Herná udalosť Útok na hrad (2020)

MatthewFOX

Administrátor
Člen tímu
Administrátor
Reakčné skóre
193
Milí hráči,

Udalosť "Útok na hrad" sa vracia vo veľkom štýle! Aj napriek tomu, že ste ich hrady už niekoľkokrát zrovnali so zemou, nepriatelia vám nedajú pokoj. Rozhodli sa, že svoje hrady opravia a postavia sa vám zase na odpor. Nastal preto čas vyslať tých najlepších žoldnierov a znova im ukázať, kto je tu pánom.

Začiatok udalosti: 10. 6. 2020 (14:00)
Koniec udalosti: 24. 6. 2020 (14:00)

(Udalosť nebude spustená na svete Classic.)


Do útoku!
Do hernej udalosti sa môžete pridať z náhľadu dediny, alebo kliknutím na ikonu horiaceho hradu, ktorú nájdete v pravom hornom rohu.

Na začiatku udalosti vás hra automaticky priradí k ďalším až 49 hráčom z vášho sveta. Na stránke s udalosťou uvidíte hrad, ktorý práve obliehate. Vašou úlohou bude využiť žoldnierov, posilňovať jednotlivé oblasti a zničiť nepriateľský hrad. Počet dostupných žoldnierov nájdete na stránke s udalosťou. Keď svojich žoldnierov všetkých využijete, nezúfajte - noví sa k vám pridajú každých 30 minút, pričom maximálne ich môžete mať 16. Vždy, keď posilníte niektorú z oblastí na bojisku, jedna skupina žoldnierov sa oddelí a bude pripočítaná do kolónky s pokrokom danej oblasti. V okamihu, keď sa kolónka s pokrokom v niektorej z oblastí naplní, vykoná sa akcia príslušnej oblasti (napr. poškodenie hradu).Posilňovať môžete tri rôzne oblasti:
  • Útok: Hlavná útočná sila. Keď sa kolónka s pokrokom naplní, hrad bude poškodený o 1 až 5 bodov (plus bonus za obliehanie).
  • Námorná podpora: Dôležitá podporná čata. Keď sa kolónka naplní, pridá sa 50% k dokončeniu v oblastiach Útok a Obliehanie.
  • Obliehanie: Kľúč k oslabeniu obrán hradu. Keď sa kolónka naplní, hrad bude poškodený o 1 bod a zvýši sa poškodenie počas Útoku o 3 body.Ničenie hradov
Keď zdravie hradu (HP) klesne na nulu, je tento zničený. Medaily zo zničeného hradu sa rovnomerne rozdelia medzi všetkých zúčastnených hráčov. Následne sa vaše armády presunú k ďalšiemu hradu. Ten bude obsahovať ešte viac medailí! Medaily sa tiež dajú získať za umiestnenie v jednotlivých rebríčkoch v oblastiach. Čím viac prispejete do nejakej z oblastí, tým viac medailí získate, keď sa jej kolónka s pokrokom naplní.

Keď má hrad pod 10 HP, môžete ho napadnúť aj priamo. Tým uštedríte hradu poškodenie o 1 HP a zároveň získate medaily navyše. Za každé štyri zničené hrady získate ďalší bonus vo forme medailí pre celú svoju skupinu.

Pokrok kmeňa
Ak ste členom kmeňa, každá získaná medaila sa tiež pripočíta do všeobecného pokroku vášho kmeňa. Keď váš kmeň dosiahne požadovaný počet medailí, na 48 hodín sa následne aktivuje zobrazený bonus pre celý kmeň vrátane vás! V prípade tejto funkcie sme pripravili štyri vylepšenia:
  1. Odteraz môžete prispieť kmeňu medailami navyše ako často budete chcieť, ale cena toho bude narastať. Ceny sa resetujú raz za deň. Pripomíname, že medaily darované kmeňu budú pridané iba do kmeňového pokroku a nie do vášho počtu medailí.
  2. Môžete dosiahnuť tri bonusy, od najnižšieho po najvyšší: +10% rýchlosť verbovania, -10% cena mince a +10% produkcia surovín.
  3. Stupne sa odomknú na 7500, 15000 a 30000 medailách, násobené maximálnym počtom členov v kmeni.
  4. Keď prispievate medailami do kmeňa, máte 50% šancu, že získate aspoň jedného žoldniera zdarma, maximálne päť. V tomto prípade vám hra povolí mať viac žolnierov, než je stanovené maximum, ale nedovolí vám nakúpiť ďalších žoldnierov, až kým sa nedostanete pod toto maximum.
Cena medailí
Získané medaily môžete využiť v obchode pre udalosť a nakúpiť za ne mocné predmety. Tieto predmety zostanú v inventári aj po skončení udalosti. Môžete ich teda využiť kedykoľvek v budúcnosti.

Keď sa udalosť skončí, ďalších 24 hodín zostane otvorený obchod pre udalosť, aby ste mohli domíňať zvyšné medaily. Následne sa udalosť skončí úplne, medaile budú odobraté a obchod pre udalosť sa zatvorí. Upozorňujeme vás, že počas presunu na svet Casual nebudú presunuté vaše medaily!


A teraz hurá na hrad! Za česť a slávu! A za medaily!
O hernej udalosti môžete diskutovať v tejto téme: Diskusia k udalosti (odkaz)


Veľa úspechov vám praje
váš DK Tím :sermiar:
 
Naposledy upravené :