Zodpovedané Aká je funkcia špehov pri stupni 2 a 3?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser16510

Hosť
Zdar ..

Môže mi niekto vysvetliť vlastnosti špehov pri stupni 2 a 3 ...

Ostatne jednoty sú zrejmé ale o vlastnostiach špehov nikde nič ...

Ak tu je niekde topic na tuto tému poprosím link ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser16510

Hosť
Kedže môj príspevok do kaviarne sveta 27 bol presunutí do témy "Otazky" tak by ste mohli premenovať tému z Aká je funkcia špehov pri stupni 2 a 3? na Vlastnosti špehov pri trojstupňovom výskume

Podla simulátora nemá stupeň výskumu na "bojove" vlastnosti žiadny vplyv t.j za každých okolnosti sa chovajú rovnako teda rozdiel je iba v informáciach ktoré dokážu zistiť.

Prvý stupeň : Špeh zisti iba stav vojska a surovín ...

Druhy stupeň :Špeh zisti aj stupne budov (docela dôležité ak farmíte pomocou správcu)

Tretí stupeň : Neviem a pokiaľ mi nikto nedá vedieť tak ani dlho vedieť nebudem. Zatiaľ je to pre mňa veľká strata surovín a zabratie jedného stupňa z výskumu .... Napadá ma iba vojsko mimo dediny.

PS: Nebolo by na škodu doplniť DK wiki o tieto informácie človek by sa nemusel pýtať ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pri trojstupňovom výskume majú špehovia tieto možnosti:

1. stupeň - vyšpehujú iba jednotky v dedine + suroviny
2. stupeň - vyšpehujú iba jednotky v dedine + suroviny + budovy
3. stupeň - vyšpehujú jednotky v dedine + suroviny + budovy + jednotky mimo dediny
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, načrtnem trošku z iného súdka. Ak pošlem na špehovanie 10 špehov, všetci sa vrátia ale pri výpise nedostanem info o stave budov súpera. Ako to napraviť? Vďaka za promptnú odpoveď
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore