niektorú z barikád, získate z nej strieborné dukáty, ktoré môžete použiť v obchode pre udalosť a nakúpiť za ne predmety. Zopár barikád obsahuje dokonca špeciálny predmet, ktorý získate, keď barikádu vyčistíte. Odmeny za barikádu nájdete vždy v spodnej časti obrazovky, keď na niektorú kliknete. Na vyčistené barikády sa dá po určitom čase zaútočiť znova - získate za to dukáty navyše, ale každý ďalší boj bude ťažší a ťažší.

  Aj preto budete potrebovať viac jednotiek. Špeciálne jednotky môžete získať za rozličné akcie v hre (budovanie, verbovanie, útočenie, bránenie, razenie mincí atď.). Každý deň môžete až desaťkrát získať náhodné množstvo jednotiek, ktoré sa k vám pridajú. Ohľadom získania nových jednotiek vám príde do hry klasické oznámenie.

  Ďalšie dukáty môžete získať aj z umiestnenia sa v dennom rebríčku, alebo za celkové umiestnenie na konci celej udalosti. Dukáty, ktoré získate za celkové umiestnenie, sa vám pripočítajú po skončení udalosti, takže budete mať iba 24 hodín na to, aby ste ich minuli. Pri rebríčkoch môžete tiež nájsť históriu, kde nájdete súpis dní, spolu s informáciami, koľko dukátov ste kedy dostali a na akom mieste v rebríčku ste sa umiestnili.  Povolajte armádu a zmocnite sa mesta!

  Napíšte nám prosím svoj názor na udalosť, postrehy či pripomienky, sem do > DISKUSNEJ TÉMY.

  Váš DK Tím :sermiar:
   
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.